Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oOodstawiłam

odstawiłam tabletki a teraz mam problem, z gory mowie ze nie ciążowy

Polecane posty

Gość oOodstawiłam

odstawiłam tabsy jakies 3tyg temu okres miałam 28marca od tego czasu wciaz mnie boli podbrzusze, a dzis moj wygladajacy na dni płodne śluz był zabarwiony krwia czy te bole sa normalne po odstawieniu i to plamienie ? ktoras miała podobnie ? do tego zawroty głowy, i zle sie czuje momentami, tak słabo boje sie czy nie jestem na cos chora po tym wszystkim odpowiedzcie mi dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiehiehiehiehiehiehiehiehie
twoja gospodarka hormonalna wróci do normy za kilka miesięcy przeczekaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za kilka miesiecy?? Kobieto ja dwa lata czekałam az mi sie wszystko unormuje. A co do tych objawówto poprostu burza hormonów, ale zalecam pojscie do gina poprostu w celu zrobienia podstawowych badan a moze i badan hormonalnych. Pozdrawiam i zdrowia zycze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oOodstawiłam
dlaczego az 2 lata? czyli te bóle to cos normalnego ? szeksu nie uprawiałam od swiat bozego narodzenia, wiec chyba moge wylkuczyc jakas infekcje przenoszona droga płuciowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oOodstawiłam
i to co mam jeszcze, jestem senna, wciaz mrowki w nogach w rekach, czasem mi dusznao czasem ciepło potem dreszcze, zawroty głowy jak podnosze rece do gory zeby np wyczyscic półke, i mecze sie tak dziwnie w pracy : cos mnie do niej popycha a potem jakby zasypiam, potem znow cos mnie powoli popycha a potem stop, nie mpoge ze tak powiem sie rozpedzic w pracy i pracowac normalnie, bo jak zaczynam to po chwili mi sie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----- oOodstawiłam Ja ostatnio też odstawiłam tabletki. Okres ostatni miałam 25 marca i od jakiegoś tygodnia mam również dziwne bóle podbrzusza (jajnik, macica), trochę mnie mdli. Też nie wiem czy to działanie hormonów, przestawienie sie organizmu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oOodstawiłam
mnie tez mdli seks uprawiałam 4,5 miecha temu, przez ten bol boje sie ze moze w ciazy jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy robiłaś test?? Wg mnie organizm poprostu sie\przestawia na "normalne" funkcjonowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oOodstawiłam
test robiłam w połowie lutego, negatywny miesiaczke miesiac w miesiac rregolarnie o tej samej poze dnia dostawałam pozatym to byłby 4 i pół miesaic, a ja jestem płaska inna sprawa, przeciez biore tabletki ale sama nie wiem, chyba dlatego ze pierwszy raz mam takie bole podbrzusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moga byc objawy
zakrzepicy. idz do ginekologa i opowiedz mu co sie dzieje. nie straszę,ale przeczytaj ulotke od tabsów,to bardziej zrozumiesz o czym mowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oOodstawiłam
nie wiem czy dobrze rozumiem, zanim zacznie sie brac tabletki trzeba wiedziec czy ma sie zakrzepice tak? jak miałam cesarke, prosiłam o zoo, tylko ze badania na krzepliwosc krwi musisły wyjsc dobrze, i wyszły bo miałam zoo, wtedy jeszcze nie brałam tabletek, zaczełam brac po pierwszym dziecku czyli chyba nie miałam zakrzepicy tabletki mogły ja spowodowac ? w sumie nie wiem czy o tym samym mowimy, jesli nie to prosze wyjasnij mi ok, znow sie boje, a brzuch dzis tak poli, i coraz wyzej az do zoładka doszło poza tym obudziłam sie słaba, zasmarkana, z powiekszonym migdałem, łykac nie moge bo mnie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oOodstawiłam
poczytałam troche i znalazłam najgłowniejsze objawy, nie mam zadnego z nich, procz goraczki bo chora chyba jestem :( Pierwszym jest gwałtowny ból w łydce, który tłumaczymy skurczem mięśni. Ale w odróżnieniu od zwykłego skurczu ból nie tylko nie ustępuje, ale nasila się przy zginaniu stopy i naciskaniu na podeszwę. To utrudnia chodzenie, stanie, wykonanie najmniejszego ruchu. Bólowi zwykle towarzyszy obrzęk. Opuchlizna pojawia się najczęściej w okolicy kostki, czasem na całym podudziu lub udzie, ale zawsze poniżej zakrzepu. Skóra jest ciepła i zaczerwieniona - to skutek stanu zapalnego naczynia i zwiększonego przepływu krwi w naczyniach włosowatych. Czasem pojawia się stan podgorączkowy, ale gorączka może także dochodzić nawet do 40 st. C i być jedynym objawem choroby. Niektórzy chorzy skarżą się na przyspieszoną czynność serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×