Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

milenka-malenka21

czy poród bardzo boli ???

Polecane posty

Gość femmme
Fakt ze rozne kobiety roznie to przechodza ale ja nie bede sugerowac sie twoimi opowiesciami. Otóż mam argument dziecko nie meczy sie tak jak podczas sn nie pomyslalas o tym nie?? Wiem ze po cc kobieta czuje sie tak jak czuje sie czlowiek po operacji ale od czego sa srodki przeciwbolowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja chyba bylam wyjatkiem...mialam cc o 10.30....a o 18.00 juz kustykajac poszlam pod prysznic....i ogolnie bardzo dobrze sie czulam.. a co do natulanych czy cc..to zawsze tak jest kuzynka koleznaki miala cc i nie mogla sie podnies...kolezanka kolezanki miala porod naturalny i juz na drugi dzien wstala...zawsze ktos cos slyszal...przeciez na to nie ma reguly...sa osoby, jak ja ze po cc wstaja od razu..a sa ktore nie moga ruszyc noga...sa tez osoby, ktore podczas porodu naturalnego zostaly strasznie porozrywane i w tym przypadku moze lepsza bylaby cesarka....nie mozna powiedziec, ze dla kogos to albo to jest lepsze...to swego rodzaju ryzyko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość femmme
mala fu zgadzam sie z toba. To jest sprawa indywidualna. A ty nastepnym razem co wybierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
femmme - zapomnialas albo nie douczylas sie.Dziecko dzieki meczarni wyksztalca swoje pluca i cwiczy je podczas porodu:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misheeela110
ja sie strasznie boje... tak tak...jestem tą 17latka w ciazy. to naprawde takie sraszne? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość femmme
Dziecko ktore sie rodzi juz dawno ma wyksztalcone pluca ;p Poza tym jeszcze nie slyszalam o takim przypadku ze dziecko po cc mialo cos nie tak z plucami. A wiesz ile rzeczy moze sie przytrafic dziecku podczas sn ? Nie pytaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość femmme
Bezpieczenstwo dziecka podczas cc jest nieporownywalnie wieksza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość femmme
mantodea ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bujajaca mama
mnie poród bolał strasznie, nastepny naturalny ze znieczuleniem, siostra miala cesarke 2,5 miesiace temu i nadal pobolewa ja brzuch, mimo ze wszystko sie pieknie goi, to forma operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×