Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ealik

Psychologia w biznesie-co sadzicie?

Polecane posty

Gość Kasik :)
Hej :D Ja właśnie jestem na I roku psychologiI w biznesie (tryb niestacjonarny)i powiem że trochę inaczej sobie to wyobrażałam ,a mianowicie że będzie więcej psychologi .Niestety nie miło rozczarowała mnie matematyka (krórej nie cierpie).Jeśli chodzi o kierunek to zarządzanie ,a psychologia w biznesie to specjalizacja.Podsumowując narazie się nie zrażam i jestem zadowolona :) Polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chodzę na psychologię w
biznesie w K-cach . Skończyłam tam już licencjata, na co prawda innej specjalizacji, teraz robię USM na psychologii w biznesie właśnie. Więc co do samych studiów - na początek przygotuj się na statystykę, matematykę, dużo różnego rodzaju zarządzania, logistykę - tak tak, to też... I mnostwo różnych dziwnych przedmiotów. Zajęcia - zaoczne ja robiłam - często co weekend w godzinach 8 do 20 . Na magisterce już mniej trochę. Jakoś szczególnie żeby mieć po tym uprawnienia, to średnio wierzę.. Jak to w życiu trzeba mieć trochę szczęścia. Ale masz ukończone zarządzanie, a nie psychologię - gdzie po psychologii żeby pracować w zawodzie musisz spełnić jeszcze szereg innych wymogów. Studia tam nie należą ani do łatwych - ani do tanich niestety - ale jest dość dobra polityka stypendialna, więc można się załapać. Ogólnie lepiej oceniam licencjackie jak USM, ale wszystko zależy od prowadzących, grupy etc. Poza tym, z tego co zauważyłam w K-cach - nie wypuszczą Cię z zajęć ani 5 minut wcześniej zwykle - trzymają sie tego ostro - bo kontrole etc. Licencjata robiłam w filii szkoły w nielicznej grupie, i naprawde poziom oceniam bardzo wysoko - jednostka macierzysta i 600 osób na wykładzie - masakra, niewiele z tego wykładu będziesz wiedzieć. Przedmioty na specjalizacji jakoś szczególnie porywające nie są - prawa pracy, polityka kadrowa, psychologii samej w sobie, treningu interpersonalnego bardzo niewiele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coach
Psychologia w biznesie to świetny kierunek, w tej chwili jest zapotrzebowanie na tego typu specjalistów. Warto też robić kursy związane z coachingiem, które zaprocentują w przyszłym życiu zawodowym. Mogę zaproponować szkolenia STABI a z ofertą kursu można zapoznać się na stronie http://stabi.vizja.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiulkaa
Witajcie! Widzę, że mowa tutaj o psychologii w biznesie. Bardzo długo zastanawiałam się czy wybrać ten kierunek, ale ostatecznie zdecydowałam się na Przywództwo na Wyższej Szkole Europejskiej w Krakowie i nie żałuję tej decyzji ani trochę!!!Uczą mnie tutaj m.in. jak zarządzać zespołem i w jaki sposób wpływać na jednostki, ażeby ich praca była efektywniejsza, a oni sami mieli motywację do działania. Atmosfera na uczelni jest bardzo pozytywna, ludzie są bardzo mili i zawsze gotowi pomóc, a kadra dydaktyczna jest profesjonalna. Polecam wszystkim charyzmatycznym osobom!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imbrzyk Paweł
Witam potrzebuje przykladowa, gotowa analize psychologiczna dowolnego przedsiebiorstwa(moze byc to nawet jakis sklepik) czy ktos posiada, jest chetny cos takiego napisac lub zna osobe ktora podejmie sie napisania takiej pracy?... Szczegoly do ustalenia. kontakt: Imbrzyk.Pawel@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość tomasz d
dobry wybór trzeba tylko wybrać odpowiednią uczelnię , osobiście polecam wyższą szkołę bezpieczeństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość altanka
no właśnie widziałam że wyższa szkoła bezpieczeństwa ma taką specjalność, na tę chwilę chyba się tam wybieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psychologia w biznesie jest jedną z bardziej przyszłościowych i mających wzięcie, dziedzin w psychologii. Szczególnie polecam go osobom, które wiążą swoją przyszłość z pracą w firmie w dziale HR czy szkoleń. Ja realizuję specjalność Psychologia w biznesie na UTH w Warszawie. Jest dużo praktyki, uczymy się posługiwania konkretnymi narzędziami, stosowania odpowiednich technik. Oprócz tego jest dużo teorii, która przydaje się również w życiu codziennym - chociażby prowadzenie negocjacji ;) Polecam każdemu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irmianmar
jestem na drugim roku Psychologii w biznesie na WSB w Toruń - www.wsb.pl/torun/kandydaci/studia-i-stopnia/kierunki-i-specjalnosci/psychologia-w-biznesie Zajecia bardzo fajne bo to połączenie zarządzania i psychologii. Uczymy sie jak wywierać wpływ, negocjować. Zajęcia prowadzą praktycy a nie teoretycy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie wybieram się na Wyższą Szkołę Europejską na Psychologię w Biznesie - kierunek wydaje się obiecujący ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Psychologia w biznesie jest jak najbardziej wartościowym kierunkiem. Jeśli zastanawiasz się nad podjęciem, to zachęcam do zapoznania się z ofertą WSKZ. Forma nauki jest bardzo przystępna, a obsługa bardzo sympatyczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Psychologia w biznesie jest jak najbardziej wartościowym kierunkiem. Jeśli zastanawiasz się nad podjęciem, to zachęcam do zapoznania się z ofertą WSKZ. Forma nauki jest bardzo przystępna, a obsługa bardzo sympatyczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja studiuje ten kierunek w formie podyplomówki zdalnej na WSKZ. Muszę przyznać, że sobie chwalę. Teraz pracuję w HR-ach ale w najbliższej przyszłości zamierzam przejść do firmy konsultingowej i myślę, że te studia sporo ułatwią mi ten proces

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×