Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ealik

Psychologia w biznesie-co sadzicie?

Polecane posty

Gość ealik

moze ktos studiuje ten kierunek?albo wi cos na ten tematWybieram sie na takie studia i chcialabym poznac Wasze opinie.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowizorka
Ja co prawda nie studiuje tego, ale robie teraz kurs specjalistyczny z zarzadzania personelem i mialam pare zajec poswieconych temu tematowi. musze przyznac, ze ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ealik
dziekuje za opinie:) tez mi sie wydaje ze to ciekawe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atmas
ja studiuje ten kierunek i dopiero na 3roku masz psychologie teraz mam same przemioty ekonomiczne tylu zarządzanie,prawo,statystyke,zarządzanie organizacją itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ealik
i jak ciezko bardzo jest?matematyka jakas jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atmas
jakbym miała wybór poszłabym na zwykła psychologie a nie na psychologię w biznesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ealik
a to dalczego?dlatego ze jest ciezzko czy dlaego ze to Cie bardziej interesuje?powiedz ciezko jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atmas
psychologia w biznesie jest nudna,a łatwo tez nie jest mamy np treningi interpersonalne które trwają 7h a to nie jest ciekawe,ogólnie przedmioty typu logistyka ni jak sie ma do psychologii ale jak widzisz nazwe składa się z 2 członów mianowicie psychologie masz na 3 roku dopiero a wcześniej masz same kierunki biznesowe,dużo koleżanek zrezygnowało bo stwierdziły,że to jednak nie dla nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowizorka
Ja zaznaczam od razu, ze nie studiuje tego jako kierunku samego w sobie tylko robie kurs z zarzadzania personelem i mialam bodajze dwa zajecia poswiecone psychologii w biznesie a dokladnie psychologii dotyczacej zarzadzania personelem (nabor do pracy, selekcja kandydatow, rozmowa kwalifikacyjna, stosunki z pracownikiem jak juz zatrudniony eccc). Kobieta ktora prowadzila z nami te zajecia byla z wyksztalcenia psychologiem a potem jako podyplomowe robila psychologie w biznesie dzieki czemu dostala prace jako selekcjoner kandydatow no i dorabia obie jako docent. Mnie te dwa zajecia z psychologii pracy sie podobaly, ale zaznaczam, to byla tylko namiastka bo moj kurs tak naprawde dotyczny zarzadzania personelu w innym aspekcie a psychologia to byl tylko taki wstep, wprowadzenie. Niemniej musze przyznac, ze spodobalo mi sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atmas
mi też się na początku podobało ale dużo jest przedmiotów ekonomicznych niż samej psychologii,a kursy to jedno niż studia więc przemyśl dobrze kierunek żebyś nie żałowała,jak pociąga Cię bardziej dobór personelu itd to idź na doradztwo zawodowe fajny kierunek i bardzo ciekawy,niż ta psychologia w biznesie,zależy czego oczekujesz od kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ealik
teraz to mnie wystraszylyscie.Taka bylam pewna tego kierunku a teraz to juz sama nie wiem.Wydawal mi sie ciekawy.Hmm i na co ja teraz pojde? moze jakis pozytywne opinie tez sie znajda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ealik
a co z matematyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atmas
jest matematyka,dużo jest przedmiotów na których liczy się,np statystyka zwykła i komputerowa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupup
upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ealik
ale powiedz dosyc trudne to jest czy da sie jakos przezyc?bo mam klopoty z mata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atmas
idź lepiej na samą psychologie jest interesującym kierunkiem i są wtedy raczej same przedmioty humanistyczne bez matmy i całego tego obliczania albo na zarządzanie zasobami ludzkimi,doradztwo zawodowe to są kierunki też bardzo ciekawe,a co oczekujesz od tego kierunku psychologia w biznesie dlaczego akurat na niego chcesz iść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atmas
ciężko było ale dało się rade(pare osób miało poprawki)ale mata to była pestka w porównaniu z tym co teraz mamy,masakra jednym słowem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ealik
jakos tak wydaje mi sie bardzo ciekawy juz sie tak nastawilam ze tylko na to skldam papiery i juz.A sama psychologia to chyba ciezka jest duzo biologii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ealik
a gdzie studiujesz?na panstwowy? co teraz macie takiego ciezkiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atmas
nie własnie sama psychologia jest najprościejsza,ciekawa i w ogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ealik
ale nie zdaje biologii na maturze wiec nici z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atmas
no takie obliczania,to ponoć najtrudniej się zdaje,statystyka opisowa-pomimo,ze kończyłam tech ekonomiczne to dla mnie to jest coś nowego i nie należy to do łatwych przedmiotów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atmas
lepiej złóż papiery jeszcze na cos innego bo jak się na to nie dostaniesz to lepiej mieć dwie opcje niż jedną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ealik
dostane sie bo na prywatne ide

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atmas
ja też chodze prywatnie i nie chwale sobie a by sie wydawało,że jest łatwiej a tu lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atmas
a może chcesz chodzić do Wyższej Szkoły Zarządzania Ochroną Pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ealik
a no w katowicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atmas
ja tam chodze,uwaga na lipińskiego gosciu od prawa ostro uwala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atmas
ucz sie od poczatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×