Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaatioszkaa

kiedy chodzik???

Polecane posty

Gość gość
PO goowno, po to, żeby takie nieodpowiedzialne i bezrozumne baby jak ty niszczyły dzieciom stawy i kręgosłup!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pierdziele, po co od razu twierdzić jaka jest się matka?? nie chyba Wam do tego, dziewczyna zapytała i po co dogryzać i obrażać?? właśnie pokazujecie jakie niby jesteście mądre i idealne, a z kultura nic nie umiecie załatwić... szkoda na niektóre w ogóle słów, aż współczuje Waszym dzieciom tak "wspaniałych matek,,. u nas chodzik jest, Mały ma prawie 7mies ale zaczniemy Go tam wkładać troszkę później, jeśli chodziki takie bee to niech je wycofają i po kłopocie :) wszystko złe, mleko mm złe, to po co to w ogóle można kupić? zastanówcie się czasem co piszecie i jak bo poziom inteligencji czasem sięga zeru. aa i czasem dzieci w ogóle nie raczkują, tzn że mam je na siłę uczyć?? to bez sensu.. Dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko chodzik kup jak juz dziecko bedzie stabilnie na nozkach stalo,ja mam 4 dzieci i kazde w chodziku chodzilo i nic im nie jest ,zadnych krzywulcow nie maja kregoslupy tez proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kiedy Samochodzik? _________________-- _________________-- -- - -- - -- - --- -- --- -- ___ - ------------------------------- ______-----------------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej kupić pchacz, jak już dziecko staje przy meblach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkmoon291
Mnie także wsadzano do chodzika, nauczyłam się sama chodzic w wieku 9 miesięcy. Co z tego, jak w ogole nie raczkowałam (co rozwija rózne partie mięsni, a sam ******aprzemienny wpływa na połączenia w mózgu). Teraz w wieku 24 lat mam problemy z kręgosłupem, osłabione mięśnie pomimo kilku lat cwiczen. To, że chodziki są dostępne nie znaczy, że są zdrowe. Na jedno dziecko będą miały wpływ, a na inne nie. To, że Wam krzywdy nie zrobiły, nie znaczy, że nie zrobią Waszym dzieciom. Jak musicie coś zrobic, a boicie się zostawic dziecko na chwile samo - kupcie kojec, wsadzcie je tam i tonę zabawek, a może zajmie się sobą choc na chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość górka134
Moje 2 córki korzystały z chodzika. Obie jak na razie doskonale się rozwijają. Ja jako dziecko nie byłam wsadzana, a miałam i skoliozę i płaskostopie, więc nikt mi nie wciśnie, że winę za to ponosi właśnie chodzik jak tu sugerują niektórzy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy chodzik? -Nigdy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego wynika że nosidełka też są szkodliwe bo dziecko siedzi w pionie a gdy rodzic idzie występuje nacisk na kręgosłup. Można dziecko włożyć do chodzika do skoczka również oczywiście wszystko z umiarem i z głową. Nie popadajmy w skrajności. Mój brat już 30lat temu miał chodzik i zasuwał nim jak Schumacher Formułą 1, nigdy nie miał problemów z kręgosłupem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy. Chodziki rujnują stawy biodrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crew
Chodzik opóźnia chodzenie? Jak zapasiecie dzieciaka, albo trzymacie 6 godzin dziennie w chodziku - to na pewno. Ja w chodziku chodziłam w wieku 7 miesięcy, w wieku 9 chodziłam już sama, bez chodzika. WSZYSTKO może zaszkodzić, jak jest stosowane bez umiaru i rozumu, nawet kojec albo pieluchy. Poza tym popieram zdanie, że malucha można stawiać w chodziku, jak już jest w stanie sam się podnieść w łóżeczku, wcześniej to jednak przeginka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedynaczka1
Mam dwoje dzieci i NIGDY nie używałam chodzika! Uważam że jest zbędny gadżet i przestańcie to badziewie reklamować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy. Rujnuje stawy biodrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbara771
Ja mam inne zdanie na ten temat. Tutaj https://mlodziakowo.pl/c/101/chodziki.html są różnego rodzaju chodziki. Warto sprawdzić, który w jakim wieku można używać. Jest to świetne rozwiązanie, które zachęca dziecko do chodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama na etacie
Mój synek ma 4 latka skończone chodzik miał 2 dni bo nie lubił w nim przebywać uwielbiał łóżeczko turystyczne plus dywan z zabawkami i nic więcej. Mam teraz drugiego synka 7 msc skończy i tak samo wychowam mam teściową która co jakiś czas przyjeżdża i mama również i pomimo że jest ciężko radzę sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 2 synów starszy ma 4 lata skończone nie widział chodzika na oczy przy pchaczu nóżki krzywo stawiał więc nie kupuje mój młodszy syn ma zaraz 8 msc i jestem dumna że nie muszę dziecka trzymać w chodaku wolę jak pełza po ziemi i sam kiedyś dorosnie do chodzenia czasu brakuje ale daje radę gotować sprzątać i pranie robić i mi babcie nie pomagają bo nie chcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ogóle. Nigdy. Zbędny. Szkodliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

Kiedys chodzil w chodziku i jakos nikt nie placze wszystko dobrze. Mpja coreczka tez chodzila a nozki ma tak proste ze kazdy aie dziwi zw byla w chodziku bo ponoc nogi pozniej jak na beczce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Najlepiej nigdy. Moje dzieciaki nie miały. Teściowa chciała kupić, ale zaprotestowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Prosta odpowiedź. Nigdy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnnn
Dnia 13.04.2008 o 20:48, Gość NIGDYYYYYY napisał:

ZAPAMIETAJ TO RAZ NA ZAWSZE NIGDY!!

Zgadzam się w 100% 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×