Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość You were always on my mind

Kocham mocno, a ON nie wie...Klub nieszczęśliwie zakochanych.

Polecane posty

Gość You were always on my mind

wpisujcie się, powiedzcie, czy podoba Wam sie ktoś , kogo nie możecie mieć ja kocham chłopaka, myślę o nim ciagle, ale wiem że raczej sie nie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eksa
mój albo nie wierzy w moje uczucia albo ma już je gdzieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moj...
rzucilam go teraz on ma inna a ja chce go spowrotem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapłakanaaaaaaa
kocham mocno, a on wie... zerwalismy dzisiaj po prawie 3 latach bycia razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only you ******
to ja kocham chłopaka, który jest typowym playboyem...i podrywa mnie, ale wiem że tylko po to żeby wykorzystac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutella z orzechami
a ja zakochałam się w chłopakou, który może i mnie lubi, ale tylko lubi, traktuje jak swoją koleżanke:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moj...
zaplakanaaaaaaaaa mam dokladnie taka sama sytuacje :( tyle ze zerwalam juz jakis czas temu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapłakanaaaaaaa
nigdy nie zrozumiem facetow... dla mnie to niemozliwe... niby kocha a jednak... dlaczego jak facet kocha pozwala odejsc? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleczkaaaaaaaaaa
znam to:( eh...on mnie zna, jestesmy tylko na czesc, ale chyba nie darzy mnie sympatia... pisalam do niego z anonimowego profilu na pewnym portalu spolecznosciowym, wlasciwie piszemy od roku, byl bliski odganiecia, ze to ja, jak sie zapytalam czy to dobrze, ze nie byla ta osoba (ja ;/) to odpiwedzial "ani dobrze, ani zle" zalamka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cup- Johhny nie ma zony, no dzieci owszeam ale z tego co wiem, on i Vanessa nie maja slubu. Takze masz szanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wampirzyca25
Zależy mi na Tobie Radziu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moj...
meska duma? :( "jak to? ona?! zostawia mnie?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"szukam cię a gdy cię widzę udaję że cię nie widzę kocham cię a gdy cię spotkam udaję że cię nie kocham zginę przez ciebie nim zginę krzyknę ze ginę przypadkiem" też tak kiedyś miałam, w podstawówce, a potem zaraz po maturze i to wiersz wspomnieniowy z tamtych czasów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleczkaaaaaaaaaa
polaola ten wiersz doskonale oddaje to w jakiej jestesm sytuacji umieram z teksnoty i milosci jak go nie ma robie wszytsko, zeby go zobaczyc a jak go widze to udaje, ze nic do niego czuje,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nie wiem czy jestem nieszczęśliwie zakochana, ale chyba tak :-( chociaż może... nie wiem... nie umiem podrywać. okropny wieczór. 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nie wiem czy jestem nieszczęśliwie zakochana, ale chyba tak :-( chociaż może... nie wiem... nie umiem podrywać. okropny wieczór. 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejnie zakochana 12
w przyjacielu od ok 2 lat, ale juz sie z tym pogodziłam i chyba jestem juz na etapie "wyleczania" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z innego punktu widzenia
"a moj... meska duma? "jak to? ona?! zostawia mnie?" " "zapłakanaaaaaaa nigdy nie zrozumiem facetow... dla mnie to niemozliwe... niby kocha a jednak... dlaczego jak facet kocha pozwala odejsc? ;/ " tak piszecie? to powiedzcie mi skoro kobieta kocha to dlaczego zrywa? - dać nauczkę facetowi, lub sprawdzić jego uczucia? - dziwne zachowanie, jak się kocha to nie sprawdza się tylko wierzy w miłość przeważnie jeśli on jest drań to jest zadowolony że dajecie mu wolną rękę a jak jest chłopak porządny to po zranieniu ciężko ponownie zaufać tej kobiecie - zzawsze jakaś zadra pozostanie w sercu i w pamięci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z innego punktu widzenia
a pozatym nikt nie powinien błagać o uczucie... prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocham... kocham tak mocno... wierzę... że Nasz Czas jest jeszcze przed nami... \"... w naszych oczach drzemie to samo szaleństwo, ale cóż mam uczynić, by to szaleństwo zmienić w miłość odwzajemnioną? Twoją Miłość...\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowy kwiat
kocham go ,myśle o nim ale on o tym nie wie wiem że nic z tego by nie wyszło czasem chciałabym powiedzieć ale to niemożliwe pozostaje mi siedzieć cicho to mnie męczy ale wiem że nie moge nic zrobić ta bezsilność mnie dobija on sie nigdy nie dowie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daro86
byłem z dziewczyną 3 lata a ona powiedziała że mnie nigdy nie kochała i poprostu mnie zostawiła kto pomoże bo ssam już nie daje rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×