Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Mariusz31

Pomóżcie mi z moim problemem.DZIĘKUJE

Polecane posty

Gość Mariusz31

Mam na imię Mariusz i mam teraz nie lada problem ale jestem optymistą i wierzę,że wszytko sie z czasem ułoży.Jestem 3 lata po rozwodzie i mam 2 dzieci 2 synów i nie byłem w związku od 3 lat ale trafiła mi sie super babka ,której nie przeszkadzało to ,że jestem po rozwodzie i mam 2 dzieci.Byłem w szoku,że tak do tego podchodzi ja mam 31 lat a ona 25 ta druga i wszystko układało sie super dobrze a nawet celująco nigdy sie praktycznie nie kłóciliśmy ,raczej to było droczenie ze sobą.Koszmar się zaczął kiedy zaszła w ciąże ze mną ale teraz do końca pewności nie mam i chce ustalić ojcostwo.Twierdzi ,że nigdy mnie nie zdradziła ale już mam duże wątpliwości teraz.Ma chyba jakąś depresje ciążową albo coś w tym stylu ale powoli małymi kroczkami przygotowała mnie do tego bym zrozumiał,że już ze mną nie chce być.Wyprowadziła się do rodzinnego miasta i jesteśmy od siebie 300km pisze,że chce sie rozstać i już sobie życia raczej nie ułożymy.Teraz wiem,że zależało jej tylko na dziecku a nie na mnie bo przypomniałem sobie jak jej koleżanka zrobiła tak samo z innym rozwodnikiem i ma z nim 2 dzieci.To koszmar co teraz przeżywam jako facet ale niewiem co robić.pomóżcie mi jakoś przekonać moją 2 kobiete by do mnie wróciła.Nie zrobiłem jej kompletnie nic dawałem z siebie wszystko co mogłem jej dać.Jeśli sie z nią nie zejde będe płacił alimenty już na 3 dzieci.Kurde dlaczego niektóre kobiety są bezduszne???prosze o odpowiedź.dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×