Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość proszę o pomoc

co się ze mną dzieje?

Polecane posty

Gość proszę o pomoc

Miałam anginę. Dostałam antybiotyk `Amiloksav` (nie wiem czy napewno dobrze to napisałam). Odstawiłam, bo strasznie źle się czułam. Nudności, biegunka, słabości, zawroty głowy- dosłownie nie mogłam wstać z łóżka (a byłam już zdrowa). Odstawiłam go w czwartek a te objawy mam do dzisiaj ;( Co się dzieje? Co najgorsze... Dostałam strasznej wysypki (wcześniej nie wykazywałam jakiś zdolności alergennych, jedynie po antybiotyku Forcid przy długim zażywaniu), wyglądałam jakbym się poparzyła, strasznie swędziało :( Teraz już mi to powoli schodzi, bo wzięłam Zyrtec) Opuchnęło mi lewe oko. Nie mam siły wejść po schodach :( Czy to możliwe, że po takim czasie mam jeszcze objawy poantybiotykowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o pomoc
Nikt mi nie pomoże? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik482
Mykaj do lekarza;/ Tutaj to raczej nikt Ci nie pomoze moja droga:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o pomoc
Jutro chyba się wybiorę... Liczyłam jednak na jakąś pomoc, że ktoś miał taki sam przypadek.. ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik482
Ja mialam kiedys uczulenie po antybiotykui wymiotywalam, bylam u lekarza trzeba bylo od razu przerwac;/ Pewnie mial cos w skladzie co Ci nie pasowalo:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o pomoc
No ja właśnie też go odstawiłam... Ale zrobiłam to w czwartek... A dzis jest niedziela ;| Wiec to jest dziwne, ze wysypka pojawila sie dopiero dzisiaj Dzieki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żadne może - uczulenie-wapno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczulona jesteś-wapno pij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reakcja skóry na 3 dobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulotki są od tego
by je czytac po co pytasz na forum, przeczytaj ulotkę tam są opisane możliwe skutki uboczne i interakcje z innymi lekami wiele antybiotyków powoduje dolegliwości żołądkowe, mdłości itp oraz wysypki, sprawdz skład lekarstwa i upewnij się by następnym razem lekarz nie zapisał Ci tego samego antybiotyku pod inną nazwą farmaceutyczną możesz sobie też zanotowac ten lek na ostatniej stronie (okładce) Książeczki Zdrowia, następnym razem u lekarza będziesz przynajmniej pamiętac co Ci szkodzi i uprzedzisz lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×