Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość migdalkowa 32

W tym cyklu planuje ciaze ,ktora z was tez ma takie plany...

Polecane posty

Gość migdalkowa 32

zaczynam wlasnie dzis:) mam juz synka trzylatka a teraz bedziemy sie starali z mezem o coreczke, wymarzona:) W swoja pierwsza ciaze zaszlam za pierwszym razem teraz tez tak "planuje';) mam nadzieje ze nie skonczy sie tylko na marzeniach, mam w koncu juz 32 lata((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassska
Też mam synka, marzę o córeczce. Na razie to plany, ale może się uda. A Ty jak planujesz corcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh ja planuję dzidzię już kolejny cykl! To będzie trzecia ciąża, ale jak się uda donosić to pierwsze dziecko! I marzę o córci, ale to tylko marzenie! Obym zaszła, donosiła i urodziła zdrowe dziecko! Staramy się tak na serio drugi cykl! Niby nie zabezpieczamy się już od stycznia, ale jakoś tak omijałam dni płodne! Strach przed kolejnym niepowodzeniem był silniejszy! Ale teraz zwyciężyła chęc posiadania Maluszka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejko:) ja juz 2 cykl z tym ze poprzedni okazał sie bez owulacyjny i musiałam mieć wywoływany @ dziś 18 dc wiec już troszke luzik, ale od 9 dc co dwa dni jak wszelakie porady i lekarze radza:) A jaki bedzie efekt...zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×