Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MOOONIA27

BETA HCG

Polecane posty

Gość MOOONIA27

Witajcie dziewczyny, proszę o radę kiedy najwcześniej mogę zrobić test na poziom beta HCG ? Jestem w 23 dniu cyklu ( moje cykle trwają 30 dni ) do @ pozostało teoretycznie 6 dni ... w poprzednich miesiącach ( staramy się od 3 ) robiłam testy ciążowe i tylko się pózniej stresowałam czy nie zrobiłam za wcześnie, czy to na pewno był ostateczny wynik ...Teraz chce zrobić badanie krwi żeby się nie zadręczać i mieć 100 % pewność, ale też nie chcę się zbytnio pospieszyć...Proszę Was o radę - Bedę niesamowicie wdzięczna ;) Pozdrawiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok. tydzień po
zapłodnieniu, kiedy zarodek zagnieździ się już w macicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////////////////
przed 10 dniami po stosunku nie ma sensu, najlepiej 10 DPO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOOONIA27
Hmmmmm..... a co jeśli z mężem staramy się praktycznie codziennie od początku kwietnia, nie można wtedy liczyć jako jeden stosunek i wtedy PO albo PRZED ... tych stosunków było ok 12 więc nadal nie wiem jaki dzień jest najlepszy na badanie ..... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli nie wiesz kiedy miałaś
owulacje to my za bardzo ci nie pomożemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOOONIA27
Wiem kiedy wypadały moje dni płodne i w te dni tym bardziej się staraliśmy ale - konkretnego i pewnego momentu owulacji niestety nie jestem pewna, moim zamiarem było kupienie testów owulacyjnych w przyszłym cyklu jeśli tym razem również się nie uda... ;( ;( ;( Mysłam że badanie krwi liczy się podbnie jak testy ciążowe tzn - określona ilośc dni prze @ ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie lepiej spokojnie
czekać i się tak nie nakręcać ? Ja wiem jak to jest czekać na dziecko i uwierz mi takie ciągłe wyczekiwanie i niecierpliwość nie wpływają korzystnie ani na zapłodnienie, ani na naszą psychikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli masz regularne cykle to
beta powinna dać już miarodajny wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOOONIA27
Staram się bardzo spokojnie czekać i się nie niecierpliwić ale przy trzecim podejściu już nie jest tak łatwo - a że badanie na poziom Beta z reguły daje wiarygodny wynik - niczego teraz nie potrzebuje bardziej niż pewności - jaka by nie była .... buziaczki dla Was ;-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie lepiej spokojnie
kochanie, uwierz mi, ja się staram już 10 miesiąc. Nie pomaga takie wyczekiwanie.Lepiej się rozluźnić i czekać. Ja wiem, że to jest trudne, ale im bardziej i częściej będziesz o tym mysleć, tym bardziej i częściej będziesz czuła rozczarowanie. Trzymam za Ciebie kciuki i życzę powodzenia, oby Ci sie udało !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOOONIA27
Zazdroszczę Ci tego spokoju i opanowania - ale to bardzo dobre i przede wszystkim zdrowe podejście .... Masz rację poczekam na to co się zdarzy bez żadnych przyspieszonych wyników i niepewnych testów ... Maleństwo przyjdzie wtedy kiedy samo uzna że powinno a ja go niestety sztucznie nie wywołam ;) .... Pozdrawiam i też życzę powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie lepiej spokojnie
Monia, ja bardzo długo pracowałam nad tym spokojem. Ale postanowiłam dłużej się nie katować ciągłym wyczekiwaniem i szukaniem objawów ciążowych. To tylko pogarszało sprawę. Bardzo serdecznie Cię pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×