Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

devil69

kto kupowal buty

Polecane posty

ze sklepu internetowego bbutyslubne.com.pl jestem zainteresowana kupnem tam butow, niestety od kilku dni pisze do nich na gg meila a oni nic. Wiec nie wiem czy ryzykowac z kupnem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupowalam. na maile tez nie bardzo im odpisywanie szlo. koniec koncow wszystko wyszlo okej, buty piekne, jedyne co, to bardzo sliskie, nie maja zadnych wzorkow od dolu podeszwy zeby je troche stepic...ale to nie wina sklepu, tylko producenta butow. mozna to zreszta zrobic u szewca, zalozyc jakies hamulce:). generalnie polecam. moj model: http://butyslubne.com.pl/buty_slubne_buty_biale_-p-54-pl.jsp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za odp. A jak z rozmiarem kierowalas sie swoim dotychczasowym czy mierzeniem stopy i jak z rozchodzeniem ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamawialam dotychczas noszony rozmiar i sa idealne. nie boj sie zamowic, ja tez troche sie obawialam, ale mozesz zawsze zwrocic je do 10 dni od daty otrzymania jesli cos bedzie nie tak. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na przesylke czekalam chyba 2 dni. zwykle dostajesz na drugi dzien jesli zamawiasz dostawe przez kuriera. napisz co i jak jak juz dostaniesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zamawialam na bialebuty
narazie czekam na przesylke. ale kontakt meilowy bardzo szybki i mily. pani wyjasnila jaki rozmiar powinnam kupic. jakby co to mozna zwrocic. no zobaczymy jak bedzie. a kupilam takie, tylko z innego materialu, ale taki fason; http://www.bialebuty.com.pl/index.php?m=Main&f=Assortment&id_ass=2080&s=v47ec97wcqrll829qmi5z2s98mnb83g9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow! wysokie obcasy. moje to 5cm, a z tego co widzialam u Devil 69, to ma jeszcze nizsze. ja tez zastanawialam sie czy nie kupic niskich, bo wiadomo, ze wygodniejsze. dasz rade przetanczyc w nich cale wesele? pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zamowilam poczta to pewnie temu tak dlugoooo :)dam znac jak dostane przesylke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×