Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Blondyna.d

Ubranka dla dzieci w sklepie Real - dobre?

Polecane posty

Witam! Właśnie oglądam sobie stronke Reala http://waww.real.pl/promocje.php i spodobały mi się Body - Superman a że do tej pory nie kupowałam tam ubranek to mam pytanie: dobre są tam ubranka? opłaca sie ruszyć do Reala? czy po 1 praniu to będą zupełne szmatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz zalezy- jedne są super trwałe inne po praniu są szmatki ja kupuję body podkoszulki i takie tam bo to przecież i tak na chwilkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogladalam te body ostatnio i fajne sa ale same za duze albo za male zostaly... ani na jedno ani na 2 dziecko by mi nie pasily :D:D:D a ogolnie kupuje małej body w realu i uwazam ze są super. kosztuja pare groszy gobrze sie piorą sa milutkie nie szorstkie i ladnie wygladają... a jak sie upieprzą to nie zal wywalic bo to w koncu 3 zl :) a nie 30 :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.real.pl/ no właśnie dlatego zastanawiam się nad body z krotkim rękawkiem - normalnie te z Supermanem mi się spodobały :D a powiedz mi jak u nich z rozmiarówką? normala czy zaniżona czy zawyzona jak hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej zanizona. zalezy jesczez ktore ciuskzi ale te z czerwoną metką sa zanizone i to sporo. ja malej na 86 kupuje bodziaki z reala a inne ciuszki nosi raczej 80 i są ciut za duze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w Realu kompletowałam części wyprawki i jeszcze ani razu się nie zawiodłam. Ciuszki piorę w programie \"pranie ręczne\" w 30 stopniach i żadne się nie rozciągnęły, nie zrobiły się z nich przysłowiowe szmatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Body - 8zł Piaskownica - 40zł nie ma co - ciągne moich facetów dziś albo jutro do Reala - muszę uzbroić mojego Urwiska w piaskownice i w ciuszki - do dziadków a co :) dzięki za odpowiedzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyna zycze szczescia ja bykam w sobote to juz nie bylo ani body ani paskownic ani kurde nic!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyna kupilam supermana dla Tadka i jest ok, juz pralam:) ale lepsze jakoscia sa ciuszki z auchana i tansze :D:D dwie szt z kr rek 5,69 a z dlugim rek. za 6,49 3 szt :))) (teraz) te z auchana sie extra piora i nie rozciagaja generalnie superowe, w realu troszke z cenami przesadzaja:):):) aaa no a tesco kroluje tylko ze odrobine drozsze maja :): ale jakosc pierwsza klasa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×