Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pedros

co zrobic zeby wrócila ?

Polecane posty

Gość pedros

co zrobic zeby wrócila ? Znaliśmy się z moja dziewczyną 5 lat bylismy dobrymi kumplami.Po skonczeniu szkoly znowu spotkalismy sie po 2 latach na imprezie cos zaiskrzylo pocalunki przytulania ,zaczelismy ze sobą chodzic .Po roku chodzenia powiedziala ze to juz koniec i wtedy dopiero zauważylem jak bardzo mi na niej zalezy.Wczesniej podczas bycia razem nie raz olewalem ją i troche traktowalem jako kolezanke fajna laske którą można sie pochwalic przed kolegami.teraz wiem ze to byl bląd .gigantyczny błąd.gdy rozmawialismy ze sobą po rozstaniu powiedziala mi ze nie mozna kontynuowac czegos co nie ma przyszlosci.fakt widywalismy sie bardzo rzadko kilka godzin na 2 tygodnie,teraz zastanawiam się czy ona cokolwiek do mnie czuła .Obecnie spotykamy sie chodzimy razem na kilkudniowe wycieczki sam na sam potrafimy przegadac cały dzien .Najgorsze jest to ze nie mam problemów z dziewczynami ale zależy mi tylko i wyłacznie na niej .Pytalem czy mozemy sprowac jeszce raz ale uzyskalem negatywna odpowiedź nie wiem co teraz mam robic czy dalej spędzac z nia czas czy po prostu zapomniec .Im wiecej z nia przebywam tym bradziej chce znia byc co jest trudne bo mieszkamy od siebie 200 kilometrów .Czy jej zaproszenia na wycieczki traktowac jako przyjacielskie pogaduchy czy jako znak od niej .kompletnie gubie sie w kobiecej psychice.Wiem ze teraz ona nikogo nie ma ,a sam nie chce wyjsc na idiote poprzez jakies wyznania , gesty itd .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×