Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jasmin_Jesi

Jak szybko wyprostować włosy?

Polecane posty

Gość Jasmin_Jesi

Znacie jakieś sposoby na szybko wyprostowane i skutecznie włosy??? Nie chodzi mi o prostownicę! Może coś zrobić, żeby na noc i rano będą jakoś proste? Nie mam ani kręconych. ani prostych! Mam niesworne! Piszcie proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kompleks
Ja też mam niesforne włosy. I nie mogę nigdzie ruszyć póki się nie uczeszę. Mam trójkątną twarz więc w kucyku wyglądam niekorzystnie. Rzadko się zdarza żebym wyglądała normalnie bez wyprostowania czy coś. Nie znam sposobu żeby nie używać prostownicy. Trzeba mieć poprostu proste włosy, a jeżeli jakieś są to chętnie się dowiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasmin_Jesi
Też bym się chętnie dowiedziała :P No i też mam trójkątną twarz :P Fajnie jak by dało się coś zrobić bez prostownicy, bo to mi zajmuje ze dużo czasu, takie prostowanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kompleks
Ja mam takie włosy że z tyłu są proste i te z przodu okalające lekko skręcone i one są przesuszone od prostowania ( chociaż staram się używać odrzywki do prostowania, ale trochę wiatru czy deszczu i tragedia) Wiesz muszę sobie przetestować to nivea tam jest chyba szampon i odrzywka i jeszcze coś żeby były proste ale szczerze wątpie żeby działało. Czekam aż mi urosną włosy i pocieniuje bardziej włosy może będą się lepiej układały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasmin_Jesi
No mi nic nie działa na te niesforne włosy! Sama nie wiem co już z nimi zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CARKAA
ja tez kiedys mialam z tym problem uzywalam wielu kosmetykow i nic nie pomagalo tzn mialam super proste a jak wyszlam z domu to juz mialam napuszone i pofalowane:o teraz uzywam kremu do prostowania shockwaves albo kremu wygladzajacego dave jedwabista gladkosc lub serum jedwabnego SILKWAY (takiego w malej buteleczce) tylko uwaga tych wszystkich kosmetykow trzeba nakladac z umiarem bo jak za duzo to sie pusza albo wygladaja jak tluste.a po myciu wlosow uzywam odzywki niwea tej efekt bez prostownicy.niewiem mi to pomaga moze i wam to pomoze:)ale wiadomo na kazde wlosy moze inaczej dzialac:)w kazdymbadz razie ja tez zawsze mialam wielki problem z tym mam niesforne wlosy ale w koncu mam juz z tym spokoj.chociaz nie powiem czasami jeszce mi sie zdarzy ze mam napuszone albo jakies dziwne ale to tylko wtedy jak za duzo naloze na wlosy a i nie uzywam zadnego lakieru bo po nim tez mi sie pusza.czasami uzywam tez pianki taft czerwonej(malo ilosc) i tez jest dobrze.pozdro;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasmin_Jesi
Dzięki! Super się rozpisałaś! Tylko jeszcze jedno- jak z tą pianką? Wcierasz we włosy czy co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CARKAA
wcieram ją w lekko wilgotne wlosy i prostuje.tylko nie mozna przesadzic bo wtedy sa jakies takie push up heheh;)i sie faluja jak jest wilgotno.a i jeszcze jedno moze pojdz do fryzjera i powiedz zeby cie obciela tak i tak i powiedz ze ci sie wlosy pusza i faluja i zeby cie tak obciela zeby ci sie dobrze ukladaly:)bo jak sie ma nie tak obciete to tez dlatego moze sie tak dziwnie ukladaja wiem to sama po sobie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CARKAA
dawajcie dziewczyny;)piszcie czego uzywacie do prostowania wlosow i jaki efekt:)moze bym czegos nowego wyprobowala bo wlosy sie moga przyzwyczaic jak sie ciagle tego samego uzywa i kosmetyki nie beda dzialac tak jak powinny.to piszcie czego uzywacie:)a moze znacie cos dobrego do nabłyszczania wlosow?pzdr;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś jak byłam młodsza razem z siostrą wymyśliłam że najszybszym sposobem na proste włosy bedzie wyprostowanie ich ...ŻELAZKIEM !! Heheeh sposób dobry ale na jednorazowe prostowanie. Póżniej konieczna była wizyta u Fryzjera i ścięcie dużej ilośći włosów:P Ale polecam szampon i odżywkę z Nivei, efekt bez prostowania :) Wystarczy wysuszyć na szczotce, i włoski prosciutkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś jak byłam młodsza razem z siostrą wymyśliłam że najszybszym sposobem na proste włosy bedzie wyprostowanie ich ...ŻELAZKIEM !! Heheeh sposób dobry ale na jednorazowe prostowanie. Póżniej konieczna była wizyta u Fryzjera i ścięcie dużej ilośći włosów:P Ale polecam szampon i odżywkę z Nivei, efekt bez prostowania :) Wystarczy wysuszyć na szczotce, i włoski prosciutkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uzywam plynu chroniacego przed wysokimi temperaturami firmy TIGI,wlosy sie nie pala od prostownicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasmin_Jesi
A co do tej NIVEI, to gdzie można to kupić? W jakiej cenie? Na pewno działa? Jutro wypróbuję z pianką, a może jak będę miała więcej informacji to z tą NIVEĄ. :) Pozdrawiam gorąco wszystkie kobietki! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alusia*
moje włosy są tez niesforne. mama kupiła mi cały zestaw: szampon, balsam i odżywke prostującą włosy od nivea. używałam tego ok. 5 tygodni jednak nic mi nie wyprostowało włosów. poszłam do fryzjera żeby mi wycieniował włosy. stwierdził że te kosmetyki mi tylko wysłuszyły włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manieczka5
Wszystkie produkty Nivea mozna kupic w drogeriach i super/hiper marketach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulka20
Może poprostu zacznijcie lubić swoje włoski takie jakie są. zamiast niszczyć je prostownicami, zadbajcie by mieć piękne loki... przeciez kręcone włosy są dużo ładniejsze od prostych. a włosy które się puszą łatwo skręcić w piekny lok. wystarczy troche pianki. i nie układa się włosów w 45 min a w 10. a efekt jest szałowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;p
a ile kosztuje ten kosmetyk ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;p
a ile ten lek kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie takie ogólnodostępne produkty w drogeriach są średnie jeśli chodzi o prostowania włosów. Albo trzeba faktycznie polubić własne włosy albo zainwestować w dobrą prostownicę, z wyższej półki. Ostatnio dowiedziałam się, że bardzo dobrym sprzętem jest Hair Goddes , która ma ruchome płytki ceramiczno turmalinowe, w kilka sekund się nagrzewa i nie elektryzuje włosów: http://www.kalamis.pl/product-pol-3524-Prostownica-Hair-Goddess-Special-Edition-Black-elegancka-torebka.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w sumie nie mam jakiegoś takiego super sprawdzonego sposobu na prostowanie włosów bez używania prostownicy. Czasami po umyciu włosów (stosując oczywiście odżywkę) "prostuję" je za pomocą ręcznika - bo tutaj też wytwarza się ciepło. No ale to jednak jest męczące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleero
Jak macie dobrą prostownicę to prostowanie włosów nie jest problemem... prawda, ze trzeba troche wydać, ale warto ja mam ze sklepu https://www.finefactory.pl/ prostownice taka typowo do gabinetow fryzjerskich i szczerze powiedziawszy odkad ja uzywam nie mam zadnego problemu z prostowaniem wlosow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×