Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cherrycoke

13 dniowy noworodek nie zrobił mi kupki od ponad doby

Polecane posty

Gość cherrycoke

karmię go swoim mlekiem i Nan Ha 1. dziecko jest spokojne, nie płacze. co robic, bo troszke sie martwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym sie cieszyla
:P niektorzy to maja problemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli karmisz piersią
może nie robic nawet 3 dni ale tutaj doradzam wizytę albo poradę u pediatry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic. to normlane. dzieci karmione piersią moga nie robic kupy nawet przez tydzien bo pokarm jest clakiem wchlaniany... a jesli brzuszek go nie boli to sie zupelnie nie martw. moze jutro zorbi albo pojutrrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherrycoke
ściagam swoje mleko i daje na przemian z nanem ha 1........ nawet mi baczków nie puszcza to moje malenstwo zaczynam sie bać czy wszystko ok. ponadto przepajam go herbatka koperkową Hippa..... robie masaz brzuszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze kup
czopki glicerynowe w aptece kosztuja okolo 5 zł, ale nie sadze żeby aplikowanie było juz konieczne, poczekaj jeszcze troszke, pomasuj brzuszek, poprzyciskaj delikatnie kolanka do brzuszka moze to poskutkuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zauważ że Ona dokarmia
nie karmi tylko piersią ,więc kupa byc powinna !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherrycoke
uff dzieki za porady)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli brzuszek nie ejst twardy dziecko jest spokojne i nic go nie boli to nie trzeba zadnych czopków. co innego kiedy dziecko nie moze zrobic kupy meczy sie napina boli je brzuszek... maluszek nieraz potrafi przyswoic caly zjedzony pokarm tak ze nic nie zostaje i dlatego nie robi kupy regularnie. a wczesniej ci robił normlanie kupe? bo jesli tak to naprawde nie ma powodu do niepokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherrycoke
no robiła normalnie kupę, na poczatku po kazdym karmieniu. potem coraz rzadziej. ostatnia kupa była w niedzielę poznym popołudniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zauważ że Ona dokarmia
bo zaczęłas dokarmiać,karm tylko piersią,na żądanie,nawet co 15 minut,a na pewno się załatwi,wyrzuć nany srany,tylko pierś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja karmiona w większości piersią i 1-2 razy dziennie butlą robiła kupę średnio raz na tydzień...nic jej nie dolegało przy tym, więc u niej była taka norma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zauważ że Ona dokarmia
jesli masz za malo pokarmu to taki sposob karmienia -co 15 min] pozwoli zwiekszyc jego ilosc,tylko pierś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym narazie nie robila nic. poczekaj do jutra jesli nie bedzie kupy to wtedy spróbuj dac te czopki no chyba ze z dzieckiem zacznie sie cos dziać bedzie niespokojne bedzie sie nanalo brzuszek mu sie zrobi twardy zagorączkuje albo cos... a tak to ja mysle ze wieczorem albo jutro powinna byc kupa :D:D:D jeśli by nie bylo i czopki nie pomoga to wtedy idz do lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasem sama piers nie
wystarczy, a czasem nie mozna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherrycoke
niestety nie mam pokarmu az tyle. mam około 70 ml na 12 h, a on teraz wciaga 90 na raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×