Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wexa

Nienawidze swojego ciala!

Polecane posty

Gość załamanaZupełnie pomocy
Ok, czasem to są rzeczywiście jakieś urojenia, ale no właśnie każda kobieta chce wyglądać ładnie. Ja np. widze w okół siebie tylko i wyłącznie ładne kobiety, nie widzę brzydkich z jakimis mankamentami urody, uważam że każda jest lepsza ode mnie i w istocie zapewne tak jest. Stara wyga- bardzo Ci współczuje i podziwiam wytrwałość... To nie jest, tak że na podstawie czyjegos gorszego stanu człowiek się czuje lepiej (no przynajmniej ja tak nie mam) Zresztą teraz każdy patrzy jak kto co a nie na to kim się jest. Tak myślę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masakra... Was nie da się czytać... Ja rozumiem mieć jakieś kompleksy, ale proszę Was, przecież to nie koniec świata. Nie wiem czego wy się tak tych facetów czepiacie... Oni naprawdę rozumieją więcej niż wam się. Gdy marudziłam swojemu byłemu, że mam małę piersi(jestem szczupła 176cm, 52kg, szybka przemiana materii) to właśnie on mi powiedział, że jestem szczupła i nie będę mieć wiekszych piersi, bo nie mam tyle ciała by tak było. A jak by chciał mieć jakąś cycatą to poprostu by sobie ją znalazł. Skoro są z Wami to napewno akceptują wasze wady... A zapytajcie się swoich chłopaków/kolegów/przyjacieli jakie oni mają kompleksy... To dopiero byście miały głowe ciężka... Dziewczyny dajcie na luz... :D :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość conisiaN
jednak czasami nawet prawdziwe opinie innych osób. Problem tkwi w głowie. Jeśli ktoś nie potrafi spojrzeć pozytywnie na siebie to warto udać się do specjalisty - dietetyk psycholog, którzy pomogą zobaczyć siebie w lepszym świetle oraz wybiorą odpowiedni program do walki z ewentualnymi problemami. Dość ciekawe porady na ten temat czytałam ostatnio na stronie jednej z e-poradni: http://medlinea.pl/psycholog/programy-psychologiczne/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamyprobl
Jak się okazuje, wiele osób ma kompleksy. Oj uwierz mi, uwierz. Jeśli potrzebujesz wsparcia, chcesz wiedzieć, jak pokonać swoje wady, wejdź na http://komplex.phorum.pl/ Forum dopiero się rozwija, ale chcemy pomagać wszystkim, którzy dostaną się pod nasze skrzydła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riviraa
o kompleksach i niskiej samoocenie: www.pozytywnezycie.blox.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miewałam duże huśtawki nastrojów. Czasem nawet w ciagu jednego dnia potrafiłam poczuć się świetnie, a potem tragicznie. Nie wiedziałam kompletnie czym to jest spowodowane. Szukając sposobów na rozwiązanie tego problemu trafiłam na stronę moc-energii .pl gdzie zamówiłam oczyszczanie energetyczne. Już kilka dni po rytuale zaczęło być lepiej. Teraz czuję się dobrze przez większość czasu, zauważyłam że trudniej niż kiedyś jest mnie zdenerwować. Tak więc czasem nasze problemy tkwią w psychice, negatywnej energii która płynie przez nasze ciało i nie daje nam cieszyć się życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warto podjąć próby pomocy sobie i swoim bliskim. zacznij czytac artykuły, gazety np https://portal.abczdrowie.pl/anoreksja - moje odchudzanie przemieniło się w walkę z samą sobą, nie radzę nikomu takiego cierpienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poella8
Dziś jest tyle możliwości, aby zmienić siebie. Przecież można skorzystać z zabiegów medycyny estetycznej, np. w klinice borczyka w katowicach. Możecie sobie zajrzeć i zobaczyć ofertę: http://www.medycynaestetycznaborczyk.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewita29
A co zrobic kiedy nienawisc do wlasnego ciala rujnuje cale zycie? Kiedy przeradza sie w nienawisc do innych ludzi !! Staje sie opsesja !! wydaje sie wtedy ze kazda porażka w zyciu jest przez nadmiar kilogramow!! Chciala bym choc jeden dzien nie myslec o tym jak wygladam !! Nie wiem co robic kiedys bylam wesola, zabawna dobrze sie czulam w towarzystwie innych, uwielbialam wychodzic smiac sie, nie bylo dla mnie rzeczy niemożliwych !! i stalo sie ... przytylam, wydawalo mi sie ze kazdy mnie ocenia, krytykuje az zaczelam unikac ludzi, imprez, wyjazdow nawet pracy !! Stracilam wiare i pewnos w siebie !! boje sie ze przez to wszystko strace jeszcze meza , przeciez on mogl by miec kogos o wiele lepszego !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×