Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wiktoria 19.

CO O MNIE SĄDZICIE? Szczerze...

Polecane posty

Gość Wiktoria 19.

Mam 160, ważę 60 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miminkaa 3454
zalezy jaka masz budowe ciala!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria 19
raczj wyglądam okrągle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 164 i waże 50 kg i uważam że jestem tłusta więc sory że to powiem ale weź się dziewczyno za siebie i zrzuć z 10 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria 19
pytam poważnie.. czuje wstret do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli czujesz wstręt do siebie to czego oczekujesz...może jakbyś dała zdjęcie... ale niestety 60 kg to dość dużo szczególnie przy twoim wzroście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria 19
wiem ze duzo, ale nie potrafie schudnac, mam ogromny apetyt ciagle myslę o jedzeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Surowe 007
sporo ważysz, ja mam 5 cm wiecej, i tyle ważę...uważam, że jestem "przy kości", bo może nie gruba od razu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gold_ring
zrzucisz 8 kg i bedzie bardzo dobrze. pozniej jeszcze 4 jesli chcesz byc idealem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Surowe 007
przy wadze 50-52kg wyglądałabyś juz OK:)to tylko 8 kilo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZANELKA26
Ja mam 160cm i waże 46kg. Albo chcesz szczupło wygladac albo chcesz sie obiadac. Weż sie za siebie i nie jedz tyle a zobaczysz efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem mozesz wygladac fajnie ale co ja tam mam do gadania :D tutaj jak widac i tak wszyscy wiedza lepiej, nawet bez foty :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria 19
spodziewałam się opinii pogłębiających moja depresję....dziękuję! ale wiecie, jeżeli w wieku 19 lat tyle ważę to co bedzie dalej? jestem skonczonym nieudacznikiem, nie umiem schudnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes strasznie gruba
conajmniej 10-13 kg za duzo jakdla tego wzrostu :o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Surowe 007
spróbuj kopenhaską na poczatek, i oglądaj codziennie zdjęcia lasek w bikini-mi to pomogło:D wyobrazałam sobie siebie w kostiumie na plaży, i odechciewało mi się jeść:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria 19
wszyskie moje koleżanki strasznie przytyły po diecie kopenhaskiej, kilogramy wróciły ze sporym dodatkiem, jak nie zjem przynajmniej 3 tysięcy dziennie kalorii wariuję... nienawidzę uczucia głodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria 19
i nie dziaa na mnie żadna motywacja żadna, jestem debilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes strasznie gruba
no jestes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria 19
sport- ok, ale myślisz ze uda mi sie cwiczyc cale zycie, gdy ja nienawidze sportow? wrocą po jakims czasie kilogramy, moj przypadek to usiaść i płakać... 19lat kończę za 3 dni :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria 19
tak zazdrszczę tym, co sa szczupli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria 19
juz nie wierze ze potrafie cos zmnienic w zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Surowe 007
no to trudno, coś za coś-albo zarcie, albo figura. Ja po kopenhaskiej nie przytyłam, zwiększałam limit kalorii o 100 dziennie, i w miesiąc schudłam 8kg:) a było to 4 miesiące temu:) Teraz jeszcze 4-5 chce zrzucić, i znowu kopenhaska:) Na stole leży pyyyszna strucla owocowa, bułeczki słodkie i kanapki:) Czekają na męża, i moga tak leżeć, i leżeć, nie ruszę ich:D a dodam, że też uwielbiam żarcie:D jak mam kryzys, otwieram google grafika z jakąś szczupłą aktorką w tle, i cheć na obżeranie się przechodzi:D do połowy maja będę laska, że hoho! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wada niewiele mówi
a jakie są twoje wymiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katttt
jestes z odzi?i byłas w szkole baletowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waga niewiele mówi
miało być waga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Surowe 007
moje, czy założycielki wymiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria 19
nigdy sie nie mierzylam, ale to nie zmienia psotaci rzeczy. jestem gruba ;((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnula18
Wiktoria 19.To jak wyglądamy i jak postrzegają nas inni to rzecz gustu, słońce.Taka jaka jesteś, to jesteś ok, nie podchodź tak do siebie.Brak ci akceptacji siebie, poza wagą masz pewnie wiele fajnych rzeczy w sobie.Rozchmurz się.Ja w twoim wieku ważyłam 65 przy wzroście 170, teraz mam 30lat, córkę i waże 57.Waga to nie wszystko, jeśli chcesz naprawdę świetnie wyglądać to nie tylko dieta, ale i ćwiczenia.Ja chodzę na rowerze eliptycznym 80-90km na tydzień.To w tym wszystkim jest fajne, że ma jędrne ciało a i czasami sobie pojem bo i tak to spalę.Z początku zmuszałam się do ćwiczeń, a teraz stały się moim narkotykiem.Wiesz jakie to świetne uczucie jak w godzinę przebiegniesz 20km, uwalniają się endofiny i chcesz tego więcej i więcej. Ja teraz chodzę jeszcze z obciążeniem, super sport.Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria 19
:) dzięki dziewczyny:) ale pewnie nie macie takiegoproblemu... nie wiecie co znaczy dla osoby która uważa wyglads za bardzo ważną sprawę nadmierne kilogramy... powinnam się wziąc za siebie... ale myślę o jedzeniu cały czas, ciągle zaprzątam głowę sobie tym, że pewnie wszyscy zauważyli, że przytyłam, że jestem gruba... cieżko... a jedzenie tak smakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×