Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

flamasterka

Czy będę miała tzw. kresę czarną?

Polecane posty

jestem w 21 tc, jak na razie nic nie zwiastuje pojawienia sie kresy, mam jasna cere a slyszalam, ze przy jasnej czesto w ogole nie wystepuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi Ci o Linea Nigra na brzuchu? Mi to się pojawiło dosłownie 3 tygodnie przed porodem. Znikło gdzieś z 2 miesiące po. Zauważyłam, że jak się peelingiem śmiga brzuch to schodzi w oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tez jestem ciekawa jak to jest. Jestem brunetka, plamy po krostach mam - tragedia :( , ciemna karnacja a krechy nie ma..a to juz koniec 32 tc. Nie zeby jakos byla mi potrzebna, ale ciekawe czy mi wyjdzie jeszcze, czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jak aautorka jasna karnację i kreska pojawiła się 1 miesiąc pezd porodem i zniknęła zaraz po :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krotochwila
A ja mam b. jasną karnację i przy dwóch ciążach kreska sie nie pojawiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam jasna karnacje i ani w pierwszej ani w drugiej ciazy nie mialam tej kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos odswiezyl moj stary topik :D juz zaspokoilam swoja ciekawosc, mam krese czarna ale bardzo, bardzo cieniutka i jasna, prawie niewidoczna, mysle, ze zrobi ciemniejsza im blizej porodu a taka jasna jest pewnie dlatego, ze smaruje brzuszek kremem na rozstepy Gerbera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie pojawila w 5 miesiacu, wyrazna cholera jest ;) ale powiem szczerze ze nie podoba mi sie to, wolalabym jej nie miec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam ciemna karnację, ciemne włosy, jestem w 3 ciąży i nic się nie pojawiało za każdym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×