Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Natalia 23 lata...

zerwałam z facetem kontakt przez internet bo jest brzydki

Polecane posty

Gość Natalia 23 lata...

fajnie nam się razem rozmawiało,jest inteligentnym człowiekiem miłym,mało juz takich facetów ale wysłał mi fotkę i jest strasznie brzydki:( nie mogę umówić się z kimś takim przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuranna
Ja to samo robie ,brzydota mnie nie rajcuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chin mee
Nie przejmuj sie. 100% facetow zerwaloby kontakt, gdyby dziewczyna z ktora rozmawiaja okazala sie gruba czy brzydka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia 23 lata...
w dodatku porusza się o kulach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
to nie byłem ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestescie głupie
Jestescie idiotkami ,Pieprzycie o miłosci a myslicie tylko o wyglądzie.Po co Ci ten topik?Po to zeby przeczytał?Wstydze sie ze jestem kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestescie glupie
chetnie zobacze fotke tego kolesia i na bank sie z nim umowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No ja pierdziu
Kaszalot podnosi sobie ego LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia 23 lata...
nie jestem kaszalotem niedawno miałam faceta ale bardzo mnie zranił okazał się draniem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No ja pierdziu
jakbym zorientował sioę jaką jesteś głupią suka też bym cię olał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja napisałam i sie nie podszywaj.Jest mi wstyd ze jestem kobietą.TO JEST NET wiec zanim sobie wmówicie wielką love i wyobrazicie sobie Pitta po drugiej stronie to poproscie Go o zdjecie.W realu zwracam uwage na wygląd,na zachowanie itd...tu nie mam takiej mozliwosci.Wiec nic sobie nie wyobrazam- po prostu lubie pisać, poznawać ludzi.Nie bede już pocieszac facetów na kafe mówic ze są ok.Juz mnie to nie interesuje.Nie szukam love na kafe wiec nie bójcie sie nie rzucę sie na Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary pisior
"ładne cudownakobieta"buhahaha pustaki spac dzieci neostrady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luizaa..
Nie przejmuj się Natalio tez tak miałam W internecie nie ma fajnych facetów tylko brzydale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj są same brzydale. Jak mówi staropolskie przysłowie - "tego pasztetu jest pół internetu" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No ja pierdziu
Złośliwa tylko że autorka jest głupią suką która się dowartościowuje bo dostała pewnie kosza:P only lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No ja pierdziu
złośliwa a co ja tam jestem super przystojny i w ogóle the beast :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listonoszka.... jasne tylko do mnie to nawet urząd nie chce pisać :P zresztą pewnie i tak była by tak ze 2 razy starsza :classic_cool: "człowiek sie nie rozczaruje" a jak się rozczaruje? "tego pasztetu jest pół internetu" czyli zawsze zostaje druga połowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo że dla dziewczyn wyglad faceta ma pierwszorzędne znaczenie,dziewczyny bardziej zwracaja uwagę na wyglad niz faceci,bardziej wszystko analizują. Inteligencją, wiedzą o Świecie, wrazliwoscia na ludzką krzywdę nikomu nie można zaimponować.Taka jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej w ogóle nie isc
ja miałam takie 2takie randki.Pierwasza-chłopak przysłał zdjęcie sprzed chyba...6 lat-w ciemnych okularach,opalony,uśmiechnięty.Zdjęcie było na tye mało wyrazne,ze niby przecietny chłoapak.Tymczasem jakis troll do mnie podszedł i jeszcze cmoknął w policzek.Drugi nie napisał ile ma wzrostu a okazało się,ze 10cm mniej niz ja.Tez nieładny.Ja nie czaruję,ze uroda nie ma znaczenia.Moze inie ma wtedy gdy sie kogoś pozna w realu i przyzwyczai do jego wyglądu aprobując to ze względu na ciekawa osobowosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żMYJA
a czy w realu jakbyście znały faceta, który jest strasznie fajny, ale odstręcza was fizycznie, to pchałybyście się w zwiazek z nim? jasne że nie. więc czemu ze znajomością z netu ma być inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli klikalas z nim w celach matrymonialnych no to z jedenj str cie rozumiem ,nie mozna zmuszac sie zeby byc z kims czy tez spotykac sie jesli cos w nim Tobie nieodpowoada ale jesli klikalas zeby przeprowadzac ciekawe rozmowy itp itd i zerwalas z nim kontakt tylko z powodu wyg;adu no to niestety Cie nie rozumiem.Tez klikam z kilkoma facetami na gg ,uroda nie grzesza ale sa inteligentni i fajnie mi sie z nimi klika ,nie wiedze pwodu zeby ich odrzucac przecie do olatarza ich nie chce prowadzic hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×