Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Natalia 23 lata...

zerwałam z facetem kontakt przez internet bo jest brzydki

Polecane posty

endrju--->czasem jest zdrowo zaklac i nie chodzi mi tutaj o przypadek kiedy kobieta non stop rzuca miesem tylko tak od czasu do czasu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wygralem :D myslalem ze chociaz swira widziales :p andrzej, skoro ty generalizujesz, nie miej za zle innym ze generalizuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kev CK
zerwałaś z facetem kontakt bo jesteś pusta lala oceniająca ludzi tylko po wyglądzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale JArek ja nie mowie o kobietach ktore na codzien klna jak szewc a o takich ktore rzadko to robia pod wplywem np zdenerwowania a Ty mi tutaj z marginesem spolecznym wyskakujesz.Anie pomyslales ze bozneswoman tez czasem przeklna jak cos im nie wyjdzie?to co to tez jest margines?nie wydaje mi sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evangeline
Znam taka jedna wulgarna co ciagle tylko k...i ja p... Szkoda ze nie widzicie ironicznych min facetow kiedy ona sie wypowiada:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochała się i jej już tylko
jarek_84 na myśli ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponoć głupich nie sieja droga autorko... ręce normalnie opadają... kto ci każe wychodzić za niego za mąż? wyglad to nie wszystko... można zaimponowac na wiele sposobów... pozatym takie \"podobanie\" sie to zlepek multum rzeczy... poczucia humoru, elokwencji, tonu głosu, sposobu w jaki cie traktuje itd itd. Zdjęcia jak to djęcia... raz lepsze raz gorsze... Na żywo zawsze jest inaczej. Nie rozumiem co ci przeszkadzał jego wygląd w kolegowaniu sie? nie masz brzydkich tudziez przecięynych znajomych? ja pierdziele brak słów... skoro umawiacie sie z bożyszczami ze zdjeć, to co sie dziwiwcie że na debili trafiacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt- na pierwsz rzut oka można ocenic kogoś jedynie po wygladzie. Ale jak sie poznaje kogoś blizej- uroda nabiera mniejszego znaczenia, a bardziej charakter- to chyba oczywiste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co... no dylemat autorki wręcz kretyński, ale sama dyskusja ciekawa i chyba dośc potrzebna... no bo gg to gg... można "inteligencją" oczarowac, zauroczyć, ale zeby sie zakochac? bzdura totalna. Chyba że ktos naprawde ceni wnętrze a nie mówi tylko o tym. Poza tym żeby poznac człowieka i go polubic naprawde, a nie wirtualnie, to nijak ale nez spotkania na żywo si enei obejdzie... inaczej to jak wzdychanie do plakatu i wiara we własne wyobrażenie o danej osobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge spać,bo mnie noga boli😭 kobiety od facetów róznią sie tym ze facet pisze w konkretnym celu,czyli albo szansa na związek lub sex.Dla facetów ma znaczenie jak wygląda kobieta bo jest wzrokowcem,wiec jak najszybciej chce fotke. A kobiety , są z natury gadułami,wiec mogą sobie pisać ot tak msc.a fotka jest im potrzebna do zaspokojenia ciekawości. zalezy dużo od nastawienia do netu i od tego czy myslimy by znajomość przenieść w real.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ze autorka sie już nie wypowiada... pewnie uważa ze wszyscy tu sa źli bo jej nie popierają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×