Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eeeeeeeeeeeeej

Jesli chodzi o nazwisko, moje, ktore mam od dziecinstwa....

Polecane posty

Gość nazwisko panienskie
Albo taki przyklad: wyobrazcie sobie, ze jestescie pracodawca, szukacie dla siebie pracownika, kogos, kto bedzie reprezentowal Wasza firme. Macie do wyboru 2 kandydatki - porownywalna powierzchownosc, porownywalne wyksztalcenie i doswiadczenie. Identyczna ilosc "punktow". Ale jedna to Anna Potocka, a druga - Anna Mlotek. To ktora wybierze 99% pracodawcow? Ktora lepiej bedzie reprezentowac firme? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam podobny problem
Nie podoba mi się Jego nazwisko... jest śmieszne, jak pewna rzecz i mojego chłopaka przezywali w szkole przez to... kiedys nawet mówił, że jego wujek zmienił nazwisko bo córke przedrzeźniali... Ale mój nie chce zmieniać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotka-28
Witam,wlasnie sie zastanawialam nad nazwiskiem, we wrzesniu biore slub,zawsze chcialam miec dwuczlonowe nazwisko,tym bardziej ze prowadze z ojcem firme i z nazwiska juz nas klienci kojarza,ale moja kuzynka ktora rok temu brala slub mowila ze mam sie gleboko zastanowic bo ma kumpele ktore zostawily sobie nazwisko i maja teraz ogromny porblem z np podpisywaniem sie na PITach i innych urzedowych papierkach,po prostu na takich dokumentach musisz sie podpisac 2 nazwiskami a jest bardzo malo miejsca,do tego mam jeszcze dlugie imie,wiec jestem w kropce,przyszly maz nie stwarza problemow gdzy jemu tez sie dwuczlonowe nazwisko podoba ale zeby nie bylo potem lamentu,przyszle zony co myslicie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mnie powinno się wybierać ładniejsze - ale może dlatego, że nie cierpię własnego i cieszę się, że po 31 latach wreszcie go zmienię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak niestety
ja mialam beznadziejne panienskie i ciesze sie, ze meza nazwisko idealnie pasuje do mojego imienia i do mnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J sie ciesze bo awansuje z konca alfabetu prawie na początek hehehe :) Moje było na Z a mojego mężą jest na G :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam nieładne i on też ma
dziwne. dlatego zostawiam oba.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×