Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość she-81

Bezpieczny związek czy ryzykowna Wielka Miłość

Polecane posty

Gość złośliwaa samica30
bardzo ryzykowna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaryzykowalam i teraz mam i wielka milosc i bezpieczny zwiazek ahh.. to juz 3 lata:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i to i to........
ja zrezygnowalam z Wielkiej Milosci dla bezpiecznego zwiazku... i wlasnie staram sie jakos to odwrocic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a powiedz mi...
Na bezpieczny Związek zawsze masz czas a WIELKA MIŁOŚĆ może się już nie zdarzyć!!!!! nigdy!!!! Nie wolno nam zrezygnować z marzeń żyj póki masz szansę nie wszyscy maja takie szczęście więc ciesz się chwila i niech ona trwa........... Życzę powodzenia :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość she-81
Jestem w związku z chłopakiem, na którym mi zależy, na którego mogę liczyć, który nigdy mnie nie okłamał, ale nie wiem czy go kocham.Wydaje mi się, że tak.Jesteśmy razem rok. Jednak czegoś brakuje. Nasze spotkania stały się rutyną, mało ze sobą rozmawiamy. Brakuje mi spontaniczności, motylków w brzuchu, nie czuję się szczęśliwa, ale bardzo przeżyłabym rozstanie z nim.Wiem, że On mnie kocha, ale nie wiem czy tak bardzo jakbym tego chciała. Ja czuję,że mogłabym pokochać bardziej. Jest inny chłopak. Znam go dłużej. Podoba mi się, ja jemu też. Ostatnio o nim coraz częściej myślę. Oczywiście nie spotkałam się z nim odkąd jestem w związku. Czuję jednak że mogłabym się w nim zakochać bardziej, tak na maxa, ale nie mogłabym mu zaufać. Jest przeciwieństwem mojego chłopaka. Nie wiem co zrobić. Zapomnieć o tym drugim czy zaryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olej obu i szukaj dalej
jeśli się wahasz to to nie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniutka
Powiem krótko jeśli czujesz że w związku w którym jesteś czegoś Ci brakuje to on i tak się skończy prędzej czy później, więc zakończ go dla dobra Twojego i faceta z którym jesteś :(( A jeśli chodzi o tego drugiego to znam wiele przykładów z życia że facet się zmienił o 180 stopni jak spotkał TĄ kobietę a jeśli nawet tak nie będzie to zobaczysz że zanim się obejrzysz trafi Cię nagle nie wiadomo kiedy i jak :)) życzę dużo szczęścia łap szczęście póki nie uciekło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×