Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnieszka c

schemat żywienia dla 6mies. dziecka- pomóżcie!

Polecane posty

moja 6m. córeczka jadla średnio co 3,5 teraz co 4godz. od miesiąca wprowadziłam jej powoli kaszki, soczki, teraz niedawno zupki i deserki. Mam problem bo ona nie chce juz jesc co 4godz. Jadła tak: 8 rano mleko lub kaszka 150ml 10 herbatka lub sok 12 zupka-słoiczek 14 herbatka lub sok 16 mleko lub kaszka 150ml 18 deserek 1/2 słoiczka 20 kaszka 150ml 2 w nocy kaszka lub mleko 180ml teraz nie dojada mi tych porcji, czy mogę przejść juz na 3 główne posiłki + deserek, sok... proszę piszcie jak to wygląda u WAs!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja skonczyla pol roczku
ma 6,5 mies i je tak: 6 mleko 10 mleko 14 zupka 17 deserek 20 mleko w nocy nie chce jesc picie na kazde zawolania,im wiecej tym lepiej,mialysmy male problemu z znerkami i wedlug zalecen lekarza jak najwiecej poic czasem miedzy 10 a 17 zje jeszcze jedna zupke - ostatnio jak byla ladna pogoda i bylysmy dlugo na powietzru miala duzy apetyt mleka zjada okolo 180 ml zupka wlasnej roboty i deserek tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka c, ja bym odpuściła sok o 14, o 15.00 dałabym deserek albo kisiel na bobofrucie, potem bym nie dała kaszki, tylko przetrzymała do ok 18 i dała kaszkę albo Sinlac z owocami (łyżeczką) no i na noc mleko lub kaszka. Tylko nie wiem, czy to nei za mało mleka, bo moje córki były piersiowe i z butelką nie mam dużych doświadczeń. Tak czy tak zdecydowanie możesz wydłużać przerwy między karmieniami. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×