Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MARIOLKApoznan

kiedy poznalyscie plec i poczulyscie pierwsze ruchy dziecka?

Polecane posty

Gość Edycia
ja jestem w 13 tygodniu i sadze ze czuje pierwsze ruchy dziecka jak smyranie skrzydlami motylka w brzuchu i to 2 dzien czuje to jest pierwsze moje dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZrozpaczonaJestem
Pierwsze ruchy 21 tydzien. Płeć: 1 lekarz w 14 tygodniu syn, 2 lekarz w 29 tygodniu czyli dzis:) córka. I Badz tu mądry i szykuj wyprawke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
płeć około 20 tc :P miała być dziewczynka :P w 25 tc też była dziewczynka :P w 27tc u innej lekarki ukazał się chłopiec :P czyli właściwie nie wiem jakiej płci jest moja dzidzia ;) (chcę córkę i mam nadzieję, że ta 2 lekarka się pomyliła) pierwsze ruchy - coś około 18-19tc - a właściwie zaczęło się od czkawki ;) teraz jestem w 29tc i dzidzia fika jak szalona :) wczoraj np. nie mogłam czytać gazety(opartej o brzuch) bo Niunia tak szalała, że gazeta mi się ruszała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Necia1986
1 wsza ciaza ruchy 19 tydz płec długo było "jajeczek nie widac", ale od testow ciazowych wiedzielismy ze dziewczynka bedzie. Ostatni raz potwierdzone ok 38 tyg. 2 ciaza ruchy: jeszcze brak jestem na koncu 13stego tygodnia plec: jeszcze nie wiem. Choc na usg jak dzidzi sie obracalo widzialam miedzy nozkami "cos". Ale ginek nic nie mowiel wiec to pewnie nie to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EGLA
a ja jutro zaczynam 18 tydzień ciązy i niestety nie znam jeszzcze płci dziecka, ruchów też chyba nie czuję, chociaz ciągle 'nasłuchuję' i czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooolllgggaaaa678
płeć 16tc ruchy 15tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka uk
jestem w 15 tyg. ciazy,jest to druga ciaza i mialam trojaczki,w 10 tyg ciazy odczuwalam bardzo delikatne ruchy co bylo cudowne,moze dlatego ze byla trojka maluszkow,brzuch lekarze okreslili na ok 20 tyg przy normalnej ciazy...niestety w ciazy tej byly bliznieta identyczne bez membrany i z jedna pepowina,w 11 tyg cala trojka byla duza,prognoza bardzo zla bliznieta juz mialy skrecona pepowine:(mialam zrobiona redukcje zeby uratowac to jedno dzieciatko ktore bylo w osobnym worku,bliznieta sa martwe i pomalu sie wchlaniaja a to jedno ma sie dobrze,jest silne...ale nie czuje nic od tej pory,zaledwie jeden delikatny ruch poczulam i to wszystko..moze dlatego ze blizniaki ustapily miejsca i teraz ma wiecej miejsca niz poprzednio....wiec czekam z niecierpliwoscia na ruchy...w 18 tyg mam scan na ktorym czuje ze poznam plec,ale wyglada na chlopca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie dzis dowiedzialam ze bede miec synka ale to jzu wczesniej przeczuwalam . Pierwsze ruchy poczulam w 15tc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honesty
ruchy 18tydzień płeć 16 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S_Gosia_S
Płeć - w 13 tygodniu widzialam siusiaczka ;) Potwierdzili mi ok 20 tyg!! Ruchy?- 1 smeranie ok 16tyg pozniej byla cisza i ok 21 bylam juz pewna ze to ruchy mojego szkraba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam przeczucia na syna odkąd zrobiłam test,płeć poznałam w 14 tygodniu,okazał się synek, a ruchuy poczułam w 18 tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciaax
pierwsze ruchy 16 tydzien ciazy a plec w 23 tyg ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarz domyślał się płci w 11w4d potwierdzono w 13w6d a w 19 widziałam jajka :P ruchy rowno w 18tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinkabedzie heh
Pierwsze ruchy 20 tc plec 16 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość notacovergirl
Jestem w pierwszej ciazy (24tc) i pierwsze ruchy w 16tc, a plec w 17 dzieki USG 4D :) Ale od poczatku czulam ze dziewczynka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W***Z***
jak czytam to jestem pełna nadziei, ze i ja niedługo poczuje ruchy i poznam płeć dziecka. Jestem w 14 tc i za dwa dni mam USG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm mysle ze to sprawa indywidualna... ale jestem w 11 tygodniu i wydaje mi sie ze cos czuje... dodam ze to moja druga ciaza i wiem czego sie spodziewac i jak to jest wiec dlatego smiem twierdzic ze czuje... w pierwszej ciazy ruch poczulam w 16 tyg ciazy...w moje urodziny w dodatku:) a plec jakos w 22 tyg:) pozdrawiam mamuski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małamamam
ruchy - 17 tydzień płeć - 29 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W obu ciążach pierwsze ruchy czułam w 16 tc. W pierwszej ciąży płeć poznałam w 19 tc, w drugiej- w 32 tc lekarka powiedziała tylko że prawdopodobnie chłopiec, chociaż między nogami była pępowina i dopiero w 39 tc poznałam na ostatnim usg jaka na pewno jest. W pierwszej ciąży od razu czułam że córeczka, w drugiej- że chłopiec, nawet w 2 mc wybrałam już dla niego imię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaOstrowiec
To bardzo mozliwe bo ja tez jestem wlasnie w 13 tc i tez poczulam ruchy wczoraj i dzis sie powtorzyly. To moja 2ciaza. W 1 ciazy czulam w 16tc pierwsze ruchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gola 23
ja ruchy poczułam w 19 tygodniu teraz jestem w 26 płec poznam dopiero jak sie urodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsze ruchy 17 tydzien, plec poznalam w 26 tygodniu ciazy. Bylam przekonana, ze bedzie synus, a jednak jest coreczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kropula
PIERWORÓDKA ;) pierwsze ruchy - 15 tydzień płeć maluszka - 14 tydzień, potwierdzenie w 20 tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moja pierwsza ciąża, jestem w 19 tc ale ruchów dzieciątka jeszzcze nie czuję, płci też nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×