Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ladacznica

Wasze psy też tak śmierdzoląco pierdzą?

Polecane posty

Gość Malwinka C.
moj pies pierdzi pachnaco, ale on jest rasowy, zwykle pierdza smierdzaco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
środek imprezy, wszyscy się bawią nagle pufffffff i wszyscy wybiegają na balkon, a potem rzucają się do drzwi wyjsciowch :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chyba masz konia nie psa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedziałam, ze zostane posądzona o to :( dlatego wzbraniałam się cztery godziny zanim założyłam ten topik :o:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokosowy dżonie tak jest! czesto leze i czytam książke( tak czytam!:classic_cool:) a ta franca kładzie się obok mnie, zrobi oczy i wypuszcza.... a potem ucieka smutna, a ja zostaje z tym smrodem i nie wiem jak sobie poradzić 😭 otwieram wnet wszystkie okna i drzwi, ale na nic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, na jej twarzy maluje się przeważnie mały smutek gdyż jak już wypuści.... wten ja mówie " ochujałaś!!!! ileż można?????? korek w zad ci wsadze ty obślizgła paskudo, za kare śpisz na balkonie tam bedziesz mogła trąbić do rana" wiem, czasami jestem za surowa ale naprawdę nie zniese tego dłużej 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha niezla jestes
;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoje pierdy nie pachna
fiolkami wiec sam spadaj na balkon!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie mamy takie same psy [cool[ [cześć} Twój także wącha sobie zadek po pierdnięciu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój pewnie też daje jak zje coś niestrawnego ale jak juz to na dworze, ale na dworze kazdy może, wiec mu wybaczcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie oszczędza Ci sprośnego widoku ... ciesz się :P i ciesz się ze masz suczkę, mój jak zacznie lizać jajca to nie moze przestać 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A DAJESZ JEJ PORUCHAć SWOJA
NOGE?? PO TYM PSY PRZESTAJA SADZIC CZTUTY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dwie paskudne suczyska :D jak gazowo połącza swoje siły to tynk ze ścian leci.....dobrze, ze mało kiedy łączą swe siły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppps

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mówisz-masz.....
Mój też puszcza takie paskudy. I tez nawiewa, ale od własnego smrodu. No kurcze, i tez ma zwyczaj robić to przy gościach, ale oni się juz przyzwyczili, haha, muszę tylko wywietrzyć chałupę. Goście nawet nie drgną z posad, tylko ze wstrętem wachlują przed nosem grabiami mrucząc "fuj" " :D no ale , jest też dobra strona tego medalu. Mnie się tez czasami coś wymsknie, przy mężu, zwłaszcza po kapuśniaku.i nie pachnie toto bynajmniej bławatkami. to ja wyprzedzam reakcję poddtrutego chłopa i walę:-"Pikuś, świntuchu, znowu puściłeś bąka" haha. A ążuś :-" Ale jakiego śmierdziucha, Pikus idź do kuchni i tam smrodź" hahaha i szybko otwiera okno.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeechl
hehhe;D moj zawsze rozpozna moje baki bo nie sa tak intensywne jak psa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×