Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dzindzer

Co sądzicie o imieniu Dorian??

Polecane posty

Gość gość
a Olimpia to tez wiocha ale tlumacz to sobie inaczej mamusio Olimpii. Nie masz czym zaswiecic to sie dowartosiuj imieniem dziecka... bez komentarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żałosne. Jak można nadawać takie rzeczy imiona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś j******a. ;) Ja znam jednego Doriana, jego ojciec jest kapitanem statku handlowego, a mama dietetyczka. Nie znam reszty z żadnych z wynienianych przez ciebie imion. Natomiast znany mi pijak, dał na imię swojemu synowi Staś, często spotykam się też z imieniem Antoni, Patryk, Wojtek, Mateusz. Żadnych Brajanow, Alana znam tylko syna Edyty Górniak. To ty wmowilas sobie chyba tą zależność. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imię Dorian jest ok, mój syn ma na imię Błażej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:06 uzyte przez ciebie slowo wulgarne i obrazanie mnie swiadczy o tobie. nerwy ci puscily i wlaczyla sie agresja. jestes prostym czlowiekiem, patologia ktora nie potrafi dyskutowac. jakie to imiona ci sie podobaly? Dorian? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja pracowalam w szkole i dzieci z nizin spolecznych majace kuratora mialy imiona typu Nikola i Oliwier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brzydkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 17:06 uzyte przez ciebie slowo wulgarne i obrazanie mnie swiadczy o tobie. nerwy ci puscily i wlaczyla sie agresja. jestes prostym czlowiekiem, patologia ktora nie potrafi dyskutowac. jakie to imiona ci sie podobaly? Dorian? usmiech.gif X Jakie nerwy? Raczej poblazliwosc względem twojej choroby dotyczącej imion. J******a to i tak komplement. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nerwy:-) inaczej bys ludzi nie obrazala. a twoja odpowiedz swiadczy tylko twoim poziomie umyslowym lub jego braku raczej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:17 twoja odpowiedz swiadczy jedynie o tym jaka jestes prostaczka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uraziła się mama Zosi, że jej córcia jest wyczytywana w szkole po nazwisku bo znikła w tłumie, a może wołała ja na obiad i przyszła inna Zosia haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja pracuje w ośrodku socjoterapi młodzieży. Mam wychowanków od Jasia, Małgorzatę, Annę po Nikole i Laurę. Nie ma reguły. To są tylko imiona!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śliczne imię Dorian. Mój synek tak niebawem będzie miał na imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dorian Mortelette– francuski wioślarz – Dorian Rogozenko– rumuński szachista, – Doriano Romboni – włoski motocyklista – Dorian Scott– jamajski lekkoatleta, kulomiot – Dorian Dervite – francuski piłkarz - Dorian Tomasiuk - światowej sławy muzyk Patologia nie zalatuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:24 nienormalna jestes? ale sobie bajke napisalas hhaaha ja nawet corki nie mam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie w okolicy takie imiona daje tylko patologia i tak to sie zreszta kojarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prostaczka, bo nie szufladkuje ludzi ze względu na posiadane imiona, a znany mi patol nazwał syna Stas? To sie kłóci z jakas twoją teorią prawda? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda czasu by rozmawiać z osobą takiego pokroju jak Ty. Widać, że jako jedyna negatywnie się wypowiadasz wielka wielbicielko dziadków. A szufladkowanie takich imion jak Oliwier, Fabian czy Dorian jest tylko w Twoim niskim ilorazie inteligencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie Oliwier, Fabian, Dorian, Gracjan, Błażej, Olimpia ok. Od dawna znam te imiona i są jak najbardziej OK. Brajanowi i Vanessie mówię Nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wielbicielko dziadkow?. omg? co to znaczy? co masz na mysli? bo jesli w ten sposob okreslasz stare imiona to jestes wielka prostaczka i masz ograniczone horyzonty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może trochę z innej beczki, ale jak ktoś z Was zna problem z kiepskim zasięgiem polecam przetestować sieć nju. Polecam najpierw przetestować na startówce z nju za 5 zł tu możecie zamówić starter: https://link.do/1HUcx przyjedzie do domu, dostawa za friko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój tata ma na imię Dorian i jest profesorem, mama kardiologiem ja obecnie studiuje. Niezła patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moj kuzyn jest astronauta i ma na imie Dorian. Patologia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dorian? Ta sama półka co Brajanki i Jessiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lecz się chora kobieto bo widzę że masz duży problem z akceptacja ludzi i imion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr. inż. Dorian Nowacki coś Wam mówi. Bo mi dużo. Wujek Google może wam podpowie. Nie oceniacie imion pochopnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj dziadek to Dorian i podczas wojny zestrzelil cale Luftwaffe. Cos wam to mowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chcecie bawić się w daty historyczne to proszę Dorian Płoński (1899-1958 ) dziennikarz, działacz komunistyczny. Widocznie Imię Dorian w Polsce było, jest i będzie i mam nadzieję że nadal zostanie imieniem mało spotykanym.Pozdrowienia dla Dorianów bo to piękne niespotykane imię!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja znalazłam Aleksandra Doriana Sienkiewicza Data urodzenia: 16 czerwca 1903 Miejsce urodzenia: Kazimierz nad Wisłą Polski kompozytor. Imię Dorian brzmi dostojnie, ciekawie i co ciekawe w każdym kraju pisze się tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×