Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dzindzer

Co sądzicie o imieniu Dorian??

Polecane posty

Gość ajaktak
Sluchajcie mamuski!!!Te wasze dzieciaczki to nie pieski i nie kotki zeby takie glupie imiona im wymyslac!!!Tyle pieknych polskich imion jest a wy meczycie sie z wymyslaniem glupot...co nastepna to glupsza...orginalne chca byc a sa...zalosne.Polskie mamy (nowoczsne????)A co nie nazwiecie swoje dzieci np.:traktor,azor,pikus...?!!!Te wyrazy ladnie brzmia przeciez!Jestescie polkami ,mieszkacie w Polsce wiec imiona tez powinny byc polskie,bo sa najladniejsze i nie wyglupiajcie sie..Doiran,Kajsian.Blanka....biedne te dzieciaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba wy jestescie pomaranczki skrzywdzone!!!!!!!!!!! moje dziecko moja sprawa a wam h...j do tego!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Kasjan to akurta lacinskie imie bo wy pomaranczki pewnie nie wiecie i nawet jest sw. Kasjan i Dorien tez a zreszta z wami nie ma co w dyskusje sie wdawac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomyśl może
jak Twój Kasjanek będzie nazywany w szkole, jak ma dzwonić w dorosłym zyciu do kogoś i się przedstawiać Kasjan, taki a taki. no jemu samemu będzie wstyd. prawda jest taka że im bardziej zabita dechami wioska tym durniejsze imię dla dziecka. tylko to dziecko potem do miasta kiedyś wyjedzie i nie będzie mu z tym imieniem dobrze. szkoda że nie pomyślałaś o tym wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomyśl może
to córce daj Afrodyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorian bardzo ladnie a co do kasjana to tez fajne imie i nie zgadzam sie z glupimi komentarzami moj brat ma na imie Kasjan i nigdy nie mial z tego powodu zadnych kompleksow dzis ma 30 lat jest wyksztalconym czlowiekiem z dobra pozycja i jakos nie jest glupio mu sie przedstawiac wiec czasami zastanowcie sie co piszecie i to dorosli ludzie przykre naprawde!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejku___
kojarzy mi się z gejfrutem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajaktak
A jak nic nam do tego to nie pisz o tym na forum.A ze pomaranczowe niki???To samo moge napisac ci na czatno na czerwono i na zielono jak chcesz.To jest moje zdanie,ze takie imiona sa glupie i juz.Ty swoje powiedzialas a jesli mowisz to na forum to licz sie z negatywnymi opiniami na ten temat rowniez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajaktak
I jezeli ktos ma jakies dziwaczne imie to nie znaczy ze ma nie byc przystojny,madry ,wyksztalcony i.t.p.Ma dziwaczne imie i juz.To nie jest jego wina tylko jego mamuski przewaznie,ktora chciala byc "wyjatkowo orginalna" a ta orginalnosc jest czasem zalosna.Przypominam:to jest moje zdanie na te temat i nie mam nic przeciwko temu jezeli ktos go nie podziela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dwa skojarzenia
portret Doriana Graya i imię romskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jshdhhf
mój brat ma tak na imie wlasnie :) i uwazam sie ze to imie jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvia333
mi się podoba,chociaż jest trochę zniewieściałe....moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli prosisz o opinię to dorzucę swoją ;) Osobiście nie przyszłoby mi do głowy, aby tak nazwać syna, ale też nie krytykuję takiego wyboru u innej osoby ponieważ nie mam takiego prawa - równie dobrze ktoś mógłby zarzucić mi, że nazwałam swoich synów Mariusz i Grzesiek, że może są to zbyt staromodne imiona czy coś w tym rodzaju... Jeśli prosisz o opinię na temat tego imienia to chyba jednak sama nie jesteś do niego przekonana? Chyba masz jakieś wątpliwości... A nie podobają się Tobie żadne inne imiona? Daj jeszcze kilka przykładów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfhfgjh
witam , dorian zawsze mi sie podobało ale na placu zawzse rowiesnicy wołali na mojego kolege doryja -n wiec wiedomo co sie z tym kojarzyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościk
Ja jestem przekonana o dawaniu swojemu dziecku imienia jakie się chce mieć niezależnie od opinii publicznej. Chociaż moja siostra ma na imię Lina, nikt jej nie dokuczał z powodu dziwnego imienia. Moja rodzina nie ma polskich korzeni więc to naturalne. To po polsku jest po prostu Lina- wiem dziwnie, ale nam sie podoba. Mój brat bliźniak ma Edward, a o rok mlodszy jest Guglielmo- Wilhelm. Ale nie mają z tego powodu żadnych problemów. Ja się urodziłam jako druga dziewczynka więc mam imię po babci ze strony mamy. Pierwsza dziewczynka - Lina- po mamie taty. Edward po tacie, a Wiliam po ojcu mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1528
mój 4 letni synek ma na imię dorian i jest najkochańszym urwisem każde imię można zle skojażyć. córeczka ma na imię Hania i też byli tacy którz mówili że brzydkie. nikt się z niego nie wyśmiewa wręcz przeciwnie pamiętają go lepiej niż innych a on też da się zapamiętać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorianek
cudowne,przecudowne,najladniejsze ja tak mam na imie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorianek
Jestem przystojny i mądry mam 9 lat. Mam same 6 w szkole a ze sprawdzianów 5 i dobrze się ucze mam na imie dorian i jestem wzorowy a teraz ide do 3 klasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem wypowiedzi ludzi, ktorzy obrazaja innych... Moj synek to Dorian, kazdy lubi to imie z mojego otoczenia, nikt nie robi zadnych zlosliwosci.. corcia bedzie Bianka, wspomniana tez na forum.. Polska to zascianek kretynow! NIe rodzice krzywdza dzieci tylko wlasnie inni ludzie i to dorosli, ktorzy im z powodu imienia dokuczaja.. W moim przypadku imiona sa uniwersalne bo w pisowni i wymowie takie same w jezyku polskim i angielskim. Na stale mieszkam w Anglii..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ram pam pam pam
Fajne imię. Znałam kiedyś Doriana. Miał siostrę Karinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekny wiesiu
Dorian - jakas powiec o pedale mi sie kojarzy ale nie pamietam kto napisal, na pewno imie bylo w tytule

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorian fajne imie
a ty wiesiu doczytaj "portret Doriana Graya"... bo ci dzwoni,ale gdzie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj tez byl za szczuply
czy tak nie nazywa sie ten smierdzacy owoc z tajlandii?e chyba nie chcialabys tak nazwac dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doriajestgópi
Do dupy sraćsię chce, z dorianów wyrastają same tchórze. AAAVE SATAN!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasafsafs
lepszy niz olivier(francuski gej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bgfnhnghgmn
mamuśki są popieprzone, kazda mówi ze na wszystkim znajomym i rodzinie imię jej dziecka się podoba i są zachwyceni. oj wy naiwne!! a co mają mówić? ja jak spotkałam koleżankę z niemowlakiem i się pytam jak ma na imię, a ona do mnie: Sandrusia!!! i taka zadowolona z siebie i Sandrusi że hej. No to jej mówie ze bardzo ładne imie dała, a ona jeszcze bardziej w piorka obrosła, a w duchu sobie mysle że Sandra to jedno z najbrzydszych imion jakie slyszałam. ale chciałam jej zrobic przyjemnosc wiec skłamałam, a co niech się cieszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już głupsze imię to trudno znaleźć. Pomyśl jakie dziecko ci będzie za nie wdzięczne np w przedszkolu, gdy inne dzieciaki zaczną je przezywać... To już lepiej dać dziecku Szarik albo Reks, jak po psie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghtfhtfghfgthgt
brzydkie, gejowskie i pretensjonalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×