Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

siksa88

komu dzis smutno??

Polecane posty

Dzis jest sobota - czas zabawy teoretycznie a ja siedze z gilusem w domu i zastanawiam sie czemu jestem tak pokrecona. Nie majac mozliwosci bycia z facetem plakalam ze go nie ma a jak sie w koncu pojawil to dochodze do wniosku ze chce byc sama... pierwszy raz mi sie zdarzylo odtracic faceta i musze sie przyznac ze czuje sie okropnie i jednoczesnie dziwnie bo to zawsze mnie zostawiano... ehhh chyba potrzebuje czekolady, herbatki i jakiegos filmu musze podwyzszyc poziom serotoniny chyba :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość satelitea
nie wszyscy :-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju...
Ja mam tak, że czasami brakuje mi towarzystwa, a jak jest, to wolę być sama. Heh, nam dogodzić.😭:P Mam nadzieję, że humor Ci się poprawi.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warbudka
ja nie mi jest bardzo smutnooooooo bo życie jest jakieś pokrecone ciesz się ze możesz wybierac facetow jestes wolna nie rob niczego na sile bo możesz zamknąc sobie wszystkie drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIesmiala WroNA
mi;bo nie widzialam dzis osoby w ktorej jestem zakochana;a tyle ze ta osoba nawet o tym nie wie;wiec jestem smuuuuuutna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale nie jest tak fajnie, czuje sie jak mala dziewczynka bo nie wiem czego chce ;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warbudka
bo nie poznalas tego jedyneg z jednym jesteś ale cie nie kreci a ten co cie krecil nie chcialciebie też tak kiedys mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość satelitea
rozstałam sie z kimś.... a dokładnie pozwoliłam mu odejsc, miałam nadzieje ze zawalczy, ze bedzie sie starał... a tu cisza... tak mi przykro.. :-((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryska z podwórka
kochana,ja sie hajtam za 2 miechy a podobasmi sie inny facet i co ja mam zrobic????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasha1111
mi jest smutno bo mam wredne dziecko ktore mnie dobija :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagadkaaaaaa
siksa jak ma na imie twoj facet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też smutno... :( nie widziałam dziś się z kimś kogo buuuu... chyba kocham, nawet nie zadzwonił ;( siedzę w domu, nikogo na gg, wszyscy się pewnie bawią a ja włączone Tv i jakieś nudne programy... no niestety bywają takie dni... No i nadal jestem bezrobotna :/ a kasy nie ma....lodówka pusta... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi jest smutno, bo dzis ktos wyjechal ze slowami mowiacymi, ze powiedzialam cos, czego w ogole nie powiedzialam i to w temacie, jaki nawet nie byl przez ta osobe przy mnie poruszany. w ogole mi smutno, bo bezsensowne to zycie, nie ma srodkow na osiagniecie zadnego celu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złamane serduszko
mi tez smutno, zostawil mnie facet....powiedzial,ze potrzebuje czasu zeby poukladac swoje zycie :( powinien je ukladac ze mna... i przerwa ktora nie wiadomo jak dlugo potrwa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesciara1307
:(:(:(:(:((:(:(:(:(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki akacyjko za propozycję ;) ostrzegam tylko że wolę sojowe :P hehe a tak na serio to bym się z kimś spotkała... w ogóle kimś miłym... tak smutno spędzać wolne wieczory samemu ... nie no mam neta i Tv ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez smutno,bo umowilam sie z cjlopakiem którego traktuje jak kolege, a wiem ze on sie we mnie zakochal i nie chcac robic mu nadziei odwolalam to kino, a wogole to strasznie tesknie za moim bylym i chyba przez to nie chce nikogo innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ja też niestety jestem dziś pełna smutku i żalu... przez mężczyznę, któremu w czerwcu będę ślubowała :( tak bardzo mnie zranił, że nie potrafię myśleć o niczym innym, kręcę się po domu bez celu i co chwilę płaczę... wiem, że mu wybaczę, bo to miłość mojego życia, ale... jak on może pozwalać, żebym tak cierpiała?... :(:( chyba podobnie jak jedna z poprzedniczek zjem coś słodkiego i obejrzę jakiś wesoły film, choć wcale nie mam na to ochoty... kocham Cię niedobrzelcu:( mimo wszystko miłego wieczoru, główki do góry, dopóki żyjemy los się może odmienić... ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam faceta, ja mam 20 lat a wygladam na 25, czekolado mleczna z orzechami ratuj! kazdy ma problemy, wkurza mnie ze kobiety grajace fair i bedace uczciwe i lojalne dostaja od zycia w dupe bardziej niz te ktore \"sraja wyzej niz dupe mają\" i maja wszystko gdzies - uczucia, godnosc nawet czasami... to smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×