Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość daro027

Fisting analny - co o tym myślicie??

Polecane posty

Coś temat zamiera. Jak tam idą postępy, z tego co wyczytałem to kilka osób zabierało się za trening. Jak idzie rozciąganie tyłka? Są jakieś osoby chętne to przedyskutowania tematu zapraszam na priv i po porady. Pozdrawiam Serdecznie! Odpowiem na każdego e-maila!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bryczek
zobaczcie sobiestronkę sątam fajne filmiki naten temat red tube anal fisting movies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bryczek
mniemoja królewna wkłada dłoń w odbyt ipieści prostatę super odjazd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bryczek
fajna strona naten temat dużofilmików redtube anal fisting

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmjj
Ja fistingu aalnego sie troszke boje... chociaz co niektore pisaly ze jest nawet mniej bolesny od waginalnego - ktory w sumie nie jest bolesny, tylko ostatnia faza- przeciskanie nadgarstka przez miednice jest nieprzyjemna... pozniej juz tylko frajda... ciekawe jak moj facet zareagowalby na pytanie czy chcialby mi wlozyc dlon.... paluszki i fiuta uwielbia tam wkladac [ja zreszta tez lubie jak to robi]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Altfelde
hmmmjj Jezeli facet twój ma opory kliknij to zrobimy to razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miau Miau Miau
Ja uwielbiam wkładać mojemu facetowi rączkę, on ma wtedy taka jazdę, że aż się rzuca na łóżku :) Zawsze najpierw wkładam jeden palec, potem dwa i w końcu całą dłoń. Nas to kręci i już. Marzy mi się, żeby on mi też tak zrobił, ale mam opory, bo się boje, co on sobie pomyśli, jak się pobrudzi. Lewatywy nie stosujemy, bo potem są problemy z zaparciami. Aha, on nie ma żadnych problemów z utrzymaniem stolca-to są bzdury wymyślone przez jakiegoś albo zazdrośnika albo dewotę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z moim bylym chlopakien uprawialismy te forme sexu. Bylo dosc extremalnie, mialam tak rozciagniety odbyt ze mogl mi wsunac nawet dwie dlonie. Uwielbialam te doznania do czasu kiedy zaczal wysuwac mi sie odbyt, tak zwany prolaps. Jest to okropne, cala odbytnica wychodzi mi na zawnatrz. Na poczatku mialam ten problem tylko przy parciu a teraz nawet bez napierania na odbyt wesuwa mi sie, nie kontroluje tego. Bardzo sie tego wstydze, nie wyorazam sobie teraz seksu z kims, chyba bym umarla ze wstydu gdyby ktos to zobaczyl. wiec anal wcale nie jest taki bezpieczny, mozna sobie naprawdze uszkoddzic odbyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hot-fist
Slawka...Moje doświadczenie w temacie jest spore,moja ówczesna partnerka też tak miała,że po extremalnym fistingu wysuwała jej się różyczka,mnie osobiście to bardzo podnieca taki widok i szaleję z rozkoszy...Po około 10-12 godzinach dupcia wracała do normy i wszystko było idealnie do następnego "fistu".Mojej do pupci mieściła się dłoń i 3-4 palce,w zależności od podniecenia... Jeśli masz ochotę pogadać o tym bliżej możemy się spiknąć na maila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wznawiam temat,robi się interesująco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania30-stka
Ja tam lubię taki extreme,lubię rozciąganie moich dziurek...Ale czy lubię o tym gadać.. -nie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25-niezanan
Hm,temat ciekawy,ale z tego co czytam nie wiele dziewczyn preferuje taki rodzaj doznawania rozkoszy...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc lodz:-)
Slochaj Slawka7673 jak by mojej zonie sie wysuwal odbyt to bym jom w miare mozliwosci zaczepial caly czas i fistowal i kochal sie z nia. Mnie to bardzo podnieca i moim zdaniem jest to piekne. Sam lubie sobie wsadzic butelke od coca coli 0,5l jest super. Ale niestety moja nie lubi takich zabaw wiec ubolewam i z pszyjemnoscia czytam o innych jak czerpia pszyjemnosci z wlasnego ciala pozdrawiam i zycze duzo pszyjemnych doznzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoolog
fisting analny -hm,fajne,ale nie dla żółtodziobów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ech.tak to sobie czytałam i wiem że upłyneło troche jurz czasu ale muszę, podzieić się tym że ten rodzaj seksu,jest bardziej pszyjemny,co plete o wiele,wiele przyjemny niz zwyczajny,trzeba dojrzec i slucaac swego ciała.szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 212
Ja mam to szczescie, ze moja dzewczyna bardzo lubi mnie fistowac. Czesto sama o to prosi. A ja uwielbiam, kiedy Ona wklada swoja reke w moja pupe. Oboje lubimy zabawe moim o***tem, mi pasuje pozycja ulegla, a Ona czerpie przyjemnosc z tego, ze ma nade mna wladze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna94
hey, widzę trochę czasu upłynęło od pierwszych weteranów fistingu i anala, i mam do nich pytanie jak to wygląda z perspektywy lat posuwania w dupę. oczywiście chodzi mi o kwestie zdrowotne (zwieracz, jego elastyczność uczucie rozluźnienia itd... ogólny dyskomfort w życiu codziennym) i zmiany które zaszły jeśli takie były z urzynania pupy do seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eee tam ręke! co to ręka! mojej babie to glowe wsadzam :) Alez tam piknie..mowie wam! ten zapach,widziec jelita poskręcane...to jest dopiero podnieta! Iczuc siebie w Niej... A wiedzac ze ma sie glowe w sraczu swojej kobiety to jest tak podniecajace ze mmmmmm...slow brak! Ale moja baba powiedziala,ze jak sie caly nasmaruje oliwką lub kremem nivea to mnie wciagnie calego! Ze beda mi wystawac tylko pazury u nog:D:D To jest dopiero podnieta....:) i jakie ekscytujace i powalające. No ale trening czyni mistrza:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahhahhahahahhahha poplulam monitor!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość212
Ogolnie, ani szczegolnie nie mam zadnych problemow ze wzieraczami oraz trzymaniem kupy. Zwieracze sa bardzo silnymi miesniami i bardzo szybko sie zaciskaja po zakonczonej zabawie. Ja przynajmniej nie odczuwam jakiegokolwiek dyskomfortu zwiazanego z upiawianiem fistingu analnego. Uwielbiam ten rodzaj sexu i nie zamierzam z niego rezygnowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawski 1
Wznawiam temat fistingu analnego, - podobno staje się on w Polsce coraz bardziej popularny...Poproszę doświadczone panie o wypowiedzi w sprawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od jakiegoś czasu wkładam swojej kochance dłoń do cipki,nieźle ją to nakręca,myślę,żeby zająć się też jej pupą,na razie wchodzą 3-4 palce,ale sprawa jest rozwojowa...Pozdrawiam fisterki i fisterów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość storczyk mazowsze
wkładanie dłoni do cipki,albo pupy,coś bardzo podniecającego,od dawna szukam kobiet które to lubią,żeby wymienić doświadczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostra kobietka
Na początek może być i taki jaki prezentujesz...Jednak nie ma jak naturalna dłoń..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są doświadczone Panie?? Zapraszam do wypowiadania się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co tak ucichło w temacia - wznawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko fisting, ale w ogóle masaż prostaty dla panów tak 40+ to fajna i dobra rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam za wąską miednicę i żadna męska nawet drobna ręka się nie zmieści, ubolewam nad tym od dawna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×