Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość daro027

Fisting analny - co o tym myślicie??

Polecane posty

Gość nynuś łódż
Powiedzmy sobie szczeże ludzie mają rużne potrzeby sexualne my lubimy fisting a inni to potępiają.mam 34lata i od jakiegoś czasu uprawiam fisting tak z kobietemi jak i z mężczyznami w zależności jak mocne chce mieć doznania a jest to przeważnie uzależnione od wielkości dłoni i jak głęboko mam wkładanom.czym grubsza i głębiej włożona tym silniejsze doznanie i obfitszy orgazm ale żałuje że nie moge robić z moją żonom ponieważ ona nawet niechce otym słyszeć a gdy jej pokazałem w necie jak to wygląda to też stwierdziła że to zboczone więc nic innego mi nie pozostało jak poszukiwania kogoś z poza naszych znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fister666
no u mnie jest podobnie z tym, że robię to z żoną, jednak jej stosunek do fistingu nie jest jakiś szczególny, robi to bo wie że ja to lubię! chcę to zrobić z kimś kto na prawdę to lubi i nie ma żadnych oporów przed wpychaniem łapy w tyłek jak również samemu brać rozkosz z tej cudownej zabawy jaką jest fisting.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fist_fuck
Fisting analny to najlepsze co moze byc. Osobiscie jestem strona bierna, moja partnerka fistinguje moj anus juz calkiem niezle. Moj dbbyt jest niezle rozciagniety, bez problemu wchodzi reka. Obecnie trenujemy ze stopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TO CUDOWNE
Uważąm że ci którzy tego nie robili wogóle nie powinni się wypowiadać . Jest to cudowne uczucie wypełnienia i na samą myśl robi się ciepło . Szkoda tylko że tyle kobiet jest zamkniętych na nowe doznania . Mam 27 lat i chętnie zajął bym się jakąś Panią .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kvkfiirvnhdu
uwielbiam to:) jestem facetem.i nikt nie wie ze to lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rararararaarararar
kobiete która lubi takie rzeczy to jeszcze zrozumiem. Ale facet który lubi jak mu cos do du..y wkładają to zwykły cwel i pedał. Daro jak lubisz takie rzeczy to pewnie tez lubisz jak cie w dziure zapinaja pedale jebany, cweluchu. Jak bym cie spotkał na ulicy i wiedział ze to ty to od razu bym cie wyjebał w ryj i tak napierdalał az byś zdech, albo wsadził ci do tej roz...anej d..py wiertarke i ustawił na maksymalne obroty pewnie tez by ci sie to podobało parowo pod cela meczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAmylla
ja lubię alo od czasu do czasu tyle że bananem brukwią czy ogorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta 31
Moja pochwa jest bardzo obeszerna szczeglnie gdy jestem mocno podniecona. Dlatego fistin wydaje mi sie bardzo ciekawą propozycją, ale tylko w pochwie Nie wyobrażam sobie wkładania dloni do odbytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepodam
Czytając temat fistingu natrafiłem na taką strone. Na tej stronie są filmy o fistingu, zobaczcie i sami oceńcie czy jest to przyjemne, bezpieczne czy też nie. Ale UWAGA to jest hardcor: http://xhamster.com/search.php?q=fisting&qcat=video

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barto
Witam wszystkich przeprraszam ze wpycham sie na forum nie do takich tematow otoz mam pewien problem mam 17 lat i ostatnio zaczalem masturbowac sie analnie poprzed male przedmioty az nagle naszla mnie mysl aby wsadzic sobie reke do pupy weszla do kciuka i teraz wydaje mi sie ze moj odbyt nieco sie rozszerzyl uzywalem dziwnego lubrykantu pianka do golenia nivea sensitive teraz wydaje mi sie ze jest inny odglos oddawania gazow wiem ze to brzmi glupio ale tak jest czy moj odbyt wroci do swoich rozmiarow jezeli nie bede sie masturbowal analnie prosze o porady !! z gory dzieki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felix domestica
To jest całkiem normalne że im większymi przedmiotami penetrujemy odbyt tym bardziej się on rozciąga i przyzwyczaja do ich wielkości ale jest to sprawa odwracalna i nie robi się luźny. Ja też mam wrażenie że od tych zabaw trochę zmienił mi się odgłos puszczanego bączka ale nie ma to dla mnie znaczenia. Trenuje dalej i mam zamiar dojść do fistingu całą dłonią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barto
witam mam prawie 17 lat jak bylem maly robilismsmy sobie lody nawzajem z kuzynem bardzo tego zaluje jakies 2 lata temu calowalem sie z kolega z czystej glupoty ostatnio zaczalem masturbowac sie analnie i wchodzic na gejowskie stronki ale gdy osiagam wytrysk brzydzilo mnie to ze sie masturbuje przy gejach czy jestem homo czy to moze okres dojzewania niechce nim byc ludzie pomozcie !!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fisting Fan
Ja osobiście bardzo lubię fisting i wogule perwersyjny sex. Ostatnio ściągałem sobie filmiki z tej stronki: http://www.analnyfisting.pl no i po prostu mega się zajarałem to jest niesamowicie podniecające :D Jak to pokazałem mojej lasce to nawet jej się podobało, może uda mi się ją przekonać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miszu
Witam wszystkich mam nietypowy problem otóż około 3 miesięcy temu próbowałem wsadzić sobie dłoń do odbytu weszła do kciuka i od tamtego czasu zauważyłem że mój odbyt jest rozszerzony nie jest taki "ciasny" jak kiedyś czuje dyskomfort i żle sie z tym czuje czy jest jakis sposób aby wrócił do swoich dawnych rozmiarów ? słyszałem o cwiczeniach Kegla czy to cos pomoże ? , dodam że juz nie bawie się w fisting ale od czasu do czasu masturbuje się analnie róznymi przedmiotami prosze o porady z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artival
Do daro 27: porownanie samiry do jedzenia kupy jest jak najbardziej na miejscu, bowiem niektorzy ludzie sie w tym lubuja i twierdza ze to tez forma sexu-tzw "skat" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiek956
witam wszystkich mam problem gdy mój odbyt sie spoci to sie zamyka sie do końca i czuje dyskomfort ... kiedys bawiłem sie w fisting już tego nie robie co zrobić żeby mój odbyt był "szczelny" znacie jakiś ćwiczenia albo sposoby czy jest to sprawa odwracalna ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fister666
Podnoszę temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA SPROBOWALABYM FISTING ALE ZA BARDZO OBAWIAM SIE KONSEKWENCJI W STYLU WYPADANIA JELIT LUB PROBLEMOW Z PRAWIDLOWA PRACA ZWIERACZA,NIE OBAWIAM SIE PROBOWAC NOWYCH EKSCYTACJI W SEKSIE ALE PEWNE RZECZY TRZEBA ROBIC Z ROZSADKIEM SAM SEX ANALNY CIAGLE MNIE MOCNO BOLI WIEC SPROBOWALABYM FISTINGU RAZ DLA ZOBACZENIA O CO WSZYSTKIM MILOSNIKOM CHODZI XX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fister666
Witam ponownie! Odświeżam temat! Już kolejny rok kiedy zabawiam się swoim tyłkiem wraz z żonką:) właściwie tylko moją:P jej dupcia przełamała się i przyjmuje podczas sexu dmuchane dildo, powoli się rozciąga:P ja przyjmuje dwie dłonie, najlepszy oczywiście do tego j-lube i wdychanie poppersa, doskonale rozluźnia mięśnie gładkie. Co do zabaw na głębokość, to ostatnio zaopatrzyłem się w 43 cm gumowe dildo z jajkami i przyssawką, jest naprawdę olbrzymie. wchodzi póki co 2/3 na głębokość. teraz walczę z tymi "trzecimi" drzwiami - marzy mi się aby wszedł cały. Następnie będziemy próbowali z ręką w tylku, ale tym razem powyżej łokcia, zabieg dosyć skomplikowany, ale jakże przyjemny. Dla niedowierzających - nie mam żadnych problemów z odbytem, zwieraczem, wypadaniem czegokolwiek. Jak się nie wie jak rozciągać tyłek, to ma się kłopoty. PROSZĘ piszcie na meila, wymieniajmy się poglądami, chętnie wymienię się fotkami i filmikami, możliwe również sesje na skype lub innym komunikatorze. Jestem w stanie nawet się umówić na sesję, dla osób, które chcą zobaczyć jak to wygląda. Bardzo mile widziane Panie, które chciałyby sobie wsadzić rękę w męski tyłek.... ZAPRASZAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna zboczona
Ja byłam lepsza, bo wsadziłam facetowi stopę i ruszałam nią. Ale była jazda. Jeszcze jestem podniecona jak o tym pomyślę. :) Tyłek on ma bardzo seksowny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fister666
stopkę też lubię, jednak w moim przypadku blokuje się na pięcie i nie chce przejść dalej, ale miło że o tym wspomniałaś, chętnie poczytam o tym jeszcze. A sam fisting uprawiałaś z nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięściarz
Jestem facetem. Ja już od dawna uprawiam masturbację analną, lubię sobie wkładać w dupę różne przedmioty. Nie mam jakiegoś tam specjalnego pluga analnego ale są też inne rzeczy które można włożyć do tyłka. Moja pani ma opory do anala ale jak jej nie ma to czasem jak mam ochotę to sobię myję dupę i sobie w nią ładuję. Mała buteleczka od jogurtu, trochę większa od szamponu, fiutokształtna tuba stojąca od nawilżacza durex play. Ogólnie okrągłe przedmioty do 4-5cm średnicy wchodzą głądko, te koło 6cm już z lekkim bólem ale jak już wejdą to jest super. Ostatnio próbuję z dłonią. Czuję że dloń to granica rozciągliwości mojego odbytu. Poza tym ciężko jest tak się wygiąć żeby samemu sobie wsadzić całą dłoń do nadgarska. Najlepiej dodawać co chwilę po jednym palcu a na końcu lekko wycować i dodać kciuk. Trzeba dużo siły włożyć, mocno przeć ale jest przyjemnie. Dłoń jest elastyczna, się poddaje i nieco zwęża. Wiem że to jakieś dziwne zboczenie, ale nie jest to jakiś nałóg. Bardziej wariactwo i przyjemne eksperymentowanie z własnym ciałem. Co do masażu prostaty to też próbowałem, zajebiste uczucie. Trudne to, potrzebny wąski, długi owalny przedmiot, najlepiej wibrator, bo jak wibruje to pomaga (mam wibrator co żona na panieński dostała). Trzeba wykonywać taki owalny ruch posuwający wewnętrzna przednią stronę odbytu w dół. Każdy ruch powoduje poruszenie członkiem jak wzdryganie po wytrysku, a po paru minutach z fiuta zaczyna lecieć (małe kropelki). Bardzo to przyjemne ale nie jest to to co orgazm. Na stronie jakiejś kiedyś to zobaczyłem jak koleś sobie robił, ale to jakiś ekspert był albo miał po prostu ciało na to podatne bo leciało mu jakby się spuszczał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odbyciak
Przy ciąży nawet lekarz ginekolog zaleca penetracje odbytu działa to rozlużniająco na macice.hejoł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe jak tutaj trafiłeś? pewnie samego Cię to kręci więc wyszukałeś interesujący Cię temat. jesteś zwykłym homofobem:) i ksenofobem:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola lawnage
próbowałam fistingu wiele razy ale mam wyjątkowo ciasy odbyt i pochwę ja osobiście nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będę się wypowiadała w kwestii tego, że tyłek jest raczej on mniej przyjemnych rzeczy i że takie zabawy koło seksu "nawet nie leżały" bo to moje zdanie, jeśli lubicie, to ok. Ale nie macie obaw, że po jakimś czasie praktykowania takich zabaw mogą pojawić się problemy np. utrzymaniem kału? Przecież jakby na to nie patrzeć, dochodzi do rozwarcia i po jakimś czasie odbyt nie będzie taki jak kiedyś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziunia123dziunia
Ciekawe rzeczy tutaj piszecie. Osobiście uwielbiam anal. Ale nawet penis z trudem mieści się w moim odbycie. Zastanawiam się, czy to jest w ogóle możliwe, by moja pupa zmieściła coś więcej niż penisa. nie ukrywam, że marzy mi się dłoń w pupce od czasu, jak zobaczyłam filmik z tym związany. Nie znam żadnej kobiety, która odważyła by się na coś takiego, ale ja sama kiedyś mając wyjątkowo otwartego faceta, wsunęłam mu dłoń w odbyt. Odnoszę wrażenie, że faceci mają chyba luźniejszy zwieracz. Jednak będę próbowała. Przeczytałam wszystkie wypowiedzi na ten temat. Między innymi kobiety podającej się za ginekologa - podkreślam podającej się. Ponieważ jej język był tak ubogi, że może być najwyżej po podstawówce. Czytałam na wielu forach o takiej odmianie seksu i nie zauważyłam, by ludzie, którzy to robili, mieli później jakieś problemy zdrowotne. Raczej ludzie, którzy nigdy tego nie robili, wypowiadali się o rzekomych skutkach negatywnych... Na którymś z forum czytałam o mężczyźnie, który chorował na raka prostaty i podobno bardzo dobrze mu robił fisting - czy jak to się tam nazywa:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×