Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zaczarniłam sobie nick

Błagam pomóżcie mi się uspokoić !!!

Polecane posty

Gość ale co jest
nudy nudy podobno tylko nudzarze sie nudza:P jakas madrala tak mi kiedys napisala:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieeee właśnie to należy rozpatrywać w zupełnie innych kategoriach. Głupi i ograniczeni ludzie się nie nudzą - bo w końcu tak niewiele im do szczęścia wystarczy, co często da się łatwo zaobserwować :O A te inteligenty typu ja... no to oni muszą mieć , wiesz... coś ekstra bo błaha rzecz ich nie podnieci i nie zafrasuje ... i nuda gotowa. Typu Ainsztajn - on byle czym tez się nie podniecił a popatrz jaki był z niego filozof-artysta :D istna złota rączka, także wiesz... Jak zwykle mam rację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to jest... ajnsztajn się wciąż nudził z tego wynika... dlatego wymyślił z tych nudów yyyyyyyy... to, co wymyślił. a słyszałaś , żeby ktoś kiedyś powiedział, że ajnsztajn świntej pamińci jest nudny? nie. wszyscy go uważali za bardzo zabawowego.ja taka jestem - wciąż mi nudno i leżę tylko dlatego stąd wnioski jaka inteligenta jestem. widzisz jakie to proste? a ty żeś nie wiedziała... myśl troche!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale co jest
musze powiedziec ze imponujesz mi coraz bardziej jestes taka luzacka a ja nie mam partnerki nie wliczajac w to gumowej lali ktora chowam w szafie przed mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale co jest
czesto sie okaleczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale co jest
acha tylko sama tez jestem nizla lala:D po co mi dmuchana? nie jestem less:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale co jest
rozumiem, ze to jakas manipulacja nie tylko podszyw:D bo to na ciebie to zbyt banalne:D chyba ze tez sie nudzsz tak jak ja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×