Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nowa346

kupie perfumy

Polecane posty

Gość to ja pytalam o joopa
super..chce kupic narazie 1 sztuke..a jakie masz z damskich mocne podobne do kenzo i jak mozemy to sfinalizowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja pytalam o joopa
a np guci enwy masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika1575
mam joopa zadzwon do mnie dogadamy sie 668105441 najlepiej jutro po 14.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika1575
mam kenzo flower

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Posiadam na sprzedanie kilka sztuk damskich Calvin Klein euphoria oraz męskich Paco Rabanne 1 milion w atrakcyjnych cenach .Perfumy dostałem od kolegi ze stanów.W razie pytań proszę pisać na gg :9223871

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka2403
poszukuję escada desire me,mam do sprzedania Givenchy Absolutely Irresistible 75ml jest 55ml woda perfumowana i Dolce&Gabbana L'imperatrice 3 100ml jest 75ml.kontakt: mamusia1930@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa.89
Mam do sprzedania oryginalnie zapakowaną perfume z Oriflame : 1.GRACE 50 ml W cenie 69 zł. Dużo taniej niż w katalogu. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochani....
WITAM sprzedam ESCADA ocean lounge 30ml MICHALSKY 30 ml 100% oryginalne, nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joela
O matko PERFUME -tak ponoć przed wojną mówiono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że warto byłoby, byś zwróciła uwagę na jeden z następujących zapachów: http://www.multiperfumeria.pl/product-pol-1046-Donna-Karan-DKNY-Be-Delicious-woda-toaletowa-perfumy-meskie-50-ml.html lub http://www.multiperfumeria.pl/product-pol-1071-Donna-Karan-DKNY-Red-Delicious-woda-toaletowa-perfumy-meskie-50-ml.html. Ciekawą ofertą jest także http://www.perfumeria.pl/produkt,,7021074,1,0.html?skad=kupujemy. Nie są one najtańsze, ale są to oryginalne i pociągające zapachy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa.89
PERFUMĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nickollla
A widzieliście moze teraz jakie ceny sa w Super Pharm ... Tutaj mozna kupic oryginalne perfumy i to w cenach czesto duzo niższych niz np. na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie to miedzy
am do sprzedania 5t avenue 100 ml EdP margaret astor za 160 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaayyaaa
Witam, jezeli ktos jest zainteresowany to ja posiadam duzo perfum, kosmetykow, kremow,szminek,lakierow do paznokci itp , wszystko to z perfumerii Marionnaud z tą róznicą ,że to wszystko to testery, ale jak ktos sie zna,to wie,ze testery są lepsze,bo trwalsze. Zainteresowani prosze pisac lub dzwonic 506- 231-123 Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tunia2211
ma do sprzedania 2 szt. nowe orginalne D&G La lune i Le bateleur -100ml, cena do negocjacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tunia2211
zostały mi do sprzedania perfumy D&G la lune 100ml oryginalne mój nr 668595458

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malanowska
Ja tam wolę kupić w sprawdzonej przeze mnie perfumerii realta.pl i do tego te ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2121
Miał może ktoś z was perfumy fm 254, 270, 275 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tunia2211
mam do sprzedania Edp Gucci by Gucci czarny 75ml za 180 zł, chanell chance edp 100 ml za 180 zł i Dolce& gabbana the one 75 ml za 180 zł, perfum są 100 % oryginalne, zapakowane mój nr 668595458

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daako
Posiadam damskie i meski perfumy w bardzo atrakcyjnych cenach. Orginalnie zapakowane swietne zapachy i flakoniki. Moj nr gg 12178392

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam do sprzedania
perfum FM 265 . chętni pisać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e_ti
Witam! Mam do sprzedania markowe perfumy m.in. : Hugo Boss, Versace, D&G, Chanel, Lacoste, Calvin Klein, Escada, Davidoff, Paco Rabanne, Givenchy, Gucci, Jean Paul i wiele, wiele innych! Jakość perfumów jest bardzo dobra! Zapach trzyma sie na skórze kilka godzin. Są zapakowane fabrycznie w folię, posiadają wytloczki, numery seryjne, kody kreskowe. Ceny to: Perfumy 50-200ml 55zł/sztuka, perfumy 20ml 25zł/sztuka. Cena jest elastyczna i przy większej ilości zamówienia zawsze można dogadać się co do ostatecznej ceny ;) Gorąco polecam!! Jeśli jesteś zainteresowany/a proszę pisać: emila_ti@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę uprzejmie, wydaje mi się, ze któreś na pewno będą Ci odpowiadać. W większości są to delikatne, kobiece zapachy, ale wszystkie są oryginalne i możesz je kupić w cenach promocyjnych: http://www.kupujemy.pl/elizabeth-arden-green-tea-100-cena-sklep.html http://www.kupujemy.pl/dolce-gabbana-the-one-75-cena-sklep.html http://www.kupujemy.pl/gucci-by-gucci-edt-50-cena-sklep.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIKA2222
Witam kto chce zakupic perfumki FM GROUP to zapraszam. gg 8861243 ANNA.K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PERF
Sprzedam perfumy tureckie , pojemnosci od 75-200ml (czyli doze)- 35zl, male 25ml- 8zl. Kosmetyki (kremy,podklady itd) wysylka lub osobiscie , tylko hurt minimum 10 szt. mam rowniez buty,bluzy, o dostepnosc pytac. gg34260607

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PERF
Sprzedam perfumy tureckie , pojemnosci od 75-200ml (czyli doze)- 35zl, male 25ml- 8zl. Kosmetyki (kremy,podklady itd) wysylka lub osobiscie , tylko hurt minimum 10 szt. mam rowniez buty,bluzy, o dostepnosc pytac. gg34260607

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę sprzedać perfumy Fm Group. Zainteresowanych proszę o kontakt na e-mail "madchen_ak@o2.pl". Jestem dystrybutorką z Łodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×