Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Załamka Totallna Omg

Co mam zrobić??

Polecane posty

Gość Załamka Totallna Omg

Moi rodzice zabronili mi się spotykać z chłopakiem z którym jestem już 2 lata.. Oni mówią cały czas że to mój kolega a mamy po 17 lat Dzisiaj moja młodsza siostra wygadała rodzicom ze jak ich nie ma to leżymy razem na łóżku... Że sie całujemy.. A mama zrobiła mi o to wszystko awanturę nawet za to że zmieniam przy nim bluzkę czy spodnie Jezu ja już nie wiem przecież jestem z nim dwa lata i to nie mój KOLEGA ale oni mówią tak cały czas a ja go KOCHAM.. Ojciec mówi do mamy ,,Jeszcze przyniesie do domu i będziesz miała, , Chodzi o ciążę.. Mówi że przebieram sie z przy nim że wstydu nie mam kiedy oni zrozumieją ?? Że to nie kolega!! Jeszcze teraz ta kłótnia! A od taty usłyszałam także masz już ,,Koniec,, Błagam was pomóżcie ja nie mogę go stracić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vinca
i nie stracisz jeśli będziesz silna i konsekwenta w tym o robisz :)jesli naprawde sie kochacie i planujecie przyszłosć to walcz o to uczucie!! moze sprobuj porozmawiać na spokojnie ze swoją mamą, wytłumacz jej wszystko. ja miałam podobną sytuację, moja mama nie mogła zaakceptować mojego wtedy jeszce chłopaka, a teraz jest jej ukochanym zięciem :) :) :) powodzenia :) nie załamuj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamka Totallna Omg
ale dla mojej mamy to TYLKO kolega jeszcze będę miała czas na chłopaków tylko ja mam 17 lat ;( a z nim jestem dwa lata a oni po takim czasie chcą mi wszystko rozwalić!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamka Totallna Omg
Zakładam bo mam nadzieje że teraz nikt sie nie będzie podszywał bezczelnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamka Totallna Omg
Siostra ma dopiero 9 lat ale myślałam że taka papla nie jest a tu wszystko wygadała masakra tylko czy ja robiłam coś złego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, ze twoi rodzice boją się o ciebie, lecz jednocześnie nie umieją się z tobą porozumieć, powinni z tobą porozmawiać na spokojnie bez awantur czy kłótni, nie ufają ci do końca. Myślą, ze zaraz w ciąże zajdziesz a on cię zostawi itp.takie są myśli rodziców. Jeśli będziecie silni i wzajemnie się wspierać wytrwacie!!! Powodzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z chlopakiem 5 lat, mam 20 lat, walczylam na początku o nasz zwiazek. Udalo sie! Nie mozesz sie poddac.TZYMAJ SIE!!! Zastrzez nicka to nikt nie bedzie sie podszywal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×