Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MorbideZZA

sknera ?

Polecane posty

Gość rumian
jakbym czytała o swoim byłym chłopaku ( na szczeście już ex):)) do kina nie, bo dają zagraniczne filmy, a mu podobno nie chce się czytać napisów ( tak naprawdę to był pretekst, żeby nie wydać kasy). Akcja w supermarkecie przypominała drogę przez mękę- np. szliśmy np. po raptem 4 potrzebne produkty z zamiarem , że szybko to załatwimy i resztę niedzeli spędzimy razem. Efekt- byliśmy w markecie z 3 h, ponieważ on każdy produkt przeliczał i porównywał z innymi...to jest jueszcze w miarę normalne, pomedził, pomedził z 30 min nad kazdym produktem, poanalizował, pomarudził..........po czym odkładał go na półkę, dochodząć do wnioskiu, że jednak go nie potrzebuje!!!!! kurwa wszystko rozumiem, ale wyobraźcie sobie jak lista liczyła 20 produktów i on nad każdym wszechstronna wielominutowa analiza po czym łup spowrotem na półkę a mnie ch...strzelał, bo już mnie kregosłup bolał od tego stania i obrzydzał mnie widok takiej sknery:((( W restauracji bywaliśmy nader rzadko, bo musiałby za mnie zapłacić ( bardziej zależało mu na uznanoiu w oczach kelnerki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotek mruczek już nie orawiczek jestem..ruchalem jedna stala partnerke i 4 kurwy ( tak dla dosdwiadczenia) aby wyrobic norme w statystyc e xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła żona zgreda
rumian! mnie to do szału doprowadza jak on zaraz przy samej kasie wyrzuca te produkty, tak w ostatniej chwili, coś już leży na taśmie a on to pac i w gumy do żucia np parówki walnie... sytuacja opisana przez Ciebie jak z mojego powszechnego dnia wycięta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alenumer
rumian i przyszla zono - hehe, akcja w supermarkecie z wybieraniem jogurtu jest mi dobrze znana, niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×