Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niewiem co wpisac

najsmutniejsza rzecz jaka wam się w życiu przydarzyła ??

Polecane posty

Gość smutku mój ty
chronologicznie -ślub -rozwód -choroba ojca-bardzo mnie przybiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wszystko w tym roku. A wiec: 1 rzuciła mnie dziewczyna 2 wyleciałem ze studiów 3 matka zachorowała na raka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAHASIA
operacje, wypadki samochodowe, rozczarowanie exem, włamanie do mieszkania. Myślę, że to wszytko nic, wobec smierci kogoś bliskiego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylla
Śmierć partnera życiowego w łóżku z inną kobietą. Chyba przebijam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oto tylko ja////
oszukał mnie najlepszy przyjaciel-później partner. każąc patrzeć mi sobie w oczy zapewniał że nic już go nie łączy z ex... po kilku miesiącach zniknął bez słowa...wrócił do ex... odbudował własne życie ruinując moje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle ze jeszcze czegos takieg
nie przezylam co moglabym nazwac najsmutniejsza,taka ktora zlamala mi zycie.to co jak narazie mi sie zdarzylo nie jest jakies straszne i niestety ale wiem ze w zyciu jeszcze pewnie spotka mnie taka sytuacja o ktorej z calym przekonaniem powiem ze byla najsmutniejsza. jak narazie do przykrych rzeczy moge zaliczyc: -choroba brata-autyzm -wychowywanie sie w domu ojca ktory robil ogromne afery o zniszczona okladke teletygodnia,o pare rozlanych kropel herbaty.klotnie codzienne,czesto bil mojego starszego brata i siostre,rzadziej mame. -bardzo przykre bylo dla mnie gdy pierwszy powazny chlopak ktory byl dla mnie wprost idealny,taka opoka,przyjaciel napisal mi po paru dniach nieodzywania sie ze sie wypalil,znalazl inna i ze mam skasowac jego nr i zapomniec.tchorz to wszystko jakos mnie znieczulilo.smutny jest ten swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikiel dakas
jestem sam i nikt mnie nie kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×