Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yvka

Yves Rocher

Polecane posty

Gość Yvka

Co sądzicie o kosmetykach tej marki,jakie lubicie? Znacie perfumy YR,jakie są wasze ulubione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yvka
Nie znam,a może to była piwonia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam kiedys te konwaliowe.. piwonie tez, jak byla jeszcze w tych pieknych flakonach :) teraz mam takie malenstwo o zapachu truskawek :) fajne zapachy, dosc tanie.. mozna czesto zmieniac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yvka
Mam ten flakon po piwonii do dziś i miniaturkę,której nie używam,bo zmienił mi się gust,ale mam do niej wielki sentyment...A sam flakon ...wyjątkowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetevil
moja ciotka jest stałą klientką tej firmy i zawsze przywoże jej kosmetyki ...ona to potrafi wydac miesiecznie na nie ponad 500 zl :/ ale kosmetyki są dobrej jakości, mialam puder w kamieniu, tusz luminelle (polecam), szminke luminelle, toniki do twarzy i odzywki do wlosów. MOja mama chwali sobie ich kremu ( w czerwonym i brązowym pudelezku) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwazam ze kosmetyki sa marnej jakosci za drogie zdecydowanie nie warto na nie tyle wydawac a firma jest tak popularna bo ma non stop ogromne promocje pozatym jak mozna klamac ze sa naturalne a chemii w nich ogrooommm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka 200
Ja wlasnie zastanawiam sie nad kupnem mleczka opalajacego z tej firmy i jakiegos filtra na lato. Niestety wkrotce bede miala zabieg laserowy na plecach i nie bede mogla tej czesci ciala juz nigdy opalac:( Dlatego wlasnie potrzebny mi samoopalacz i jakis bardzo wysoki filtr:( Slyszalam,ze ta firma jest dobra, dlatego myslalam aby wlasnie z niej zakupic te kosmetyki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka 200
Dzieki za propozycje, poczytam recenzje tych kosmetykow na damskiej torebce:) A gdzie mozna je kupic? Sa dostepne tylko w necie?? Czy a aptece tez je dostane?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sa kosmetyki dostepne tylkow aptekach:) farmaceutka napewno pokaze ci wszystkie i bedzieszmoogla wybierac dowoli ja mam jasna karnacje a testowalam je nad morzem srodziemnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka 200
Wiem,ze to glupie pytanie:P Ale jak wymowic nazwe tej firmy?? Nie chce sie osmieszyc jak pojde do apteki:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka 200
Dzieki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogę trzy grosze obok tematu? To, że kosmetyki są sprzedawane "wyłącznie w aptekach" nie ma znaczenia dla ich jakości, czy działania. Ten sposób dystrybucji jest po prostu dodatkowym chwytem reklamowym. Kosmetyki nie musza przechodzić jakichś dodatkowych testów, czy spęłniać zaostrzonych wymagań, żeby znaleźć się na półce aptecznej. co oczywiście nie umniejsza tego, że można wśród "aptecznych kosmetyków" znaleźć coś dla siebie. Wśród drogeryjnych też przecież :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sigmaaa
Yves Rocher.Nie polecam kremów.Ja zawiodłam sie totalnie ! Na ok.pół roku przeszłam z Vichy na Yves Rocher i moja cera jest masakrycznie zaniedbana.Kremy pod oczy nie działaja wcale. Cena zblizona do Vichy a zupełnie wyrzucone pieniądze. Jedyne co można polecić to mgiełka samoopalająca,ale także porównywalne ceny gdzie indziej. Szkoda kasy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo lubię serię do rąk Arnica z Yves Rochera - naprawdę super działa (kremy, olejki itp) i szampony Phytum Actif - dla mnie bomba, zwłaszcza odżywczy i nabłyszczajacy; zresztą maseczki i inne kosmetyki z serii Phytum Actiff też są ok nie polecam kremu pod oczy Inositol Vegetal - u mnie zupełna porażka Minusem Yves Rochera jest to że kosmetyki pachną trochę \"ziołowo\" - nie za bardzo lubię taki zapach A co do aptecznych - miałam kiedyś Vichy Normaderm - beznadzieja a z La Roche krem do cery z problemami (nie pamietam nazwy) - druga beznadzieja Moim zdaniem to że sa to kosmetyki apteczne to jest kompletne nieporozumienie i zwykły chwyt reklamowy. Tym bardziej, ze we Francji, gdzie są produkowane i Vichy i La Roche uważane są za kosmetyki wątpliwej jakości i traktowane są raczej jak nasze najtańcze kremiki po kilka zł. A jakby tego było mało - i Vichy i La Roche są testowane na zwierzętach, a to już kompletnie je dyskwalifikuje. JAk już bardzo chcecie apteczne to naprawde lepiej Iwostina albo Eris z serii aptecznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sigmaaa
To może Lirene? Uważam że to całkiem niezłe kosmetyki krajowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sigma Lirene to właśnie z laboratoriów Eris :-) Ja też polecam - mam mleczko i tonik z serii matującaj - super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elebele
a gdzie mozna je kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2mante
Z Yves Rocher sa bardzo dobre kosmetyki, z wlaszcza perfumy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luelle i tu sie mylisz ze La roche posay czy avene traktowane sa jako kiepskiej jakosci co do Vichy to owszem jest to marka praktycznie wogole nie popularna ale Avene i la roche posay BARDZO zwlaszcza jesli chodz o opalanie! uwierz mi ze kupuja je ludzie ktorych stac na kazdy krem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yvka
2mante , Lara27 jakie są wasze ulubione perfumy YR? Wszystkim dziękuję i cieszę się bardzo,że rozmowa o kosmetykach w ogóle się wywiązała,przyda się każdej z nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neonatura Cocon, Ode a Lamour, Voile Dambre, miałam tez miniaturkę w kształcie brązowego liścia, ale niestety nie pamiętam nazwy -- wspaniały zapach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pain au chocolate no cóż - może komuś pasują, ale dla mnie te marki nie są dobre - mówię to po wypróbowaniu, po prostu te kosmetyki nie robią tego co powinny :-) poz tym nawet gdyby były zaje* to i tak bym ich nie używała, bo są testowane na zwierzętach! Ale oczywiście jesli komus to nie przeszkadza i jeśli mu pasują - to jego wola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka 200
Zamowilam ostatnio z tej firmy mleczko samoopalajace 3 w 1 do twarzy i ciala:D Mam nadzieje,ze bedzie fajne. Na stronie damska torebka zbiera same pochwaly... Okaze sie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatina
hi od pewnego czasu pracuje w firmie yves rocher w , mam dostem do roznych wiadomosci i moge zapewnic ze kosmetyki sa naturalne i w 100% nie testowane na zwierzetach, zaleta jes tez to ze do produkcji nie sa uzywane materialy pochodzenia zwierzecego jak w innych slawnych markach wczesniej juz wymienionych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatina ty sobie skład jaki
kolwiek przeczytaj to zzobaczysz jak naturalne są te kosmetyki :D nie rozbrajaj mnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yves Rocher uzywalam przez dlugi czas, ale uwazam, ze zdecydowanie podniesli ceny zblizajac sie wlasnie do aptecznych kosmetykow typu vichy, la roche-posay czy svr a sa o polke nizej jednak.# Stokrotka 200-jesli chodzi o krem z filtrem to z gornej polki jest taki krem SVR lekko koloryzujacy z filtrem 50. Ja mam jasna karnacje i uzywalam go w rowniez w ciazy w ogromna spiekote i byl super. Mysle, ze jesli chodzi o kosmetyki pielegnacyjne to eris czyli lirene postawilabym na jednej polce z yves rocher, ale cenowo chyba eris wygrywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×