Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yvka

Yves Rocher

Polecane posty

Gość wody ładnie pachną
niektóre kosmetyki też ok ale moim zdaniem za taką cenę powinny być lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna38
zakochałam się w wodzie perfumowanej SO ELIXIR....jak dla mnie najpiękniejszy zapach , jaki kiedykolwiek używałam....poprostu cuuudo....szampony do włosów...beznadziejne....kremy takie sobie...jedynie so elixir mnie zachwycił:):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepszy na swiecie
mają najlepszy na swiecie róz do policzkow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up...
lekka przesada.NAJlepszego to nie maja czegokolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna277
jak dla mnie to zupełnie przeciętne kosmetyki cena nie wspołmierna do jakości perfumy drogie i bardzo słabiutkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfdddgfffff
[zgłoś do usunięcia]Rosalinda Paczeko Przeciętne kosmetyki jakości avon. Lepiej innej NORMALNEJ (nie avon, oriflame itp) kupić. Po pierwsze to nie porównuj oriflame do avonu, bo to wyższa półka... i obu nie porównuj do yves rocher, bo te są duużo droższe i mega lepsze. Ja stosuje i uwielbiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanka Moment de Bonheur
Yves Rocher ma świetne perfumy iw ody toaletowe, bardzo kobiece zapachy i cholernie trwałe, ale cena też niemała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, może, któraś z koleżanek będzie zainteresowana: :) oryginalne kosmetyki w 100% allegro.pl/olejek-utrwalajacy-opalenizne-kokosowy-i3320505459.html allegro.pl/vanille-noire-yves-rocher-50ml-i3320532368.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowkaaa
Najlepszy zYR jest zel pod prysznic kawowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sa badzo dobre kosmetyki. Kupuje je juz od 2 lat i jestem zachwycona. Szampony bardzo dobre, a i starczaja na bardzo dlugo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inna 27 te perfumy to wody perfumowane, albo wody toaletowe. I wszystki sa bardzo dobre. widoczne ty nie dobralas dla siebie. Popros to przeslaCi probki. Ja kupuje i jestem zadowolona z prawie calej gamy kosmetykow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od 20 lat jestem kosmetyczka - swiat kosmetykow to moja pasja, od kilku dobrych, lat jestem kosmetyczka handlowa; probuje i testuje wszystkie kosmetyki profesjonalne i detaliczne w miare mozliwosci,lista jest bardzo dluga ... lacznie z preparatami wartymi 1000 funtow za 4 fiolki na miesieczna kuracje z mojej firmy ...mam szczescie pracowac dla wspanialych firm i probowanie ich kosmetykow jest moim obowiazkiem a zarazem niesamowita przyjemnoscia ! za kazdym razem kiedy jestem w polsce uzywam od stop do glow polskich preparatow , ktore uwazam za jedne z najlepszych na swiecie !!! zawieraja rewelacyjne skladniki i najnowsze innowacje naukowe itd ... nie uzywam kosmetykow reklamowanych (przereklamowanych ) w telewizji ; przerabiam wszystkie skladniki - czesto po ich sprawdzeniu juz wiem co dla mnie a co nie np ...sprawdzam opinie itp , probuje ; jest zawsze druga strona medalu ; wiele preparatow zawiera wciaz duzo konserwantow i skladnikow petrochemicznych nie majacych juz bytu za granica ( nawet perfumy chanel zmieniaja sklad poniewaz dawne receptury zawieraly spore slady metali ciezkich ktore trafialy do naszego krwioobiegu !!!! ) - makijaz i perfumy maja swietne ale pielegnacja twarzy jest bardzo przecietna - wole nasza polska dermike i placic za jakosc a nie marke i chwyty marketingowe ; wielu klientow przychodzi kupowac krem bo reklamuje go jakas aktorka na topie ...- to byl tylko przyklad . Dla zdrowia warto sprawdzac czy produkty zawieraja : sztuczne zapachy ,mineral oil , petrolatum , sztuczne barwniki , sulfates (sls) , parabeny itd i skladniki podrazniajace skore : nitriles ,nitrates , glycols ,diglycols (propylene glycol ),PEGs ,PPGs ,urea ,D.E.A ,T.E.A ,PABA , fluor , aluminium etc ... co glowa to opinia , nie zawsze ulubione kosmetyki kolezanek beda nam odpowiadac ; to samo tyczy naszego organizmu ; kazdy z nas ma inna skore ciala twarzy ; wlosy ... tak czy inaczej na rynku jest dla kazdego cos dobrego i warto probowac i probowac ! z yves rocher zamawiam sobie zele pod prysznic bez parabenow w dobrej cenie xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie. Dostałam od yves rocher kartkę urodzinową, na której są dwa rabaty: -40% na wybrany kosmetyk, poza produktami oznaczonymi zielonym punktem, oraz -40% na wybrany kosmetyk do makijażu, poza produktami z zielonym punktem. I tu pytanie do Was, co byście kupiły korzystając z tych rabatów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo lubie ich kosmtyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juusia
Ja z kolei mieszkam w Norwegii, i ostatnio dostalam gazetke Yves Rocher i przejrzalam ja. Okazalo sie,ze maja niesamowite promocje i zamowienie wielu kosmetykow, od pielegnacji cery az po lakier do paznokci wynioslo mnie jedyne 120 zl, do czego dostalam "nagrode powitalna", piekny bialy zegarek oraz pierscionek ( niestety za duzy) i krem o wartosci 250 + zl, ktory oddalam mamie bo mysle ze jej bardziej sie przyda. Dostalam takze 15 darmowych probek i przesylka byla darmowa,paczke odebralam dzisiaj. Bedac osobiscie w sklepie w Polsce troche zaskoczyly mnie ceny i szybko stamtad wyszlam. Teraz bede sprawdzac kosmetyki, i zobacze czy bylo warto : ) Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa 87
hm od pewnego czasu zaczełam zamawiać te kosmetyki YV i powiem tak szampony żele i perfumy są świetne, i mleczka do ciała bo używałam ale uważam że każdy ma inne upodobania. ale wiem jedno lepsza ta firma niż nivea czy oriflame i avon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asprzestworzy
Fionia dzieki za umieszczenie tego linka,super stronka, już sobie zapisałam do ulubionych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wow2222222
O co chodzi z tym klubem recenzentek ? jak się zgłoszę to dostanę wybrany produkt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rupita
A ja jestem zadowolona.Lubie żele pod prysznic i ich szampony.Kupowałam też perfumy i kremy do pielęgnacji twarzy.Te które ja kupiłam w ciemno z katalogu ładnie pachniały i sprawdziły się i mnie w 100%. Do zamówienia zawsze jest dołączony jakiś prezent,bon rabatowy lub próbka do przetestowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zastanawiam się dlaczego jak są promocje to się odlicza od ceny początkowej, i zawsze musi być to produkt oznaczony kropką i to suma sumarum wychodzi na to samo, ponieważ kosmetyki oznaczone kropką i tak są zawsze w promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super kosmetyki, bardzo polecam. Korzystam od 8 lat i zawsze jestem zadowolona. Mam tłustą cerę i Yves Rocher zawsze działa na 5+. Mają super kremy. Mam wszystkie kosmetyki z tej firmy, WARTO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem klientka od 10 lat i dziwia mnie negatywne opinie i porownywanie tych kosmetykow do Avon. Ja jestem zachwycona, zarowno kosmetykami jak i fantastycznymi promocjami i prezentami. Moja obecna oferta : za zamowowienie szamponu (30%znizki) ,zelu pod prysznic( dwa w cenie jednego) i mgielki do ciala dostalam w prezencie kosmetyczke i podklad wart 60 zl plus ,z racji zblizajacych sie moich imienin otrzymalam do wyboru z trzech flakonik mini perfum. Nie przypominam sobie abym kiedykolwiek,zamawiajac w Avonie otrzymala chociaz kosmetyczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego jest malo prawdziwych perfum, tylko wody perfumoeane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja_ Agata
Ja mam tak, że używam tylko kosmetyków do pielęgnacji ciała ( żele do kąpieli, mydełka w kostce. Uważam ,że nie uczulają tak jak większość agresywnych drogeryjnych kosmetyków. Tylko ceny nie są też takie małe i trzeba wziąć to pod uwagę, że jest to jednak kosmetyka roślinna i trochę specyficzna. Ale receptury są jednak delikatne. Nie przepadam za perfumami ( mam alergię ) ale tak czy innaczej są to bardzo dobre jakościowo produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×