Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Folklor

TO CO JA MYSLE O DZIEWICTWIE

Polecane posty

Gość Folklor

Dziewictwo nie jest równoznaczne z posiadaniem błony dziewiczej -DZIEWICTWO to stan umysłu a nie stan wejścia do pochwy. Fakt rozpoczęcia współżycia już na stałe jest wbudowany w umysł dziewczyny i czy będzie to klasyczny sex,a moze analny czy stosunki przedsionkowe – sam kontakt jej narządów intymnych, dopuszczanie tak blisko mężczyzny w sytuacji seksualnej, penetracja penisa nawet jeśli nie w głąb pochwy, to już UTRATA DZIEWICTWA. Pomysły, by uprawiać w najlepsze seks, ale tak, by za wszelką cenę chronić błonę, by dalej móc mówić o sobie „dziewica”, to – nazywając je po imieniu – pomysły chore. Nie żyjemy w krajach arabskich!!!!! Nikt dziewczyny nie rozlicza ( i nie powinien rozliczac) z posiadania nienaruszonej błony dziewiczej, od tego nie zależy, czy wyjdzie za mąż, te czasy u nas dawno minęły! Przestancie zwlaszcza mezczyzni tym idealem dziewicy!! To kazdego osobista sprawa kiedy i z kim traci cnote !! A ci panowie ktorzy chca tylko dziewice maja chyba jakas manie rozdziewiczania kobiet i maja kompleksy i boja sie porownywania z poprzednimi partnerami sexualnymi, bo mogli by uslyszec ze sa kiepscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze trzeba dodać żeninęły czasy, gdy jedynym dowodem na ojcostwo było dowod dziewictwa i nocy poslubnej z kobietą co jednoznacznie swiadczyło o tym że mąż był jedynym facetem ktory przyczynił sie do zapłodnienia.Obecnie jest badanie DNA ktore w 100% daje wykluczenie lub uznanie ojcostwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłem zakochany w takiej
wariatce, co uważła że jak ma błonę to jest dziewicą. Uprawialiśmy seks analny, oralny, ale ona w swoim mniemaniu była dziewicą. Zerwaliśmy ze sobą, a ja za każdym razem jak o nie pomyślę to o mało nie pęknę ze śmiechu na myśl o tym idiocie, który jest z nią po mnie i myśli jaka to ona porządna i dziewicza, hahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×