Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdrada nie-zdrada

powiedziec mu?? czy to zdrada??

Polecane posty

Gość zdrada nie-zdrada

jestem z chlopakiem od niedawna,z jakis miesiac,rzadko sie widujemy,bo mieszkamy w dwoch roznych miastach bylam ostatnio na imprezie ze znajomymi i pech chcial,ze pojawil sie tam moj byly,milo nam sie gadalo,kupe lat sie nie widzielismy,wszystko bylo ok do momentu jak sie oboje nie spilismy i po kilku tancach zaczelismy sie calowac... dopiero na nastepny dzien uswiadomilam sobie co ja zrobilam... zdradzilam swojego faceta!!! i najgorsze jest to,ze jakbym byla trzezwa to nigdy bym do tego nie dopuscila, nie chce byc z bylym, nic do niego nie czuje, to bylo spowodowane tylko dzialaniem alkoholu...nawet gadalam po tej imprezie ze swoim bylym i on powiedzial,ze wszystko jest w porzadku,bo oboje sie upilismy i ze tak wyszlo.. nie gadamy juz w ogole o tym,jakby tego nie bylo. Kocham swojego faceta,naprawde,wiem,ze pewnie mnie zbluzgacie,ale bardzo zaluje i wlasciwie to to zdarzenie utwierdzilo mnie w przekonaniu,ze naprwade kocham mojego faceta i chce z nim spedzic reszte zycia...mimo,ze nie jestesmy ze soba dlugo,czuje ze to to.... i teraz nie wiem co robic, czy mu powiedziec?? zranie go bardzo i moge stracic... a tego nie chce :( ale z drugiej strony mam straszne wyrzuty sumienia...:( co robic...?? :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie mów
bo po co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i kolejny raz potwierdza się
baba pijana dupa sprzedana będziesz zawsze puszczać się po pikjaku? to lepiej od razu zostaw faceta, bo zmarnujesz mu życie. Masz chyba 15 lat, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjgjmhmjhj
ja mialam gorzej bo calowalam sie z bylym wcale nie po pijaku:( mialam straszne wyrzuty sumienia , od tamtego czasu jestem chodzacym aniolkiem ale ale dowiedzialam sie, ze moj flirtowal z jedna ostro przez gg.... porazka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morphinka
nie no...każdemu się zdarza...każdemu kto nie wie co to miłośc albo 15-stolatkom. alkohol niczego nie tłumaczy.to serum prawdy.wyzwala zachowania które tkwią w człowieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrada nie-zdrada
wcale nie mam 15 lat, nie wiedzialam co robie... i gdybym nie kochala swojego faceta to bym go od razu zostawila. I wiem takze,ze juz nigdy sie tak nie stanie... nigdy, mam gigantyczne wyrzuty sumienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrada nie-zdrada
'ktore tkwia w czlowieku'?? ja nie czuje nic do bylego, nie wrocilabym do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy popelniamy bledy .... a alkohol sie do tego przyczynie ...bylo minelo nie mow i zapomnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrada nie-zdrada
morphinka wiem,ze alkohol niczego nie tlumaczy i nie chce na to zwalac winy,ale gdyby nie alko to na prawde do takiej sytuacji by nie doszlo... :( Boze, jakbym mogla cofnac czas... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaannnnnnnnnnn
wiecie doszłam do wniosku czem,u faceci coraz zcescoiej zdradza,bo jak w przeszłosci siue zakochał i trafiał na same zdradliwe ku.... to na anstepnych dziewczynach sie odgrywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wqeqwe
facet jest dla ciebie za dobry. powinien cie lac po mordzie, to bys sie opamietala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie mów
jeśli to tylko jednorazowy incydent to nie ma co psuć relacji miedzy toba i facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrada nie-zdrada
rozmawialam z siostra,tak samo mi mowila,ze lepiej nie mowic,bo moze juz nigdy mi nie zaufac i zwiazek juz bedzie skreslony... ale ja mam takie wyrzuty sumienia... :( jak z nim rozmawiam to caly czas mam 'tamta' sytuacje przed oczami i... plakac mi sie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wróżbita z Krainy OZ
popełniłas błąd, załujesz ale nie bądź głupia i ani słowa o tym, zostaw to dla siebie, powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrada nie-zdrada
dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dupy mu dałaś
jak nie to o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrada nie-zdrada
nie nie dalam, niedojebie nie umiesz czytac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, zdradą to niewątpliwie jest, w końcu sie całowaliście, ale nie przesadzałabym z porzecenianiem znaczenia kilku pocałunków. Nie jest to znwu czyn na miare jakiejś tragedii ;) Już trudno, stało się i się nie dostanie. Nie mów, zapomnij o sprawie o tyle A skoro już wiesz, że jestes z tych, co to nie mieją się wytłumaczyć same przed sobą z byle głupstwa, to po prostu więcej tego nie rób. Nie dla każdego takie \"przyjemności\" - do takich zabaw trzeba mieć charakter ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uiuy
ta, chyba charakter kurwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i kurwy, może nie, w każdym razie nie zmienia to faktu, że trzeba go mieć ;) Jak się nie ma, to sie nie porywa "z motyką na słońce". Proste jak drut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×