Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bezplodny 26 lat

kobieta z dzieckiem szansa dla bezplodnego faceta!!

Polecane posty

młoda wdowa to inna bajka :) ale to jest bardzo mały procent a głównie jest tak że kobieta się puści :O i dziecko musi cierpiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt cie nie namawia do tego zebys sie wiązal z kobietą z dzieckiem, jestes mlody i pewnych rzeczy jeszcze nie rozumiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kremik nie denerwuj się;) ja też bym nie chciała faceta z dzieckiem-nawet jeśli by z nim nie mieszkało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cream i inni, dorośniecie, to zrozumiecie, że dziecko w niczym nie przeszkadza. I mówię o dorastaniu mentalnym, nie metrykalnym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojciec dziecka z domu dziecka też może się pokazac stary masz dziwną logike bo częsciej spotykam się z samotnymi matkami z wyboru (czyt. nieodpowiedzialny ojciec doprowadzał je do szału) albo ich partner zwyczajnie poszedł sobie w długą. A jak nazwiesz kobiete która wpadła ze swoim partnerem jeszcze przed ślubem, on wystraszył sie obowiązków i porzucił kobiete w ciązy. Czy ona też będzie puszczalską zdzirą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorośniecie, to zrozumiecie, że dziecko w niczym nie przeszkadza. I mówię o dorastaniu mentalnym, nie metrykalnym Tobie nie przeszkadza,a mi tak-nie wiem czemu tak trudno to zrozumieć?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie do was
czy jak facet lat 35 był w zwiazku z kobieta( jego rowiesniczka ) ktora miala dwoje malych dzieci syna i corke i sama byla wdowa moze byc bezplodny i celowo szukal takiej z dwojgiem dzieci a na moje pytanie czy chce miec dziecko odpowiada ze nie, z nikim nie chcę to co on jest nieplodny tylko nie chce o tym mi mowic czy jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Cię Krem rozumiem:) inni niech sobie robią co chcą-mój brat cioteczny się ożenił z rozwódka z dzieckiem-chciał,jego życie,dobrze im się układa. Ale ja nie chcę-moje życie i mam takie prawo. Nie zaakceptowałabym takiej sytuacji:) nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Kremiku jestes kobietą i nie daj Boże bedziesz miec syna ktory pokocha taką kobietę co wtedy zrobisz??? chyba stracisz syna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieta może popełnić czasem błąd, w wyniku którego rodzi się dziecko. Ono nie jest niczemu winne i w tym moim przypadku właśnie tak jest, że żal mi go i staram się jak mogę dla niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie-ja => kobieta myśli, że facet postapi po jej myśli jesli coś powtarzać będzie wystarczająco długo :P A ty swoje :P Czemuż kobietkom tak ciężko zozumieć, że niektóre rzeczy są uwarunkowane biologicznie, a nie kulturowo :P Dla mnie odstępstwo od normy to facet, który nie chce rządzić, błyszczeć, zarabiać lepiej od innych, podporządkowujacy się kobiecie, czy chowający cudze dzieci. W dawnych czasach takich zjadano, żeby swoją postawą nie zatruwali młodych umysłów. Cholerny humanizm - przez tą łże-filozofię mnóstwo różnego rodzaju tałatajstwa się namnożyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozatym kobiety też nie chcą faceta z dzieckiem więc oco chodzi jedni chcą inni nie :) oj kremik ;) musimy przejśc na gg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli będę mieć syna to on ułoży sobie życie jak będzie chciał:o ja mówię o sobie. Ja nigdy bym się nie związała z dzieciatym facetem,ale jeśli ktoś z mojej rodziny tak zrobi to nie moja sprawa-ja za nikogo życia nie przeżyję:) mój syn(przyszły) kiedy będzie dorosły sam będzie o sobie decydował,przecież ja mu żony nie wybiorę:o dziwny sposób myślenia prezentujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wychodzi na to ze bezplodny facet powinien adoptowac dziecko z domu dziecka a samotna matka nie ma prawa do szczęścia bo los jej spłatał figla, beznadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×