Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość _sasanka1985

Nieprzyjemny zapach skóry

Polecane posty

Gość _sasanka1985

Strasznie się pocę, chociaż nie wiem czy pocenie sie to dobre słowo w tym przypadku. Po kilku godzinach w pracy, (czasem wystarczy 1-2 godziny od wyjścia z domu) czuję się strasznie nieświeżo. Czuję od siebie zapach podobny do stęchlizny. Nie mam pojęcia co z tym robić. Dbam o higienę, myję się, używam antyperspirantów, ubrania noszę raczej bawełniane. Czasem musze dobiec do tramwaju, lekko się spocę i zapach oplata mnie przez cały dzien. Nie jest to nawet taki zapach potu, tylko jak już mowiłam jakaś dziwna woń między stęchlizną a zapachem starości zmieszanum z zapachem dezodorandu. Strasznie mnie to męczy, cały dzien przyciskam rece do tłowia i trzymam sie daleko od ludzi, bo mam wrazenie ze wszscy czują moją "nieświeżosć". Może to wina moich ubrań? Zauważyłam ze smierdzę roznie, zalezy co mam na sobie. Mam dużo ładnych markowych (chodzi o to, ze dobrych gatunkowo) bluzeczek i nie moge sie w nich pokazac, bo zaraz czuje sie nieswiezo albo mam plamy pod pachami. Pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nos rzeczy tylko jeden raz i codzinnie rano bierz prysznic (z myciem glowy). moze to ci pomoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli pot nagle zaczyna inaczej/dziwnie pachnieć to trzeba pójść do lekarza. To może (nie musi) być objaw jakiejś choroby. Może pod pachami masz jakiegoś grzybka, może masz problem z nerkami, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie-stety
Euglena moze miec racje. Stechly zapach b. czesto towarzyszy grzybicy ogolnoustrojowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _sasanka1985
oczywiscie nosze swieze ciuchy tylko raz, nie potrafie wytrzymac w jednej bluzce nawet kilku godzin. codzienny prysznic z myciem glowy to tez podstawa dla mnie, no i nie wyobrazam sobie nie golenia sie i nie wklepywania balsamow. i mimo wszystko problem nie znika. sprobuje tego antidralu, jak nie pomoze to lekarz. Co to jest ta grzybica ogolnoustrojowa i jak to sie łapie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ożeszsz
Tak mają też ludzie chorzy na cukrzycę. Porób sobie wszelakie badania krwi i moczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny mają racje to
nie kwestia higieny a moze problemów zdrowotnych ... zrób podstawowe badania ! przyczyna tez może tkwić w sposobie żywienia ...spójrz dokładnia na to co jesz .b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochane jakbyscie mogły
a moze w twojej łazience czy tam gdzie suszysz jest zła wentylacja u mnie czasami tak sie zdarza ze powoli schna i wtedy jak je sie zdejmuje to sa ok ale na ciele jak sie człowiek spoci to własnie taka stechlizna jedzie :O spróbuj suszyc ciuszki na powietrzu jak bedzie ładna pogoda i wtedy sprawdz czu dalej to samo bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super spostrzezenie z ta lazienka. poza tym taki zapach stechlizny moze myc nie tylko z wilgotnej lazienki, ale moze pralka zle pierze lub plucze ... wtedy nie pomoga najlepsze plyny - w materiale juz mogla sie zalegnac plesn. (tzn. nie mam pojecia jak to dziala, ale warto sie przyjzec sprawie pranych ciuchow).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja też
wazne jest też jakie powietrze jest w mieszkaniu jak organizm zatruty to ciało smierdzi i czesto mycie nie rozwiaże problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzzzzzz
tez tak mam. te ciuchy to juz w takim przypadku są nie do odratowania? jesli oczywiscie w pralce, powietrzu i plesni tkwi problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te ciuchy to mozna
spróbowac uprasowac w wysokiej temperaturze, mi po kilku praniach i prasowaniach znikl brzydki zapach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysti
Witaj sasanko. Udało Ci sie ustalić o co w tym wszystkim chodzi, bo mam dokładnie ten sam problem. Zapach stęchlizny jest nawet zaraz po wykąpaniu. Wydaje mi się, że to skóra ma właściwość chłonięcia zapachów, stąd zapach wilgotnej skóry, a że pocenie jest non stop to właśnie .... ale nie chce niczego sugerować. Napisz o postępach bo mam dość słuchania od dermakologów taka już uroda. raczej brzydota, z którą nie da się funkcjonować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorothyall
ja też męczę się z tym problemem i badania mam w normie. Ze swojej strony mogę zaproponować herbatkę z pokrzywy na odtruwanie organizmu i sok z łopianu za ok 6 zł w aptece oraz tabletki z chlorofilem Natura Fresh. Wszystkie te sposoby są doraźne i na razie nie znalazłam złotego środka. U siebie też podejrzewam grzybicę ogólnoustrojową, ale brałam już na własną rękę leki typu fluconazol oraz ketokonazol przez 3 tyg. a także nystatynę ale nie pomogło. Moze ktoś coś doradzi? pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam ten sam problem Od jakiegos czasu czułam od siebie nieprzyjemny zapach przypominał stęchliznę Czułam sie skrępowana Myłam sie kilka razy dziennie zmieniałam bluzki ale to nic nie pomagło po kilku minutach nieprzyjemny zapach powracał Wykluczyłam wszystkie choroby poczytalam o tym problemie w internecie i nic W koncu spróbowałam masci CLOBEDERM Smarowałam okolice pach 2 razy dziennie przez tydzien i POMOGŁO już nie czuje tego zapachu Jedyny problem to to że masc jest na recepte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutek-srutek
Powodem brzydkiego zapachu ciala moze byc twoja dieta. Co w niej dominuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście, że powodem brzydkiego zapachu jest nieprawidłowa dieta. Pot sam w sobie jest BEZWONNY! Powinnas pić duzo zielonej herbaty zeby oczyścic się z toksyn a świetnym produktem do takich rzeczy jest miąższ z aloesu. Polecam gorąco bo rewelacyjnie odtoksycznia organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo to wina diety, albo śmierdzących ubrań (może za długo schną, stąd zapach stęchlizny? Próbuj więcej płynu do płukania i wieszaj pranie w słonecznych miejscach) albo kosmetyków niedopasowanych do skóry. Czasem chemia zawarta w kosmetykach sprawia że zamiast pachnieć po kontakcie ze skórą wydzielają nieprzyjemną woń. Lepiej używać kosmetyków naturalnych. Na aanatural.pl możesz takie znaleźć. Są z placenty, aloesu, kolagenu, lanoliny. Dbają o skórę, pachną i nie zawierają żadnego dziadowstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam taki dezodorant bez soli aluminium z aloesem z firmy Forever living products i jestem zachwycona, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9876jhg
zrobić minimum 7 dni całkowitej głodówki pić jedynie wodę mineralną trzeba odtruć organizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabinek
Na nieprzyjemny zapach ciała polecam wszystkim BromEx. Jest to produkt który powstał jakiś czas temu w Szwajcarii i na zachodzie jest już bardzo popularny. Produkt należy stosować przez pierwsze 10 dni rano i wieczorem podczas higieny osobistej. Poprawę widać już po pierwszym zastosowaniu. Ja stosuję go 2-3 razy w tygodniu i mam spokój. Jest bardzo drogi ponieważ kosztuję około 120 zł jednak jeśli komuś zależy na wyeleminowaniu tego problemu to jest to idealny produkt. W Polsce jest dostępny tylko na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piast92
Nie ma znaczenia czy jesteś kobietą czy mężczyzną, osobą młodą czy dojrzałą, osobą samotną lub od lat w związku, lubisz aktywne życie czy bardziej ustabilizowane. Feromony o dopasowanym stężeniu mogą zrobić wrażenie na każdym. Popraw swoje relacje z ludźmi z pracy, rozbudź swoje życie towarzyskie i seksualne. http://www.tinyurl.pl?kGMufDRg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
węchowy zespół odnoszenia, polecam prozac na relaks i stres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie nic nie pomagało. Wszystkie te wynalazki które wiele obiecują, ale nie działają. Po nich śmierdziałam trochę inaczej. Raz byłam na botoxie, na pachy. Pocę się od okresu dojrzewania. Próbowałam już chyba wszystkiego. Nie życzę nikomu serii zastrzyków z trucizną kiełbasianą. Bolało i pomogło zaledwie na dwa miesiące. na dłonie i stopy nie zdecydowałam się nigdy bo nie wyobrażam sobie tego bólu. Pomógł mi dopiero Electro Antiperspirant Electro Antiperspirant zatrzymał pocenie Electro Antiperspirant nie zawiera chemii Electro Antiperspirant nie boli Electro Antiperspirant zatrzymuje u mnie pocenie na dwa miesiące i za nic już nie płace...... Raz kupiłam Electro Antiperspirant i nie wymienię go za nic na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariankropkapl
Problem śmierdzących stęchlizną ciuchów możesz rozwiązać stosując się do poniższych zasad: 1. Do prania dodajesz szklankę octu. 2. Ciuchy po upraniu suszysz w największym pomieszczeniu przy uchylonych oknach (na przestrzał mieszkania) lub w łazience, ale wówczas musisz zapewnić super wentylację czyli uchylone drzwi do łazienki, rozszczelnione okna i włączony wentylator wyciągowy zamontowany w miejsce kratki wentylacyjnej. 3. Ciuchy prasujesz po ich całkowitym wyschnięciu. 4. Ciuchy przechowujesz w nowej szafie, najlepiej takiej, która ma otworki wentylacyjne w cokole i na górze, a jeśli szafa ich nie ma, to przy niedomkniętych drzwiach szafy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dezodorant naturalny Intensive HB - używajcie systematycznie to na pewno problemów nie będzie. U nas nie pojawiły się na cerze jakiekolwiek ślady, wygląda to naprawdę fajnie i zdrowo, nie ma negatywnego wpływu, a kiepski zapach się nie pojawia. Nie wiem czy to kwestia naturalności, ale efekty widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda cera jest inna, ale akurat u mnie ogromną różnicę zrobił DEZODORANT NATURALNY W SPRAYU od Hildegard Braukmann. Powiedzmy sobie szczerze - zmiana zdecydowana, bo jednak w ciągu dnia udało mi się wszystko totalnie odmienić, nie ma negatywnego wpływu na skórę, wszystko wygląda w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×