Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stojąca z boku

Czy brzydka dziewczyna oznacza że jest gorsza od jej ładnych koleżanek ?

Polecane posty

Gość śledzę
ja?:P wierna? taaaa:P czwartek dopiero jutro,skombinuje te kadzidełka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiadajac na pytanie..
KAZDA POTWORA ZNAJDZIE SWEGO AMATORA lub inaczej KAZDY MA INNY GUST I CO SIE JEDNEMU PODOBA DRUGIEMU PODOBAC SIE NIE MUSI lub jeszcze inaczej MOZLIWE ZE KIEDYS KOMUS SPODOBA SIE JAKAS CZESC TWOJEGO CIALA - KTORA BEDZIE WYJATKOWA (np. nos, usta, talia, nogi dlonie ...) GLOWA DO GORY I NIE MARUDZ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mysle ze wyglad podczas seksu nie ma zadnego znaczenie!! teraz pytanie do facetow: jesli piekna (waszym zdaniem) dziewczyna daje wam zwykla przyjemnosc oralna, to macie wiecej przyjemnosci niz kiedy robi to brzydka dziewczyna ale sto razy lepjej ??? przemyslcie to, tylko szczerze i odpowiedzcie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiadajac na pytanie..
no i jeszcze jedno - i brzydka dziewczyna moze miec swoj styl i klase - trzeba tylko potrafic sie dobrze "sprzedac" ha haha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiadajac na pytanie..
wyglad do seksu - nie ma ale czystosc TAK ale zdarza sie ze napalony facet nie pogardzi i brudaska :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
śledzę => a props: Jezus mi się chwalił, że cię widział w kościele :o Rozumiem błędy mlodości, cały ten szum eschatologiczny etc, ale bez jaj... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śledzę
mnie?:D w kościele? nie sądzę,aczkolwiek kiedyś mógł mnie widzieć pod kościołem:P w stroju lekko niekompletnym,z kolegą...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
córka pustyni => kto lubi? Ale pełno tego badziewia, zarówno w przestrzeni wirtualnej jak i czysto fizycznej. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
śledzę => czułem, że nie mówi całej prawdy :P Chytrus...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śledzę
he:P podglądacz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Prawiczek :P Jego biografia nic nie wspomina, o żadnych kobietach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śledzę
słyszałam coś o Magdzie jakiejś,ale to chyba plotki...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Pomówienia, pomówienia... W innym wypadku do nauk przedmałżeńskich włączano by krótki kurs instruktarzy :P Poza tym skądś się musiał wziąć celibat księży :D Pies ogrodnika? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na swój sposób jest gorsza... Ktoś już pisał, że skrajnie brzydkie i ładne dziewczyny zdarzają się rzadko. Wystarczy lekko podrasować wygląd brzydszej, żeby była równie atrakcyjna, co zwykła dziewczyna, a czasami nawet atrakcyjniejsza. Oczywiście to wymaga wysiłku... cóż poradzić. Chyba tylko Tobie, Autorko, gadali, że masz być ŁADNA. Mi raczej wpajano szacunek do inteligencji i siły woli. Wygląd to raczej później pojawiające się zagadnienie, koło wieku dojżewania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śledzę
nie wiem,na pewno podglądacz:P i jeszcze kolegom opowiada:P faceci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słownik ort
dojRZewania!!!!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem jak was ci rodzice wychowywali:-O Mnie nikt nie mówił że mam być ładna, mówili że mam się uczyć bo to jest w życiu najłatwiejsze, zaradność i wiedza, a nie jakiś tam wygląd;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śledzę
opuszczam Cię Panie:P jutro kadzidła będą:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
:d Tak rób, tak mi dobrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
persymona => a cóż to za uroda, którą co dziń trzeba konserwować :P No chyba, że na Mona Lisę (akrylówka plus utwardzacz :P ). Chociaż ta podobno też się sypie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie-wredna
To wszystko moi drodzy zależy od osobowości, nastawienia i wartości. Czy ładna miska oznacza dobre jedzenie? I tak i nie :) Nie do konca zgodze sie z autorka ze "brzydka" kobieta nie ma szans... Znacie takie polaczenie: nieurodziwa kobieta i mega przystojny facet? Ja znam wiele naprawde wiele przykladow gdzie mezczyzni woleli miec "szara myszke" z roznorakich wzgledow np. uwazali ze ladna oznacza ksiezniczka ktora "leci" jedynie na zasobnosc portfela, samochod, dom, ktora nie ugotuje bo tipsy jej odleca itd itp - nie twierdze ze takich nie ma, jest wiele takich pan ale nie generalizujmy! Nie ma reguly. Powiedzcie sami czy dzisiaj jestescie w stanie na 100%powiedziec "na pewno nie zainteresuje sie brzydka kobieta"? Nie sadze. To mit ktory należałoby w koncu obalić. Żyjemy w czasach cywilizowanych i myślmy jak istoty rozumne. Jeżeli ładna kobieta pokocha nieurodziwego mezczyzne to i przystojniak pokocha brzydule. To oczywiste. Nie wiem nad czym tutaj dywagowac. Wszystko podytkowane jest mentalnoscia ludzkiego niezmierzone umyslu. Jeden woli takie drugi woli takie. To tak jakby powiedziec "ładna = glupia" . Totalny absurd! I nie mam zamiaru pisac tutaj "oj jestem piekna i nie zgadzam sie bo inteligencji mi nie brakuje" itd, bo to skrajna nieskromnosc. Oceniac moga nas inni. Niewazne. Ważne jest to , ze ludzie sami sobie robia problemy takim mysleniem. Oczywistym jest fakt ze : 1. Ładna kobieta może być inteligentna, pracowita itd itp 2. Ładna kobieta może być głupia, pusta materialistka itd itp 3. Przystojny facet może być inteligentny, pracowity itd itp 4. Przystojny facet może być głupim, pustym materialista itd itp czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Apostoła Nienawiści
Cześć homofobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tamari => to, że ty musisz sobie domalowywać co rano urodę nie oznacza, że wszyscy muszą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pieprz się Apostole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj gówno prawda ze brzydkie nie maja powodzenia .Kolezanka wyglada jhak paszkwil ma dlugi krzywy nos,malusie usta ze prawie ich nie widac,wlosy jak siano ba! nawet sloma wyglada lepiej od jej kudlow,krzywe nogi i ubiera sie bez gustu.Nie pisze tego zeby ja obrazic ale po to aby udowodnic ze brzydsza nie znaczy ze ma zmarbowane zycie.Zauwazylam ze mimo jej brzydoty moze przebiarac w facetach .Dlaczego?ano dlatego ze ma duzy biust (hehe ;) ) a przede wszytskim ma bardzo fajny charakter ,jesy mila sympatyczna ,spontaniczna i pewna siebie tak ze jak widac nie tylko wyglad sie liczy ale i charakter. Aaaa...no i podobno w łóżku jest niezla hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Pieprz się Apostole+> staram się, staram :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he
Moje piersi są jędrne jak jabłka, a tyłek odlotowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siedzę sobie na skalistym
brzegu i wpatruję się w lazurowe morze. Mam na sobie niebieski kostium i wisiorek z muszlek. Wchodzę do wody , powoli polewam się, idę dalej i głębiej, nagle czuję , że ktoś chwyta mnie za nogę, z fal wyłania się płetwonurek, mężczyzna jest przystojny i dobrze zbudowany, patrzy na mnie z pożądaniem. Wracamy na brzeg, on ściąga swój strój, podaję mu ręcznik, wyciera się mocno. Sama też przebieram się, on zbliża się do mnie i całuje. Kładzie na gorącym piasku, podnosi moje nogi i oplata wokół swoich bioder, wchodzi we mnie, czuję jak moje ciało ogarnia wulkan i krzyczę jak oszalała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×