Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Folacynaa

cała się trzęsę!!!! wejdź i pomóż, doradź!!!!

Polecane posty

Gość zatrudnij detektywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie racje to jest prowokacja niezla ma wyobraznie dziolcha heheh bo jej opowiesc jest chyba dalsza czescia tego temtu http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3726237&start=420 i wychodzi na to ze jest kolejna ofiara tego samego facai hihihi ktory na tamtym topiku mal test ciazowy w mailu hahha niezle niezle powiem autorko ze masz talent :) :) ale zbyt wiele podobienstw ... ta sama tragedia z dzieckiem itp... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka01
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsaf
no wezcie nie mowcie ze cala ta historia to wal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masssakra
szkoda ze sie nie odzywa, moze rzeczywiscie prowokacja, a faktem jest ze takie sytuacje sie zdazają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsaf
oj kurwa ....ludzie przezywaja bo chca sie czegos nowego dowiedziec o tej sprawie a tu nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vinca
nadal czekamy na wiadomości....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upcioow
i jak to sie skonczylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Folacynaa
nijak się skończyło to była prowokacja jak kilka innych tematów jełopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upcioow
jesteś żałosna. oby cie to spotkalo w rzeczywistosci, baw sie dalej ludzmi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vinca
...dobrze sie bawiłaś??? brak słów!!! upcioow marację! oby Cię to spotkało w rzeczywistości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masssakra
kobietka01 i Folacynaa to na bank ta sama osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PROWOKACJA.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Folacynaa
Ktoś wyżej się podszył. To nie prowokacja. Nie chciało mi się po wszystkim wracać do mieszkania, zostałam u rodziców, dopiero teraz jestem u "nas". :O Po kolei. Teściowa przyjechala wczoraj i jak mnie zobaczyla to byla lekko w szoku, pewnie sądziła że mnie nie bedzie przy tej rozmowie. :O Ale mama powiedziała że mam być, w koncu sprawa mnie dotyczy jak najbardziej. Teściowa najpierw jakoś unikała tematu, dopytywala co u mojej mamy. :O Potem przeszla do rzeczy.... Powiedziala że 2,5 roku temu, gdy wyjechalam do pracy sezonowej na wakacje za granicę, mój chlopak (nazwijmy go M) na jednej z delegacji poznał jakąś dupę z innego miasta. Spotykali się i urwali kontakt zanim wrócilam. Po paru miesiącach laska do niego zadzwonila że jest w ciąży...... M ponoć się załamał i prosił swoją matkę o pomoc, gdyż podobno kochał mnie, a tamto to przygoda. :O No i wspolnie z mamuśką uknuli plan - że nikt nigdy (a szczegolnie ja) się nie dowie.... a on jej bedzie dawał kasę. :O:O Oczywiście na koniec palnęła mowę że on bardzo to przezywa i chce żebym mu wybaczyla, że przepraszają razem. Pisze o tym sucho, bo swoje już wczoraj wypłakałam, teraz czuję wściekłość i dobrze że nie bylo go w poblizu, bo zabiłabym go gołymi rękami. Moja mama w szoku, każe mi w trybie natychmiastowym się wyprowadzić od niego. Teściowa do mnie co chwilę dzwoni, przepraszając, mówiąc że byłabym dobrą synową (???????) i własnie taką by chciala mieć, a nie tamtą i prosi żebym mu wybaczyla. M milczy, nie ma go, nie dzwoni, siedzi u swoich rodziców, pewnie płacze w mamusiną sukienkę. Słowem - 5 lat poszło się jebać. Nie wiem jak moglam nie zauwazyc wczesniej tego. Jak wtedy wrocilam on był kochany jak zawsze, nic po nim nie dało się poznać. No i tyle.... Teraz tylko zastanawiam się jak to rozegrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertz123
hahahahahahahaha jeszcze ci mało prowokatorko? to napisz jeszcze, że go bardzo kochasz i będziesz z nim, to dasz szansę hienom, żeby ci ubliżały, że głupia jesteś i nie wolno ci wybaczyć temu tam M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej Folacynaa
Jesteś żałosna... Dobrze się bawisz? Marne te twoje bajeczki - "Moda na sukces"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhulahula
jak dasz mu SZANSE jestes naiwną zdzirą i bedzie cie dalej w chooja robil SZPIEGUUU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmnyxcfhsfcvgjgfkhfhu
A ja wiedziałam że coś tu nie gra....jak z filmu ;D Jeszcze to SZPIEGU :D lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masssakra
i ta kobietka01 ktora tak podkrecala, masakra, szkoda slow, jak mozna byc takim beznadziejnym ludziem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumburakk
jesli to prawda, to jego matka jest bezczelna, ze jeszcze cie prosi o wybaczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie, Wy macie jakąś obsesję z tymi prowokacjami cud, że w czasach naszych rodziców, jak była gorsz antykoncepcja było tak mało takich historii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folacynaa, a może każdy ma prawo do jednego błędu? Przynajmniej ma taka nauczkę z romansami, że moze lepszy taki związek po przejściach,z wiadomo kim niż próbowac z jakimś nowym X? Poza tą historią - i kłąmstwem - było Ci z nim dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadacdsa
ale wy jestescie dorosli.. czemu mamusie sie zajmuja waszym zwiazkiem? czemu on sam nie mial odwagi pogadac? jak mogl tyle czasu ukrywac.... i czemu zdradzil... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUUDZIEEE
Czy wy naprawdę jesteście tak naiwni, że wierzycie w te bajeczki! Przecież ktoś się z was naśmiewa... Otwórzcie oczy - te trzy tematy - żenua...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życie ma większą wyobraźnię
Do LUDZIEEE - ty Ty jesteś naiwna/naiwny, jeśli myślisz, że takie historie się nie zdarzają. Znam lepsze - ze znajomymi jako bohaterami, ale też i (niestety) ze mną w roli zrobionej w jajo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość She 88..
Przeczytałam całą historię i mogę powiedzieć jedno : Jedna wielka terapia dla osób, których spotkał podobny los. Może i faktycznie owa historia brzmi jakby była mocna naciągana, ale czy żadnej z nas napewno nie spotkała w życiu jakaś przykrość? Życie to nie przygotowane proste role, które tylko odgrywamy na co dzień. To cały scenariusz, który sami sobie piszemy, czasami z pewnymi wątkami, których z pewnością wolelibyśmy uniknąć. Podziwiam osoby zdradzone, bite, poniżane, które znalazły w sobie siłę, by odeprzeć atak. Gratuluję im a współczuję osobom słabym i zachęcam do czytania takich tematów. To na prawdę pomaga. Mysl, że nie jesteśmy same i wspólne wsparcie mogą zdziałać cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko pytammmmm
I co jak sei wszystko skonczylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeeeeeeee
podnoszeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pora podniesc
eeeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×