Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jakOSA

przesadzam?powiedzcie...

Polecane posty

Gość jakOSA

wlasnie mi facet zakomunikowal ze jedzie z kolega do londynu sie zabawic... zla jestm jak osa bo chyb anawet nie pomyslal zeby mnie wziac ze soba... dodam jeszcze ze w ogole jak proponuje maly wypad chocby na caly dzien za miasto to juz jest problem bo on zajety.. na 2 dni to nawet nie proponuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakOSA
jest tu ktos? prosze powiedzcie cos bo normalnie mnie zaraz rozsadzi nerw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty wybierz sie na weekend
do Barcelony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty wybierz sie na weekend
jak cos to powiedz, ze na zakupy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przesadzasz chcesz rady? nie licz, ze twojego faceta nagle natchnie na wspolne wyjazdy więc: a. zaakceptuj i miej swoja przyjaciółkę swoje na wyjazdy b. nie akceptuj i sie mecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakOSA
a jest jakies c?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vinca
jest c.... zapytaj go po prostu dlaczego nie możesz z nim jechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakOSA
ta barcelona spoko ale kaski brak... poza tym mialam propozycje majowki w gorach (juz nieaktualna) i odmoilam bo bylo tylko 1 miejsce. terazz zaluje... zaluje tez ze po wszystkich jego "akcjach" znow uwierzylam ze mu zalezy, ze kocha i ze bedzie sie staral.. i masz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakOSA
na pytanie dlaczego nie moge z nim jechac uslyszalam stek bzdur... glupie tlumaczenia ze az mi sie nie chciao ich sluchac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxcvbnmasdfg
powiedz mu że niech jedzie ale ty na niego czekać nie będziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vinca
hmmm więc zacznij postępować tak jak on:) skoro on sam chce się bawić więc i Ty baw sie bez niego, zobaczysz jak mina mu zrzednie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakOSA
--> SAMANTA wiele razy wybieralam b ale juz teraz nie chce, juz nie moge, juz po prostu nie mam sily. zostal tylko ten zal :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bierz c. i się nie zastanawiaj. co to za wyjście "ty mi tak to ja tobie też tak" - on gdzieś na impereze, ty gdzieś - co to za układ :o chyba że to tak raz na jakiś dłuższy czas, ale jak dla mnie i tak nie do przyjęcia "zabawiać się kilka dni gdzieś tam". pozdrawiam. i nie ma co żałować, małe tego "kwiatu" na świecie :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakOSA
dzieki... jakos mi troszke lzej... ale i tak ciezko bo wiele pracy wlozylam w ten zwiazek. oboje jestesmy dorosli (choc teraz to wiem ze on tylko w metryce ma te swoje 27 lat) wyjscie "jak kuba bogu tak bog kubie" w ogole do mnie nie pasuje. nawet jesli bym chciala to po prostu nie potrafie tak. nie wiem. moze to wychowanie a moze jakies dziwne podejscie do tego swiata ale nie potrafie robic na zlosc celowo... dojrzewam do c...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×