Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chce chce Piotra

W sobote slub - a dzisiaj dostalam telefon o zdradzie

Polecane posty

Gość chce chce Piotra

W sobote slub - a dzisiaj dostalam telefon o zdradzie ,swoje juz wyplakalam ,wydarlam , moi rodzice sa w takim samym szoku jak Ja.I nikt nie wie jak mam postapic ,nawet jego mama zostala u nas na noc i placze a ja ?? Ja go kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce chce Piotra
to nie zart to moj dramat kobieto ,ja chce mojego Piotra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce chce Piotra
Piotr sie pzyznal ona jest w cazy i to blizniaczej rozumiesz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisz coś więcej, może pomożemy, skąd pewność, że zdradził ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nierobcie se jaj
albo zrob sie na czarno to ci uwierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce chce Piotra
Po telefonie zadzwonilam do jego mamy i jej wszystko powiedzialam potem razem przyjechali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vinca
o matko!!! szok!!!nie wiem co napisać.... :( jeśli zdecydujesz się na ślub mimo wszstko to musisz wedzieć, że już nigdy nie będzisz Go miała tylko dla siebie... bo Ona jest w ciąży...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no trudno
musisz przyjac to do wiadomosci i podjac decyzje albo wyjsc za piotra i zaakceptowac, ze klamal i ma dwojke dzieci albo odwolac slub psychicznie sie pozbierac zreszta nawet jesli nie odwolasz to i tak latwo psychicznie ci nie bedzie i jeszcze ten aspek- jesli chcesz byc jego zona to w tych okolicznosciach slub nie bedzie wydarzeniem ktorego tematem bedzie wasze uczucie co planujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce chce Piotra
Ja to wszystko wiem ale ja nie chce dziewczyny dlaczego tak sie stalo ,byl na jakies glupiej imprezie nawet sie nie znaja i co ,ja oszaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no trudno
posluchaj. nie panikuj. pomysl, ze to jest sytuacja trudna dla 3 osob i 2 dzieci. wszyscy jestescie wspolnie ofiarami glupoty dwoch osob. ale naprawde tu nie ma wygranych. pomysl o tym tak, moze bedzie ci latwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurczę, no to se ne wrati nie ma już Twojego Piotra, myśl, bo pal sześć ślub, najwyżej pieniądze, ale co z Tobą i Twoim życiem, dziewczyno dobrze, że przed ślubem, pomyśl o sobie i swojej z nim przyszłości, będzie na pewno gorzka dasz radę być z kimś kogo nie możesz być pewna ? olej ślub, daj sobie czas na przemyślenie, bo czy warto zabiegać o taką osobę ? naprawdę TWÓJ Piotr by Ci tego nie zrobił, przemyśl czy nie żałujesz czegoś. czego nie było i trzymaj się jakoś, dużo sił i wsparcia życzę i żadnych pochopnych decyzji, to Twoje życie, nie daj go sobie zmarnować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no trudno
ogolnie z tych 5 osob ty jestes jedyna, ktora moze uwolnic sie od tej sytuacji. inni nie maja juz takiego wyboru a piotr o tym wiedzial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to się nie znają
to ona po jednej imrezie zaciąźyła? :o to ja Ci radzę idź się przebadaj, bo ona tak mógł z wieloma bez żadnego zabezpieczenia nie rozumiem faceta - jak można być tak bezdennie głupim? :o a Tobie narawdę szczerze z całego serca współczuję, że musisz przez coś takiego przechodzić choć z drugiej strony lepiej,że wiesz o tym teraz a nie po ślubie, bo możesz podjąć właściwą decyzję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce chce Piotra
a wiec co slubu nie bedzie, Piotra nie bedzie nas nie bedzie a wiec co bedzie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no trudno
no coz. oni bede mieli swoje obciazenia. piotr alimenty i moze znajdzie kobiet, ktora zaakceptuje jego dzieci. taka, ktorej nie zdradzil. a matka dzieci bedzie wychowywac dzieci bez ojca ty otrzasniesz sie z szoku i poznasz innego piotra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce chce Piotra
Ja was przepraszam przyszla przyjaciolka ja musze sie napic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no trudno
pij dziewcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to się nie znają
to Ty w końcu chcesz mieć ślub czy męźa, na którym moźesz polegać i ktOremu moZesz zaufać÷ coś mi się wydaje, że w obecnej sytuacji ślub to byłoby najgorsze z możliwych wyjść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ze po placzach,nerwach i ogolnym otrzasnieciu sie podejmiesz sluszna decyzje ale slub z nim na pewno nia nie bedzie.Jak sie do tego by miala przysiega malzenska o wiernosci chyba w tym przypadku nijak. Ja na twym miejscu mimo tego ze bym jeszcze kochala wolalabym wszystko odwolac niz pakowac sie w taki chory uklad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wspołczuje bardzoo
mam kolezanke 22 lata 4 lata zwiazku z facetem pol roku temu po raz koejny pojechal do pracy za granice mial to byc jego ostatni wyjazd przyjechal przyznal sie ze zdradzil okazalo sie ze laska zaciazyla kolezanka rozpaczala ale chciala byc z nim w glebi serca zareczyny mialy byc w Boze narodzenie w koncu odbyly sie mimo wszystko w Wielkanoc, za rok slub PARANOJA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to się nie znają
"no trudno" ma świętą rację - Ty jesteś z wszystkich uwikłanych osób w najlepszej sytuacji, z czystym kontem możesz zacząć w przyszlości budować coś pięknego z kimś kto będzie tego wart :) a oni już mają zobowiązania wobec wspólnych dzieci masz przecież świadomość, że pan Piotruś nawet jako Twój mąż na zawsze pozostanie ojcem tych bliźniąt :o chciałabyś takiego męża i takiego małżeństwa, które się jeszcze nie rozpoczęło, a juź otarło o zdradę i kłamstwa? no pomyśl... on nie jest tego wart, pal licho wesele, gości, poniesione koszta, to są tylko pieniądze, czy warto wchodzić w legalny związek z kimś, kto Cię oszukiwał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjjjjjjllllllllllllll
i jak tam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timex
a ten Piotr chce nadal z tobą być?..a ty z nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co ci on
nawet gdyby babka usunęła ciąże, to po co ci taki facet, ktory zdradza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timex
ja bym odwołała ten ślub...ten facet nie jest ciebie wart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo idz na slub
i powiedz NIE przed ołtarzem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×