Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chce chce Piotra

W sobote slub - a dzisiaj dostalam telefon o zdradzie

Polecane posty

Gość paranoja ...
trzeba miec ogromnego farta , zeby tak po jednym razie zaliczyc wpadke i ...byc bardzo glupic, zeby nie uzywac prezerwatyw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ** ** ** ** ** *** *** *** ***
autorko...do soboty jest za mało czasu na podjęcie decyzji co chcesz tym zrobić...niektóre kobiety chcą i umieją wybaczyć, inne chcą a nie umieją, a jeszcze inne i nie umieją i nie chcą. przez 3 dni nie jesteś w stanie podjąć decyzji takiej żeby mieć pewność że będziesz z tą decyzją szczęśliwa/umiała żyć. właśnie dotknęła Cię jedna z gorszych życiowych traum i teraz liczysz się TY! nie pieniądze, nie co pomyśli ciocia Zdzisia. odwołaj ślub. sukienka wisi i można zawsze zorganizować ślub i wesele jeszcze raz...a kościelny unieważnić to już nie bardzo, a i z latka rozwódki żyje się nie za łatwo. daj sobie to co najważniejsze czas!! czas na decyzje...to trudna sytuacja i nawet pół roku na myślenie i przetrawianie to nie było by za dużo...a w 3 dni nie zorientujesz się co na prawdę czujesz. tak więc radze z całego serca odwołaj ślub...ołtarz nie ucieknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś nie chce mi się wierzyć w bajke o jednej imprezie i przypadku. Sytaucja bardzo trudna - wszytko już przygotowane, zaproszeni goście itd., ale trudno, ja bym nie wyszła za tego faceta. I nie chodzi tutaj o dzieci, bo dzieci byłabym w stanie w innej sytuacji zaakceptować, chodzi o zdradę. Jak juz przed ślubem takie numery odstawia, to co będzie potem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ringobingo
kurde, moja kolezanka bierze slub w sobota z jakims Piotrkiem. skad jestes autorko? podaj mniej wiece region, w ktorym mieszkasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vinca
dowiesz się kim jest jak dostaniesz telefon , że ślub odwołany. masakra:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ringobingo
nie chodzi mi o jakas impreze tylko zeby jej pomoc gdyby to ona byla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradzona żona
ciesz sie ze to przed ślubem wyszło a nie po ślubie jak u mnie 4 lata! tym sie pociesz choc boli ale czas leczy rany zycze sił i wytrwalości i zero litosci dla zdrajcy i jego....k..y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Makara
ludzie - to kolejna prowokacja !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce chce Piotra
I tak nie mam nic innego do zrobienia z soba wiec postanowilam ze popisze z wami ,w domu atmosfera pogrzebowa ,ja chodze albo raczej leze i wyje,nie potrafie myslec ,podobno slub odwolany pisze podobno bo mnie przy tym nie bylo, zamknelam sie w pokoju i nie chce nikogo widziec!!mam wszystko w dupie siebie tez ,nienawidze wszystkich i kazdego ,mam taki bol !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka ankaa
mam andzieje ze to prowokacja bo nikt nei powinien tak cierpiec, bo to musi bardzo bolec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce chce Piotra
Prowokacja ? no tak nie pomysllam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedzie ok
mysl o sobie dobrze ze dowiedziałas sie o tym a teraz propnuje wakacje mila zabawe czas leczy rany powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak zachowuje sie
ten piotr widzialas sie z ta dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo, to się skomplikowało... Nie ma co radzić ani się zastanawiać. Ślub odwołany, to jedyna decyzja która nie podlega dyskusji. Nawet nie wiem, co można ci napisać... oprócz życzę wytrwałości w tym najgorszym, pierwszym okresie. Potem będzie na pewno łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angel eyes
ogólnie to lipa jak ch** ale z drugiej strony byli u mnie w okolicy tacy narzeczeni co w dniu ślubu na weselu sie zdradzili mąż z kelnerką a żona ze starostą i sie rozeszli... wogóle bezsens tchnien gdy pomysle ze i ja bede przechodził kiedys moment oczekiwania na slub... teraz sens traci wszystko słowa milkną blask oslepia a droga kretoscia zawraca do momentu w którym sie wszystko zaczyna... niestety to juz nie ta sama droga bo dziury wchodzą same od nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trele mele dudtki
sorry ze napisze z innej strony...Ty w tym wszystkim jestes dziewczyno wygrana, Ty jeszcze o tym nie wiesz bo teraz boli...placz, wyj, kop...przejdzie...ciesz sie ze sie tak teraz stalo, ze nie masz z nim dziecka...masz chociaz szanse na normalne zycie...trzymaj sie i glowa do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce chce Piotra
haha , ale was nabrałam!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angel eyes
tylko po co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce chce Piotra
Narazie siedze z Ania a raczej pijemy albo ja pije i placze albo ona zwarowac mozna,,, Piotrek od 2 godzin dobija sie do dzrzwi ....tak bm chciala byc z nim , ale mi nie pozwalaja .Ojciec sie drze ,moja mama i mama Piotrka dra sie na niego Snil mi sie dzisiaj , wiem pisze bez sensu ale nawet komorke mi zabrali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaqwert
jedno jest pewne- ślub w ta sobotę nie moze się odbyć. nie wyobrażasz sobie chyba teraz wypowiadac przysięgę z uśmiechem na twarzy... musis zsie powaznie zastanowić co dalej. wiesz, to okropne, co piszesz, ale pomyśl, że to co zdarzyło się raz, niekoniecznie musi się zdarzyć po raz drugi. Ale coś, co zdarzyło się drugi raz- na pewno zdarzy się trzeci. musisz wydusić z tego twojego Piotrka, czy to był jeden raz. jeśli tak, to hmmm myślę, ze każdy zasługuje na drugą szansę (ale nigdy na trzecią). tylko musiałabyś pogodzić się z tym, ze będa dzieci. Z drugiej strony, skoro ona tak po prostu puściła się na imprezie, to skąd pewnosć, ze to akurat jego dzieci? musisz to wszystko przemyśleć. nie wiem,czy da sie o czymś takim zapomnieć. Ale skoro nie mozesz bez niego żyć, a on jest szczerze skruszony, to moze warto spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce chce Piotra
A gdybym z nim wyjechala za granice i nigdy do Polski nie wrocila ,on mnie kocha ja to wiem ,jego kolega u ktorego byla impreza a raczej popijawa mowil o trawce i ze kazdy mial odjazd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angel eyes
wszystko rozumiem ale o co chodziło z tym co napisałas ale was nabrałam??;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce chce Piotra
ten wpis u gory to nie ja ,fakt pijemy z Anka ale litery widzimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaqwert
ojej ludzie- wiecie co to podszyw? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok zdradził Cię
bo się do tego przyznał, ale skąd wiadomo, że to jego dzieci ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce chce Piotra
W podroz poslubna mamy jechac na Kube do jego Ojca ,mialo byc tak super 6 lat razem ,poznalam go jak mialam 17 lat ,Piotrek 22 taki dorosly facet jedyny facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce chce Piotra
podobno jutro wyjezdzam z rodzicami do jakies ciotki na mazury ,ja piredole i coreczko wszystko bedzie dobrze ,ludzie wymiotowac mi sie chce ,ale ja uciekne im do piotrka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
nie powinnaś odwoływać ślubu. skoro oboje się kochacie to wasza miłość jest najważniejsza. a że Piotr od czasu do czasu bzyknie sobie coś na boku to powinnaś mu wybaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×