Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zebra z klasą

media kreują ideał kobiety a na nas się to odbija...

Polecane posty

Nie wiem czy w Waszym otoczeniu też tak jest ale mnie to zwyczajnie załamuje. Wiekszośc moich kumpli nie ma kobiet bo uważają, że te co ich otaczają są niewystarczajaco dobre. Wolą popatrzeć na laski w teledyskach albo w necie i później się dziwią gdzie takie się ukrywaja. Nie pomagają wyjaśnienie, że to pojedyncze przypadki, a reszta to photoshopy i inne, oni myślą, ze te kobiety takie są na prawdę. I nie przetłumaczysz takiemu. Eh szkoda gadać...życie im przeleci i zasotaną sami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zebra, widocznie jeszcze bardzo młodzi ci chłopcy są, a do tego niezbyt madrzy ;) Chciałabyś sie wiązać z durniem? Może zmień otoczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie kurcze wcale nie tacy młodzi bo sa przed 30 stką. Rozczarowani nieudanymi związkami czekają teraz na księżniczki z bajki...Wogole to byłam zaskoczona faktem, iż oni są na prawdę mało świadomi tego że te wszystkie kobiety nie są w rzeczywistości tak naturalnie piękne...a w około jest tyle fantastycznych babek, może nie mają idealnych ciał ale są z krwi i kości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zebra, chrzań tych idiotów ;) Może i nie tacy młodzi, za to sposób myslenia mają odpowiedni raczej dla nastolatków, serio Ci radzę zmienić otoczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fakt. Mało kobiet w zyciu szuka mężczyzn z kaloryferkirm na brzuchu natomiast mężczyźni nadal czekają na dłogonogie blondynki bez cellulitu i rozstępów. Szczupłe ale z biustem rozmiar D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywistość cześć :) Ty może już lepiej nic o blondynkach nie mów ;) Ja nie zetknęłam się jeszcze z takimi wybrzydzaczami, a nawet jeżeli, to nie zauważyłam, większość moich znajomych płci meskiej to może i ogląda się za superlaskami, ale się z nimi nie wiąże. :) No, ale oni z zasady mają sporo zdrowego rozsądku i potrafią odróżnić marzenie z photoshopa od realnej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kyyrene No masz racje zaraz komiczne mi da się za to we znaki. Dookoła mnie natomiast jest mnóswto mułów, którzy marzą o boskich laskach z teledysków. Szczupłych ale z duzym biustem i okrągłym tyłeczkiem :-) Niech szukają i mi przy okazji czterolistna koniczynę znajdą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się trochę o nich martwię bo to na prawdę super faceci tylko się trochę zagubili. Na szczęście mam swojego ukochanego, który ma na ten temat inne zdanie. może dlatego, że swój czas spędza ze mną a nie przy komputerze albo przed telewizorem... Mnie raczej chodzi o to, że oni się naoglądają takich kobiet a później żadna z otoczenia nie spełnia ich wymagań, bo albo jest za gruba, ale za mały ma biust, albo niezbyt ładna albo co innego...a ja jakoś kurcze nie mogę zrozumieć tego ich męskiego myślenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co jest złego w ideale mężczyzny czyli szczupłej sylwetce i jędrnych piersiach z miseczką D ? zazwyczaj jest tak, że albo dziewczyna ma idealną szczuplutką sylwetkę ale piersi nie widać nawet przez mikroskop neutronowy albo jakiś obrzydliwy kaszalot z piersiami do pępka :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim skromnym zdaniem, to faceci twierdzący, że szukają ideału albo nie szukają, bo wcale nie chcą znaleźć, tylko mówią bzdury, żeby otoczenie sie odczepiło, albo żadna kobieta takiego nie chce, więc mówi bzdury itd., albo rzeczywiście tak myślą, wówczas należy takiego odesłać do psychiatry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie rozumiem kobiety skad w was kompleksy w porównaniu z retuszowanymi modelkami...żeby nie wiem jak piękna była...ilu tak naprawdę facetów na taka stać?:D proste- pomarzyć sobie można;) Poza tym same sobie rozbabrałysmy tych nas otaczających panów, przyzwyczajeni są, że ładnie wyglądamy, dbamy o siebie, jego, dom, dzieci, zarabiamy- do cholery jesteśmy super i idealne...chyba czas, zeby i oni się odrobinę wysilili pomagajac przy garach, sprzątaniu, dzieciach, żeby zamiast zalegania przed tv ruszyli swoje tłuste tyłki i na siłownię poszli, no mam rację czy nie?:D więc nie od siebie tylko od nich wymagajcie:D Bo oni laski z plakatu to by chcieli, a jak ostatnio do domu kalendarz z takimi modelami ze szok przyniosłam to wielkie oburzenie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doprawdy - jak to stać ? Ponoć kobiety nie są materialistkami więc o czym ty mowisz kolego ? Faceta na kobiete ma \"STAĆ\" ?? to jakiś towar czy utrzymanka którą należy utrzymać ? :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I słusznie że media tak kreują ponieważ kobieta z klasą MUSI O SIEBIE DBAĆ i to jest z korzyścią dla niej i dla innych bo nie muszą patrzeć na jakieś brzydkie otyłe ciała :-o Poza tym atrakcyjnej dziewczynie więcej sie od życia należy więc na prawde warto o siebie dbać a media nie robią nic złego moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfds
charakterystyczny problem to to ze zy laska ladna wartosciowa czy nie to zachowuje sie jak 8 cud swiata - nie kazda ale 95% tak.... wiec rozumiem ludzi nawet jak i tak trzeba znosic rozne szopki to lepiej znosic jak chociaz ldna bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalunia z klasą jestes typowa prowokatorką. Na każdym topiku jak sie pojawiasz to nieważne jaki by był temat zaraz atakujesz. Nikt tu nie mówi,że kobiety nie powinny o sibie nie dbać. Każdy powinnien. I kobieta i mężczyzna. My o siebie dbamy. Siłownia,basen,sauna.,balsamy,kremy,peelingi ale wiesz moje piersi z rozmiaru B nie chca cholera za nic urosnąć do rozmiaru D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hszonszcz- "stać" w sensie niematerialnym- jakaś obsesja z tym dawaniem dupy za kase:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywistość - żadna ze mnie powokatorka, piszę tak jak jest na tym świecie a jak komuś nie podoba sie znaczy ze nie pasuje do tego świata :-p mówisz że masz piersi B i nie chcą urosnąć ? no trudno, przykro mi bardzo :classic_cool: jest także są ładne zadbane i sexowne dziewczyny i są inne. widocznie ty zaliczasz sie do tej drugiej kategorii. ale nie martw sie - do otyłego plebsu chyba troche ci brakuje wiec taka najgorsza nie jestes. ale dobrze ze znasz miejsce w szeregu :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No...więc tak jak mówiłam - dobrze znać swoje miejsce w szeregu. Ja moje znam: na czworakach a za mna szereg Arabów z gotowymi do akcji pytami :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Poza tym atrakcyjnej dziewczynie więcej sie od życia należy"- co za idiotyzm:) więcej czego?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalunia z klasą Dlaczego mnie zalicasz do jakies klasy niższej niz Ty? jesteś prowokatorka i wiesz jest takie powiedzenie,które się często sprawdza "krowa co duzo ryczy mało mleka daje". Ja tez nie narzekam na siebie. Robie co mogę. Mam 27 lat a jestem bardziej zadowolona ze swojego ciała niz jak miałam lat22. Ale dyskutujemy w teamcie ,że mężczyźni zyją wyobrażeniami o kobietach z rozkładówek CKM> takiemu ideałowi trudno dorównać. I nie za bardzo Nas interesuje za ile Ty się sprzedajesz i jaka jesteś piekna i ile to masz klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego mnie obrażacie ? Bo dbam o siebie, chodzę na solarium do kosmetyczki czy fryzjerki ? Bo jestem szczupła zgrabna i mam świetne ciało ? To jest podstawa ludzie !! Nie wiem ale kiedyś obudzicie sie z ręką w nocniku. Mając idealny wygląd można wiele, ale co wy możecie wiedzieć, tu jest siedlisko spasionych krów które mają pretensje do całego świata że nikt ich nie chce a same tylko potraficie narzekać nic nie robicie :-o I taka czeka was przyszłość - gorszy facet, gorsze życie, mniej kasy Powodzenia zawistne kaszaloty :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdy autorka skończy juz gimnazjum, pozna innych facetów - na razie musisz sie zadowolić takimi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
launiu z klasą Ja tez chodze na siłownie,basen,solarium,paznokcie,kosmetyczki. I też nie narzekam na bark powodzenia ale nie obnosze się z tym w wirtualnym świecie i nie zachowuje się jak flądra. Chetnie wymieniłabym sie z Tobą zdjęciami,która ładniejsza. Nie wiem o jakich spasionych krowach Ty mówisz. Przeciez Ty nie wiesz jak Ci ludzie wyglądają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywistosc - ty zawistny parszywy swiniaku jakim prawem mnie obrazasz mowiac ze ja sie sprzedaje ? ktos taki jak ty nie zalsuluje na odrobine litosci pamietaj o tym idiotko :-o nefrytowakotka - ciekawa idea, szkoda ze mija sie z prawda, a projektem to mozesz byc ty :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×