Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

Gość Truskawki mają w sobie
dużo wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa zamiast przyspieszą przeczytałam popieszczą :D buahahahaha :D ale to fakt, truskawki są bardzo zdrowe i bardzo dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz nie możesz nic zjeść ? Ja się opycham czym popadnie - przeważnie lody i truskawki a jak już to nic nie daje to mięcho plus pomidory (mniam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie truskawkami nie da się najeść -lać się po nich chce. Po prostu świetne śniadanie - kolejna dieta co :) ?? Kiedy wy pojmiecie - niewiele a często - po za tym duże ilości białka zwiększają metabolizm. Ja jestem białkowcem dltego mam sexy ciało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj głupia Ty - każdy ma takie samo prawo do wypowiedzi Sylwuniu :) żyjemy w demokratycznym kraju chociaż kobiety nie są traktowane tak samo jak mężczyźni i bardzo ubolewam z tego powodu. Całe szczęści że Twojemu tacie nic się nie stało. Pomyśl co to by było jakbyś musiała iść na jego pogrzeb...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Translate - weź znowu nie zaczynaj :) Już mnie nie rozgryzaj itp. Ja to nie Jarek. Po za tym mieszkam w Polsce. Gdzie się podziała słynna kobieca intuicja? Translate po czym tak sądzisz? Po odzywkach do Tamari? Każdy facet odzywa się wpodobny sposób do Tamari bo Ona to lubi i zazwyczaj włażą jej w tyłek wyzywając Ją :) Zresztą faceci lubią jeżdzić jak po starej kobyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po odzywkach do Tamari też jest jeszcze parę innych rzeczy... ale to nic, będę Cię dalej obserwować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj moja pomaranczko znam
takiego jednego z kafe co prezentuje twoj styl, albo ty jego styl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja wolę sałatkę z kurczaka
z fasolką i ryżem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamari współczuję tobie
u mnie w Opolu na wiadukcie zginęły 2 kobiety, one były pasażerkami, zdarzyło się to 2 lata temu, mam do tego miejsca niedaleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wypadków, które widziałam w swoim życiu, nie potrafię nawet zliczyć :O Mój rodzinny dom stoi w takim miejscu, że wypadków u nas bez liku. Ile razy naprawialiśmy rozpierdzielone ogrodzenie :O Nie było takiej zimy żeby w moim ogródku nie lądąwał jakiś samochód :O Jeden prawie mi do pokoju wjechał. Ja w tym czasie spałam na łóżku przy ścianie w którą pierdyknął. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sama kiedyś w dzieciństwie
o mało nie wpadłam pod samochód, to był maluch, koła przejechały mi lekko po palcach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe a przy moim domu służba drogowa zrobiła takie metalowe, odblaskowe barierki :) przygotowałam sobie na mecz kilogram truskawek :D stoją umyte na misce i czekają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×