Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

wcale nie :O jakby mnie ktoś teraz zawlókł do wyrka, byłabym mu wdzięczna chyba muszę nera w tym wyszkolić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie :O ostatnio schudłam a niedawno kupiłam sobie taki ładny skórzany pasek był idealny :) a teraz zapinam na ostatnią dziurkę i jest za luźny 😭 da się taki pasek jakoś skrócić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, ale jak dorobić dziury? :O przecież to już będzie brzydko wyglądać ja też miałam zawsze problem z paskami, ale ten jak kupowałam, to można sobie było dobrać różne długości - według swojego rozmiaru w pasie No i wzięłam taki, że zapinałam na trzecią dziurkę od końca a teraz na ostatnią jest za luźny :( Muszę się do braciola zwrócić. On jakoś skracał paski - bez robienia dziur :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee tak to ja nie chcę :( idę, bo mi zaraz oczy wypłyną razem z wiosną przyplatała się do mnie alergia :O czuję jak bym miała pełne oczy piachu i łzawię 😭 matko ciągle coś mi dolega :O dobranoc 😭 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuupppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Ty się top a ja idę dziś tak pieknie na dworze, że szkoda w domu siedzieć :) do potem może 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alter gościnnie
Znowu bawisz się w kradzieja Tamcia :)? Łeb mnie napieprza :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżungla woła cięęęęe jeeee jee
czy wy też macie wrażenie, że Tamari i ta bez przerwy przeklinająca postać z South Park to faceci?:D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×