Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

zadajesz pojebane pytania:) w łozku to mnie takie rzeczy juz nie wkurzaja bo sie koncentruje na czyms innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie:P cream mnie zabił tym tekstem ze nie załozy topu bo nie ma weny:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem az taka egoistka jak sie udostepniam facetowi nie?:-O a ja tak go od dawna nazywam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dobrze nie lubie minetki:) widzisz jak sie uzupelniamy:P hehe ide papa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurwa! Mój 14000 post chuj strzelił :O idę jeść, bo dopiero wróciłam z pracy a jeszcze muszę psa wystawić za drzwi :P denerwuje mnie ta pogoda albo jest zima, albo od razu lato no masakra a gdzie piękna wiosna i polska złota jesień? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamarka, jak wrócisz to odbierz maila, bo wysłałam do Ciebie zapytanie :P Myślę nad zmodyfikowaniem swojego nicka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na takiego :P i tak wszyscy do mnie tak mówią, a mi się będzie krócej pisać trochę czasu zaoszczędze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zupełnie tak jak TY :P ja jeszcze to rozważam :O a teraz idę wypić kawkę i zjeść coś słodkiego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja piję tylko kawę rozpuszczalną z mlekiem i sypię tyle kawy, że jak zaleję to jest przezroczysta :P mój brat się śmieje zawsze, że to bardziej kakao :P a po normalnej kawie to mnie trzęsie, więc też nie piję :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moja w smaku jest prawie jak inka :) a w mojej rodzince to się ze mnie śmieją, bo oni tylko błoto piją :O kurcze, chyba wezmę psa, może jeszcze kogoś i się przejdę, bo takie słońce, że aż szkoda siedzieć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w pracy ludzie piją z ekspresu ciśnieniowego a ja z tego urządzenia korzystam jak chcę sobie podgrzać mleko :P dolewam do tego czekoladę z automatu i mam kakao :D nie wiem czy mam iść do lasu czy na działki :O w lesie jest fajnie, a na działkach bym sobie popatrzyła co tam ludki działają wiosna jest pewnie kwiatki sadzą :) co mi radzisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to racja pójdę do lasu, przyniosę sobie gałązek brzozowych może jeszcze na święta puszczą listki na działki pójdę jutro, bo już mnie tam ciągnie od jesieni nie byłam :) zaginam kiecę i lecę ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-O pozniej przyjdzie Tran i bedzie sie z nas nabijac jak dzisiaj robisz mi obciach😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×